Tracyton عمومی صاحب خانه برای تبدیل المپیک سینما به دسته کوچک موسیقی جاز رستوران و تئاتر

برمرتون – صاحب محبوب Tracyton نوار امیدوار است او می تواند نفس کشیدن زندگی جدید به سابق المپیک سینما فیلم تئاتر در Riddell جاده – فقط به عنوان به زودی به آنها اجازه داده برای باز کردن.

جیمز Alford که صاحب Tracyton عمومی خانه برنامه ای برای تبدیل چهار-صفحه نمایش تئاتر به یک ترکیب فیلم خانه و رستوران با مواد غذایی میخانه آبجو و بازی های آنلاین بازی.

الفرد و کسب و کار خود شریک برنارد Orosz, آیا مصرف بیش از عملیات تئاتر از دوردست سرگرمی باین بریدج ایسلند-بر اساس شرکت اجرا می شود که چندین مستقل تئاتر در غرب واشنگتن است.

الفرد گفت: او لذت تماشای فیلم در سینما المپیک چرا که او می خواست برای حمایت از کسب و کار محلی و تئاتر بود و کمتر شلوغ تر از دیگران در این منطقه است. برای افتتاح فیلم “Avengers: Endgame,” در ماه آوریل گذشته الفرد خریداری 44 کرسی در تئاتر به نوار کارکنان و دوستان برای رفتن و تماشای فیلم.

“من می خواهم به اطراف نگاه کنید و آن را فقط پاپ به من سر مرد چیزهایی که من می تواند انجام دهد با این محل'” الفرد گفت.

برنامه ای برای تئاتر است که لقب Tracyton فیلم خانه بودند در آثار قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است. دور زد سرگرمی المپیک سینما از سال 2006 تا این سال که شرکت منتخب به تمدید اجاره نامه خود را با توجه به مدیریت شریک جف Brein.

زمانی که SeeFilm سینما باز در مرکز شهر برمرتون در سال 2012 حضور در المپیک سینما کاهش یافت “یک شبه” Brein گفت: یک اتفاق به طور منظم به صورت مستقل سینما.

“اگر یک تئاتر جدید باز می شود با بیشتر صفحه نمایش است که کمی spiffier مشتریان شما خواهد شد با خوشحالی به سرعت که تئاتر تا زمانی که چیزی جدیدتر باز” Brein گفت.

در یک سال خوب سینما المپیک به سختی حتی شکست. هنگامی که آن را اجاره آمد تا برای تجدید اوایل این سال های دور Entertainment تصمیم گرفت تا بخشی از راه را با تئاتر است.

“این یک فرصت خوب برای ترک به دلیل اجاره شد” Brein گفت.

خاموش کردن یعنی زمان بیشتری برای برنامه ریزی

اما خاموش است داده شده و صاحبان جدید زمان برای برنامه ریزی برای یک افتتاح رسمی. بازسازی در حال انجام به مقاوم سازی تئاتر را ارتقا دهید امتیاز منطقه و به روز رسانی دکور.

به جای سنتی ردیف صندلی Tracyton فیلم خانه تنظیم خواهد شد از ویژگی های چند صندلی با هم گروه بندی دور یک میز. راه اندازی اجازه می دهد برای فیلم را برانگیخت به خوردن و نوشیدن در حالی که آنها را تماشا و ناخواسته اجتماعی-فاصله دوستانه.

“ما از آن ساخته شده ایم به طوری که هنگامی که شما راه رفتن را به صندلی خود را, شما هرگز به کسی ایستاده تا” Orosz گفت.

جدید امتیازات منو شامل ترکیبی از نوار مواد غذایی از جمله Tracyton عمومی خانه معروف بال – تئاتر کرایه مانند پاپ کورن و هات داگ, آبجو, شراب و شراب سیب. مواد غذایی بیشتر گزینه های در نظر گرفته شده بود “بهتر از متوسط فیلم تئاتر” در آثار الفرد گفت.

الفرد و Orosz می خواهید برای جلوگیری از مشکلات کسب و کار فیلم با گسترش گزینه های برای مشتریان با استفاده از تئاتر چهار صفحه نمایش بزرگ است. تئاتر در دسترس خواهد بود برای اجاره برای احزاب و یا به بازی های ویدئویی. بزرگترین سالن اجتماعات خواهد بود و مجهز به یک مرحله برای کنسرت های موسیقی و کمدی مجموعه. Alford امید به مرحله بازی های آنلاین بازی شیطان پین بال دزد ماشین آلات در لابی.

“تصور ما این را به عنوان نوعی از یک نقطه کانونی برای برمرتون منطقه” الفرد گفت.

این جفت ارز امیدوارم که عموم خواهد بود خارش برای تعامل اجتماعی پس از چند ماه از قرنطینه. یک افتتاح رسمی تاریخ برای فیلم خانه تعیین نشده است و بستگی به وضعیت بیماری همه گیر و دولت را مرحله به مرحله دوباره باز کردن برنامه. سینما می تواند بازگشایی در 50 ٪ زیر فاز 3 این طرح که الفرد تخمین زده می تواند جولای در اولین.

همه گیر نیز ناشی از فیلم studios به فشار تاریخ انتشار بسیاری از بزرگ تابستان فیلم های پرفروش. در حال حاضر بالقوه باز تاریخ می تواند اوت به جای انتشار “Wonder Woman 1984.”

“ما در حال رفتن به انطباق با آن و زمانی که ما توانایی برای باز کردن ما در حال رفتن به باز کردن” Orosz گفت.

Brein فکر می کند که صاحبان جدید به خوبی می چرخاند به موفقیت با وجود شرایط اقتصادی فعلی. سینما واقع در گوشه ای از ردوود پلازا دارای پارکینگ فراوان و نزدیک به چندین جدید تحولات برنامه ریزی در مجاورت Riddell جاده ها است.

“ما همیشه گفته ام که زمانی که این مرکز خرید در سراسر خیابان matures وقتی که redeveloped که چند واحد مسکونی یک بلوک دور به ثمر آمده است که تئاتر در حال رفتن به یک کمی خوب محله تئاتر” Brein گفت. “این بچه ها ممکن است تنفس برخی از زندگی را به این مرکز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im