بلیط برای بازگشایی روز در شانگهای دیزنی توچال فروش; ویدئو نشان می دهد که بازدید کنندگان چه انتظار

بود که سریع: بلیط برای روز دوشنبه بازگشایی چین شانگهای دیزنی توچال در حال حاضر به فروش می رسد.

کسانی که بلیط رفته بودند روز جمعه هر چند وجود دارد عبور در دسترس برای شنبه به شنبه شب با توجه به این پارک سایت.

هر چند شانگهای پارک می تواند به جای 80,000 مهمان دولت چین است که محدود کردن ورود به 30 درصد — یا 24,000 مهمانان در هر روز — طول اولیه بازگشایی فاز. اما مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek می گوید: حتی این تعداد یک راه ،

“ما در حال رفتن به بسیار پایین تر است که به ما آموزش چرخ در,” او گفت: در طول این شرکت درآمد تماس در روز سه شنبه. در چند هفته او گفت: این پارک را تا سطح شیب دار به جدید محدود می کند.”

Chapek افزود: “ما را یک رویکرد مرحله به مرحله با محدودیت در حضور و غیاب با استفاده از پیشرفته رزرو و ورود سیستم کنترل مهمان تراکم اجتماعی با استفاده از فاصله و سخت دولت مورد نیاز سلامت و پیشگیری از, روشهای,” او گفت:. “این شامل استفاده از ماسک دما نمایش و سایر تماس با ردیابی و تشخیص زود هنگام سیستم است.”

روز جمعه در شانگهای دیزنی توچال منتشر شده یک ویدیو که پیاده روی بازدید کنندگان چینی از طریق آنچه که آنها می توانید انتظار زمانی که پارک بازگشایی. در میان takeaways: آماده به درجه حرارت خود را گرفته و نمی آغوش میکی موس.

.

دیزنی شانگهای پارک به بازگشایی دوشنبه با اقدامات احتیاطی: آنچه در مورد ما پارک?

فیلم روایت در استاندارد چینی ها با زیرنویس انگلیسی هشدار بعد از بازدید کنندگان است که آنها نیاز به خرید یک بلیط آنلاین برای یک تاریخ خاص و در پیشبرد. سالانه دارندگان پاس نیز باید رزرو تاریخ جلوتر از زمان. مشتریان نیاز خود را رزرو و کد QR با آنها را زمانی که آنها بازدید همراه با یک مدرک معتبر دولتی ID. (دیجیتال یا چاپی قابل قبول نخواهد بود.)

مهمانان باید پوشیدن ماسک صورت برای مدت زمان سفر خود را, به جز زمانی که ناهار خوری.

به محض ورود اول خود را متوقف خواهد شد و سلامت غربالگری پاسگاه که در آن آنها را نشان می دهد رزرو خود را به کارکنان و درجه حرارت خود را چک کنید. پذیرش محروم خواهد شد به هر کسی که در دمای بیش از 99.3℉ یا 37.3℃. داخل سلامت غربالگری چادر وجود خواهد داشت دستورالعمل ها و نشانه گذاری بر روی زمین نشان می دهد که در آن برای ایستادن به طوری که اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

فرض کنید مهمان تصویب سلامت غربالگری آنها ایستاده بر روی زمین نشانه گذاری های قرار داده شده شش فوت از هم جدا در صف برای امنیت غربالگری جایی که آنها یک بار دیگر نشان می دهد خود را رزرو. کیسه های خود را بررسی می شود و آنها را از طریق تصویب یک آشکارساز فلز. آنها نیز برخورد اجتماعی فاصله نشانه گذاری در روی زمین به آنها رویکرد بلیط گردان که در آن آنها خود را نشان می دهد بلیط و شناسه که باید منطبق با نام مورد استفاده برای کتاب هر بلیط.

“همانطور که شما وارد پارک اکثریت قریب به اتفاق از جاذبه های سواری را نشان می دهد و خرید و ناهار خوری مکان های باز خواهد بود اما در کنترل ظرفیت” ویدئو اخطار می دهد.

سوار صف نیز اجتماعی-فاصله نشانگرها و وقتی که می آید زمان به هیئت مدیره سوار, پارک می پرسد که مهمانان قرار دادن صندلی های خالی یا ردیف بین آنها و گروه قبل و بعد از آنها. سواری با ماشین های کوچک تنها اجازه خواهد داد که یک گروه به هم نشستن.

دیزنی همچنین می پرسد که مهمانان استفاده از ضد عفونی کننده دست ارائه شده در نقطه خروج برای هر سوار.

تعامل با شخصیت های دیزنی محبوب تجربه برای کودکان در بازدید از پارک خواهد بود به طور موقت خارج از محدوده های تصویری هشدار می دهد. این شخصیت در دسترس خواهد بود برای عکس ها در یک فاصله.

هنگام ناهار خوری بازدید کنندگان خواسته به نشستن در جدول با کارت های که به معنای خالی سمت چپ به طوری که اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

“در حالی که در فروشگاه ها لطفا فقط تماس کالا شما قصد خرید” راوی می گوید: “و ما توصیه می کنیم با استفاده از تماس با ما گزینه های پرداخت.”

وقتی که آن زمان به ترک پارک را فراهم ظروف برای ماسک دفع.

در طول درآمد تماس با این شرکت نشان داد که در آن امید به استفاده از اطلاعات به دست آورده در طول شانگهای بازگشایی به عنوان یک طرح برای چگونه با خیال راحت به بازگشایی آن پارک در جای دیگر در آسیا و اروپا و ایالات متحده تفریحی والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا و دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا.

امکانات آمریکا بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس و این شرکت هیچ بازگشایی تاریخ در ذهن است. اما در روز سه شنبه دیزنی ارشد پزشکی استاد مشاور دکتر پاملا Hymel گفت که این شرکت با توجه به برخی از تاکتیک همان زمانی که ایالات متحده در پارک ها و در نهایت بازگشایی شده است.

او مشخص شده برخی از تاکتیک های در حال کاوش برای والت دیزنی و دیزنی لند از جمله مرحله به مرحله بازگشایی که برای باز کردن خرده فروشی و مکان های غذاخوری قبل از پارک های خود را به عنوان شانگهای انجام داده است. آن را بازگشایی آن در فروشگاه ها و رستوران ها در ماه مارس پس از عفونت نرخ شروع به فروکش کردن در چین است.

به این منظور این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که دیزنی چشمه های خرده فروشی و ناهار خوری پیچیده در نزدیکی والت دیزنی جهان را بازگشایی مارس 20.

“دیزنی چشمه آغاز خواهد شد به بازگشایی در راه است که شامل افزایش اقدامات ایمنی از جمله افزایش روش های تمیز کردن استفاده مناسب از پوشش صورت توسط هر دو اعضای بازیگران و مهمانان محدود-تماس با خدمات مهمان و ایمنی اضافی برای آموزش اعضای بازیگران” دیزنی چشمه معاون رئیس جمهور مت سیمون نوشت: در یک پست وبلاگ در پارک دیزنی سایت.

نیاز به یک دوز از دیزنی سحر و جادو ؟ دیزنی چشمه قصد دارد 20 مه بازگشایی

کمک: Chris Woodyard ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im