رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به دادگاه تجدید نظر تصمیم دادگاه است که محدود دولت فدرال از هدایت 89 میلیون دلار به معنای پایگاه نیروی دریایی Kitsap-بنگر به صندوق کمک به یک دیوار در امتداد مرز با مکزیک.

در ماه مارس قاضی دادگاه منطقه باربارا Rothstein حکم به نفع دولت دادستان کل باب فرگوسن که تا به حال شکایت دولت فدرال برای جلوگیری از گرفتن پول به دور از بنگور پروژه. اطلاع از درخواست ظ روز شنبه توسط وکلای ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری نیست وضع دلایل درخواست, درست است که دولت فدرال می خواهد ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر به تجدید Rothstein حاکم.

پول برای بنگور پروژه خواهد ساخت اسکله تعمیر و نگهداری تاسیسات و ایستگاه سوخت رسانی برای قایق که تامین امنیت برای این کشور موشک بالستیک زیردریایی به عنوان آنها راه خود را در پایین هود کانال.

هشت نفر از این کشور 14 هسته ای-نوک اوهایو کلاس subs بر بنگر. فرگوسن یک دموکرات به نمایندگی از دولت واشنگتن در کت و شلوار استدلال آن را حیاتی برای حفاظت از نیزه سه شاخه برنامه.

“مشکل این است که برای این دادگاه به تصور بسیار, اگر هر چیزی که می تواند مهم تر به دولت واشنگتن از این که هسته ای-صفحه زیردریایی حامل کلاهک هسته ای امن در هنگام سفر از طریق آن آب” Rothstein نوشت: در تصمیم گیری است. “به طور بالقوه نتایج فاجعه آمیز از ناامن سلاح های هسته ای در دولت مرزهای آنقدر آشکار است که آنها لازم نیست به تفصیل شرح داده شده در اینجا.”

کنگره کاهش یافته است به صندوق دیوار که نمیفهمد برجسته در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخاباتی که رئیس جمهور برآورد هزینه 5 میلیارد دلار.

دیگر تلاش برای صندوق دیوار با هدایت پول کنگره تایید شده برای پروژه های دیگر را ملاقات اپوزیسیون دموکراتیک در دادگاه و همچنین, اما به دلایل دیگر علاوه بر ایمنی هسته ای از جمله این که آن را نقض قانون اساسی توسط سلب کنگره از آن “قدرت از کیف.”

روز قبل از دولت فدرال در زمینه آن اطلاع از درخواست, سیاسی, گزارش روز شنبه که وزارت دفاع امریکا برنامه ریزی شده برای بازگرداندن بیش از نیم میلیارد دلار برای داخلی پروژه های نظامی را در خود نگه دارد برای ساخت دیوار و به جای گرفتن پول از عمدتا در خارج از کشور پروژه های نظامی. اما بنگر پروژه باقی مانده معوق بر اساس یک یادداشت نوشته شده آنلاین توسط اخبار دفاع.

Kitsap Sun archives کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im