تهدید با اسلحه منجر به اتهامات

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 4:41 PM EDT مارس 14 سال 2020از روز یکشنبه دو نفر دستگیر شدند در Kitsap County

توسط ABESTANEWS در 26 اردیبهشت 1399

از روز یکشنبه دو نفر دستگیر شدند در Kitsap County برای اشاره واقع بینانه به دنبال تفنگ هوا در دیگران — یکی به خاطر او ناراحت شد و در مورد سر و صدا متل همسایگان ساخت شد و دیگر از آنجا که او فکر کرد که مادرش پنهان شد او محرک را بررسی کنید.

27 سال متهم شده بود روز شنبه در برمرتون دادگاه شهرداری با آزار و اذیت یک تخطی از قانون پس از مهمان در برمرتون مسافرخانه ملی خیابان به نام 911 روز یکشنبه به می گویند که یک زن بود اشاره کرد و تپانچه در آنها.

در مورد 1:30 p. m. شش افسران — پنج مسلح با تفنگ — رفت و به متل گرفت و زن را بازداشت در زور اسلحه. یک افسر بازرسی تفنگ که گلوله یا گلوله های BBs و گلوله نیست اما توصیف آن به عنوان "بسیار واقع گرایانه Beretta سبک نیمه اتوماتیک."

زن گفت: سه یا چهار بوده است استدلال در خارج از درب خود در حالی که او در تلاش بود به خواب. هنگامی که او به آنها گفت به آرام آنها سوگند در او. او گفت که او برگرفته تفنگ و اشاره آن را در آنان دو زن را به چالش کشیده او گفت: "اگر شما در حال رفتن به نقطه ای که در من و شما بهتر از من شلیک کند."

این زن اعتراف کرد و به ماموران که اسلحه نگاه واقع بینانه اما گفت: "من کاری نمی کند چرا که من نمی باید کشنده قصد" با توجه به اسناد دادگاه. او دستگیر شد و برای بررسی درجه اول حمله و رزرو به Kitsap County زندان $100,000 به قید وثیقه.

در روز سه شنبه Kitsap County sheriff نمایندگان نامیده می شدند به اقامت در 1400 بلوک از قیمت جاده پس از یک زن به نام 911 می گویند که در حالی که آوردن ایمیل به 33-year-old son خانه او خواستار او او محرک چک کنید در حالی که با اشاره یک تپانچه ، زن گفت: او پسر مبتلا به اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی.

هنگامی که یک کلانتر معاون به خانه رفت او را دیدم آنچه که او به عنوان یک 9 میلی متر تپانچه نشسته در ایوان جلو. پس از دستگیری این مرد معاون رفت و به امن تپانچه و متوجه شدم این بود BB gun.

"وزن خود را حتی همان احساس واقعی Glock 19, handgun" معاون نوشت. "من فکر کردم این یک تفنگ واقعی تمام راه را تا به از بین بردن و بررسی مجله."

مرد را تکذیب کرد با اشاره تفنگ خود را ، او رزرو شده بود به زندان برای بررسی درجه اول حمله و برگزار $55,000 وثیقه. او متهم شده بود روز شنبه در Kitsap County Superior Court با حمله درجه دوم یک جنایت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن