این جمعه ‘Bandcamp روز’ مزایای بیش از هنرمندان

bandcamp_web.jpg

در پایان آوریل, Bandcamp اعلام کرد که این امر چشم پوشی از درآمد خود را به اشتراک بگذارید در اولین روزهای جمعه در ماه مه و ژوئن و جولای برای کمک به حمایت از مستقل و برچسب و هنرمندانی که با استفاده از پلت فرم به فروش کار خود را. Bandcamp در حال حاضر انجام می شود این در مارس 20, فقط به عنوان COVID-19 لغو شروع به اخلال در زندگی-موسیقی اکوسیستم که بر اساس آن بسیاری از هنرمندان تکیه می کنند; آن روز Bandcamp فروش بالغ بر $4.3 میلیون نفر است. زمانی که “Bandcamp روز” بازگشت و در روز جمعه, مه 1 مجموع فروش افزایش به $7.1 میلیون نفر است.

سوم Bandcamp روز است که این چهار شنبه, ژوئن 5. اما پس از شروع تظاهرات decrying قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery بسیاری از نوازندگان و برچسب که فروش موسیقی خود را از طریق Bandcamp ساخته اند وعده برای اهدای این جمعه Bandcamp درآمد به سیاه و سفید و قهوه ای و سازمان های جامعه—و Bandcamp خود لیست ویژه منتشر شده شامل ده ها تن از نمونه های.

مشابه کمکهای مالی آغاز شد و حتی قبل از آخرین توده قیام در برابر ضد سیاه پلیس و سفید برتری. چند هفته پیش, برای مثال, محلی, hip-hop برچسب و جمعی چرا ؟ سوابق منتشر پرداخت آنچه شما می خواهید Bandcamp, تلفیقی, به نام هنر عشق است, Vol. 1 به سود شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق.

بیش از آخر هفته با دو نفر, زن, موسیقی, مدیران, Jamila توماس (یک مدیر ارشد بازاریابی برای اقیانوس اطلس) و Brianna Agyemang (ارشد مدیر کمپین برای A&R شرکت جوخه) راه اندازی یک کمپین به نام #TheShowMustBePaused به تشویق “gatekeepers فرهنگ” به “جدا از کار و ارتباط مجدد با جامعه است.” این کمپین شامل “خاموشی شنبه” در ژوئن 2 که در آن متخصصان صنعت به خودداری از خود ارتقاء و موضع.

توماس و Agyemang می خواستم برای شروع یک گفتگو در مورد چگونه یک صنعت ساخته شده و در بهره برداری سیاه و سفید کار و خلاقیت می تواند پاسخگو برای حمایت و حفاظت از مردم سیاه و سفید. اما کسانی که نیت خوب شد به سرعت پنهان به عنوان عمده برچسب و موسیقی محور شرکت های فن آوری نورد گیج کننده و تا حد زیادی بی دندان پیام های پشتیبانی در تلاش برای تجمع در اطراف خاموشی روز سه شنبه. به عنوان کمپین گسترش فراتر از کسب و کار موسیقی آن شد توخالی نام تجاری ورزش در رسانه های اجتماعی—حتی San Francisco 49ers که infamously قطع کارفرمایی khezri پس از آغاز اعتراض نژادی و بی عدالتی در سال 2016 توییتی یک مربع سیاه و سفید.

روز دوشنبه Bandcamp اعلام کرد که این امر اهدای 100 درصد از آن قطع در جمعه 19 ژوئن به NAACP صندوق دفاع حقوقی. سایت وعده داده شده به تکرار اهدای هر بعدی Juneteenth و متعهد به صرف اضافی $30,000 سالانه برای کار با نژادی-عدالت سازمان.

کار مبارزه با نابرابری نژادی را ادامه خواهد داد پس از معترضان ترک خیابان ها و Bandcamp تمایل به ایجاد یک تعهد مداوم به جوامع به حاشیه رانده شده است و یکی از دلایل بسیاری از من پشتیبانی سایت. به عنوان من در ماه گذشته من ذکر شده تمام های اخیر خواننده بررسی آلبوم های موجود در Bandcamp. من شما را تشویق نه تنها برای پیدا کردن موسیقی های جدید برای شما بلکه برای جستجو از هنرمندان با استفاده از سیستم عامل خود را برای کمک به سازمان های جامعه—روز جمعه و در هر روز آمده است.

خروس ابریشمی, خروس ابریشمی, Vol. 1

کوکب سیاه قتل Verminous

Buscabulla, Regresa

کافه مسابقه, سایه بحث

Damacy, Sun Spot EP

دانزینگ دانزینگ آواز می خواند الویس

تیره مه فرار به این و فرار به این 2

DJ, ستاره فیلم سکسی, Pyrot3k

Tashi Dorji & تایلر دیمون برای گرفتن یک پرنده در یک شبکه از باد

استیو Earle & the Dukes, ارواح, از, West Virginia

وو فی & ابیگیل Washburn وو فی & ابیگیل Washburn

کاسل Jaeger & جیم O’rourke, کبالت در هاله خواب

جاشوا فضیلت جکی خانه

K-راد 127When

Gia, مارگارت, Mia Gargaret

Melenas, Dias Raros

مادر طبیعت Portalz

ملت از زبان, معرفی, حضور,

هیچ سن قادرخواهد بود رفته

Okkultokrati, لا Ilden Lyse

گزینه باد قراره ضربه

بهشت از دست رفته, Obsidian

دیو Rempis جو McPhee Tomeka رید Paal Nilssen-عشق و براندون لوپز از چیزهایی فراتر از تول Vol. 2

بازنشستگی, پارتی, فراری سگ

Kaitlyn Aurelia اسمیت آمیزه ای از تحول

نرم Pink حقیقت باید ما در گناه به طوری که فضل ممکن است افزایش یافته است ؟

صوتی بوم, همه چیز مساوی

قند بالا, عشق معتاد

TALsounds, تسلیم

پم Tillis, به دنبال یک احساس

Umbra تاریخچه مختصری از زندگی, سایه های زندگی

Vandermark / دریک / Trovalusci / Ceccarelli, باز کردن مرز

ریک ویلسون & Terrace Martin آنها با من تماس دیسکو

Xibalba, Años en Infierno

Zango سوم خاله ایدا سیارک Mixtape v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im