TJ کالدول در پشت برگ بزرگ چقرمگی خاطرات 'TJ زمان' برای خلیج فارس نسیم چوگان سرپهن: ارشد سلام

برایان ACHATZ Pensacola, اخبار مجلهانتشار: 10:27 PM EDT May 30, 2020وقتی که رفتن سخت می شود و یک تیم نیاز به ی

توسط ABESTANEWS در 12 اردیبهشت 1399

وقتی که رفتن سخت می شود و یک تیم نیاز به یک حرکت-تغییر بازی بزرگ آنهایی که باید تاثیر بازیکن قادر به گرفتن بیش از بازی.

در اطراف خلیج فارس نسیم, چوگان سرپهن که سناریو است که به عنوان "TJ زمان است."

خلیج فارس نسیم ارشد هافبک TJ کالدول دو سال کاپیتان برای دلفین ها و ثابت شده است که مهارت های خود را در حال دوم به هیچ کدام در پنساکولا منطقه است.

هفته گذشته او امضا ملی نامه ای از قصد برای پیوستن به Tusculum دانشگاه در طول یک دوره زمانی که در آن ارشد خود را در فصل کوتاه بود به COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما آن را به نام 'TJ زمان'- هنگامی که ما نیاز به چیزی اتفاق می افتد یعنی تا به حال توپ در چوب خود" خلیج فارس نسیم سر مربی ارل Mcauley گفت.

"او می تواند از طریق کسی و نمره. اگر او می خواهم که دو یا سه نفر اسلاید به او او را کمک کند. او همیشه به حال یک شات فوق العاده و وجود دارد نه بسیاری از که می توانید نگه دارید تا با سرعت خود را در فضای باز. اما او رشد کرده و به عنوان یک بازیکن است که می بیند تمام زمینه."

کالدول و دلفین ها بودند eyeing یک سوم متوالی منطقه عنوان این فصل یک خط آغاز شد که در یک فصل زمانی که کالدول پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

خلیج فارس نسیم به پایان رسید 20-1 که فصل و به دور دوم این ULTIMOPREZZO دولت برگشتی در حالی که کالدول به طور متوسط 2.2 گل در هر بازی و 0.9 کمک می کند.

اما بزرگترین کلدول در بیانیه ای ساخته شده به عنوان یک دانشجوی سال دوم یک صفت است که نمی توان اندازه گیری با استفاده از آمار.

سختی.

کالدول تا به حال آزار دهنده پارگی منيسک که به اوج خود رسید و در طول خلیج فارس نسیم را در منطقه ای نیمه نهایی بازی مقابل بلوط سالن که در آن دلفین ها سقوط کرد 12-7.

"او آن را همه چیز او تا به حال که بازی" Mcauley گفت. "من نمی توانم تصور کنید که درد او مبارزه را از طریق. نسبت به پایان سه ماهه سوم ما می توانم بگویم که از آن زمان تا او را بکشد. او هنوز هم می خواستم برای رفتن وجود دارد."

که بازی در نهایت اضافه شده به هویت خود به عنوان یک بازیکن و تاثیر او در این برنامه است.

کالدول تحت عمل جراحی زانو در عرض دو هفته و شروع به طور فعال rehabbing و آماده سازی خود برای خود تاریخ و فصل است.

در آن سال او به رهبری دلفین ها با متوسط 3.8 امتیاز در هر بازی با ترکیبی از 36 گل و 13 پاس گل در 15 بازی های انجام شده.

متاسفانه او دچار آسیب در ناحیه قهرمانی برنده شوید.

آن را نمی خواهد نیاز به عمل جراحی اما کالدول انجام یکی دیگر از سخت کوش توانبخشی به دنده تا خود را برای فصل ارشد.

این دلفین ها خاموش بودند به یک 4-3 شروع (شکست نخورده در منطقه بازی) در چهره یک دلهره آور برنامه.

خلیج فارس نسیم مواجه Ponte Vedra (رتبه شماره 6 در فلوریدا توسط MaxPreps), تالاهاسی Maclay (شماره 4) و IMG Academy (شماره 3) در عرض سه هفته اول از این فصل شروع – دو نفر از کسانی که مسابقات شد, جاده بازی ها برای دلفین ها.

بیشتر: IMG Academy, چوگان سرپهن سربی در برابر خلیج فارس وزش در شمال غرب فلوریدا اولین

هر چند کسانی که متمایل منجر به شکست برای دلفین ها در خلیج فارس نسیم ثابت آن وضعیت و کالدول قطعا گرفتار چشم از مخالفت با مربیان.

در حال حاضر کالدول است که متمرکز بر بهترین او می تواند به آماده شدن برای دانشگاهی چوگان سرپهن در درون محدودیت های خود.

"من هنوز هم به تمرین هر روز رفتن به مدرسه به ساقه در اطراف و بازی دیوار توپ" کالدول گفت. "این خیلی بد شانسی بزرگ ما قرار بود که سه ذغال سنگ ولسوالی قهرمانی این سال است. این تیم فقط مانند یک خانواده است. ما قطع کردن و ظرف غذا به اطراف با یکدیگر است اما در این زمینه ما واقعا خوب کار می کنند با هم. ما در حال حرکت توپ به عنوان یک تیم این سال است."

کالدول شده است استخدام Tusculum به ادامه بازی هافبک که در آن آینده خود مربیان باید متوجه سرعت و توانایی به حرکت در سراشیبی و حمله به هدف.

او قصد دارد برای عمده در مدیریت ورزشی.

"من می خواهم برای دریافت وجود دارد و همچنان به رشد من بازی" کالدول گفت.

"من نمی توانستم بدست به این نقطه بدون همه مربیان و بازیکنان را ساخته اند که بر من. من از همه آنها و آنها قطعا به من یک بازیکن بهتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن