رانندگان انتظار می رود تعدادی از تاخیر ترافیک در هفته آینده. در زیر لیست انتظار فلوریدا بخش حمل و نقل کار را از طریق چهار شنبه, آوریل 1.

Escambia County

جنگل های کاج جاده به نوبه خود خط ساخت و ساز بین Kersey جاده و استراتفورد جاده — وجود خواهد داشت لین تعطیلی بین Kersey جاده و استراتفورد جاده از 8 p. m. به 5 صبح یکشنبه از طریق پنج شنبه به عنوان خدمه نصب عازم جنوب چپ به نوبه خود خط و جلوی اتصال به 5 پرچم RV پارک.

دولت جاده 292 (بررنکس خیابان/سورنتو جاده/شمال با سرعت بلوار) پیاده رو coring عملیات – رانندگان را تجربه متناوب خط تعطیلی این هفته به عنوان خدمه حذف یک هسته ای نمونه ای از این جاده در مکان های زیر:

 • بررنکس خیابان از منچستر خیابانی را به شرق بایو چیکو پل از 9 p. m. به 5 صبح دوشنبه از طریق جمعه.
 • سورنتو جاده از تئو Baars پل به جنوب بائر جاده از 9 p. m. به 5 صبح دوشنبه از طریق جمعه.
 • شمال با سرعت بلوار از بررنکس خیابان به خیابان ماساچوست از 9 p. m. به 5 صبح سه شنبه از طریق شنبه.

Pensacola پل خلیج جایگزینی — پل ساخت و ساز ممکن است نیاز به زیر خط تعطیلی از 8 p. m. به 5 صبح این هفته:

 • متناوب شرق و westbound خط تعطیلی در آمریکا 98 از شمال 14th خیابان در پنساکولا به شرق Pensacola پل خلیج در خلیج فارس نسیم.
 • متناوب خط تعطیلی در شمال خیابان 17 در پنساکولا بین ایالات متحده 98 و نقاشی های دیواری پل.

ایالات متحده 29 گسترش از بین 10 تا و نه مایل جاده – رانندگان موارد زیر را تجربه ترافیک اثرات این هفته:

 • نه مایل جاده ها در ایالات متحده 29 گذشتن و ایالات متحده 29 ترافیک بین من-10 و 9 1/2 مایل جاده ممکن است تجربه متناوب خط شیفت و یا تعطیلی به عنوان خدمه در ادامه و زهکشی سنگ فرش ،

و نه مایل جاده گسترش از Beulah جاده به جنگل های کاج جاده – رانندگان موارد زیر را تجربه ترافیک اثرات این هفته:

 • متناوب خط تعطیلی بین پاتریک لین و نیروی دریایی فدرال راه از ساعت 8 صبح تا 3:30 بعد از ظهر چهارشنبه و پنج شنبه به عنوان خدمه تعمیرات به جاده. یک خط سفر خواهد شد و در طول کار. ترافیک flaggers خواهد بود در سایت برای مستقیم رانندگان از طریق کار منطقه.
 • دور و سمت راست من-10 off-سطح شیب دار است که متصل به نه مایل جاده (خروج 5) westbound باقی می ماند بسته شده است. رانندگان هنوز هم می توانید دسترسی و نه مایل جاده شرق و westbound با استفاده از دیگر بخش های شیب دار. بخشی از سطح شیب دار بسته است و نیاز به بازسازی سطح شیب دار خواهد بود و در محل از طریق بهار سال 2020 است.

من-10 پیاده رو coring عملیات در نه مایل جاده — خدمه را به طور متناوب در یک westbound خط سفر و روشن و خاموش – رمپ در نه مایل جاده از 9 p. m. به 5 صبح سه شنبه از طریق شنبه به عنوان خدمه حذف نمونه های اصلی از پل.

ایالات متحده 98 (غرب باغ و خیابان) زیرزمینی ابزار تعمیر و نگهداری – رانندگان را تجربه ترافیک اثرات در مکان های زیر در این هفته:

 • این westbound و رو به مشرق در داخل خطوط بسته خواهد شد در تقاطع E خیابان از 8 p. m. به 5 صبح دوشنبه از طریق جمعه.
 • این رو به مشرق خارج از خط در تقاطع خیابان B بسته خواهد شد از 8 p. m. به 5 صبح دوشنبه از طریق جمعه.
 • این westbound خارج از خط در تقاطع خیابان بسته خواهد شد از 8 p. m. به 5 صبح دوشنبه از طریق جمعه.

Perdido کلید درایو عابر پیاده عبور ساخت و ساز در فلور-باما — فعالیت های مرتبط با پروژه در حال انجام است. وجود دارد هیچ خط تعطیلی پیش بینی شده در این زمان.

ایالات متحده 29 متداول از جنوب Muscogee جاده به آتمور بزرگراه — رانندگان انتظار می رود متناوب در طول روز lane محدودیت به عنوان خدمه انجام عملیات سنگ فرش. نیز وجود داشته باشد در حال انجام به نوبه خود لین, گسترش و ميانه کار در مکان های مختلف بر روی این پروژه.

موبایل تقاطع بزرگراه پیشرفت های جدید در وارینگتون جاده — فعالیت های ساخت و ساز در حال میله میله برای آغاز این هفته است. این پروژه شامل فرز و متداول بین بردن موجود راست-به نوبه خود به دور زدن خطوط به جای با استاندارد مناسب خطوط روشن, بهبود signalization ارتقاء عابر پیاده ویژگی های جدید ساخت عابر پیاده, عبور, غرب تقاطع و انجام جزئی بهبود زهکشی. رانندگان می توانند انتظار شب لین تعطیلی بین 9:30 p. m. و 6 صبح

من-10 تعمیر و نگهداری روزمره در جنگل های کاج جاده (خروج 7) – این westbound خارج خط بسته خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر جمعه.

شهرستان سانتا رزا

ایالات متحده 98 تعمیر و نگهداری روزمره از پل خلیج درایو به غرب از جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا – وجود خواهد داشت متناوب خط محدودیت از 9:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر از طریق پنج شنبه.

ایالات متحده 90 راهرو (سرعت) بهبود مدیریت پروژه — خدمه مشغول به کار هستند در طول روز ساعت ها در ميانه در سنفورد خیابان و Bostic خط تخمگذار چمن و از بین بردن درام. رانندگان نمی خواهد تجربه لین تعطیلی.

ناوار پارک وی پیاده رو مارک عملیات از Serosa درایو به صدف لین –وجود خواهد داشت و متناوب و متناوب در داخل خط تعطیلی پنج شنبه از 8 p. m. به 5 صبح

دولت جاده 4 متداول و زهکشی بهبود از Escambia پل رودخانه به بازار جاده در جی – رانندگان انتظار می رود شانه تعطیلی در طول پروژه محدودیت به عنوان خدمه انجام عملیات سنگ فرش.

ایالات متحده 98 ایمنی بهبود از ویلا جنگل دایره به ارتگا پارک درایو — خدمه ادامه کار در تمام هفت مکان در این پروژه محدودیت. رانندگان می توانند انتظار شب لین محدودیت.

دولت جاده 87 پل بازسازی و تعمیر بیش از رودخانه زرد — رانندگان ممکن است روبرو می شوند در طول روز عازم جنوب خط تعطیلی به عنوان خدمه در ادامه توسعه کار مشترک.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im