این Kitsap ساکنان می خواستم فیبر نوری اینترنت. در اینجا چگونه آنها آن را کردم.

STAVIS بای — از یک گوشه در یک خانه در پایان یک راه طولانی در یک لبه Kitsap شبه جزیره دونا کوهن است که برنامه ریزی های مجازی نشان می دهد تجارت.

بازاریابی و رسانه های دیجیتال مشاور جهش در چندین کنفرانس های ویدئویی در هر روز ممکن است توسط یک کابل فیبر نوری که سفر در امتداد قدرت قطب به خانه اش در کانال هود. زمانی که یک فرد در تجارت نشان می دهد او کمک آن لغو شد در اوایل سال جاری با توجه به همه گیر او متوجه شد او با سرعت بالا اتصال اجازه می دهد او را به سازماندهی یک نسخه آنلاین به جای.

“من درک برای انجام یک تجارت نشان می دهد آنلاین ما دیگر محدود به افرادی که به یک مکان فیزیکی گفت:” کوهن که مشتریان شامل کشتی کروز و مهمان نوازی شرکت. “در حال حاضر ما می توانید بروید در سراسر جهان است.”

کوهن دوست دارد به نظر او خاموش Stavis خلیج جاده خیلی بهتر از گوشه جدول در سیلوردل استارباکس جایی که او استفاده می شود برای رفتن به اینترنت است که تا یک روز در سال 2015 زمانی که او در بر داشت یک مهم توجه داشته باشید در صندوق پستی خود را.

“علاقه مند به اینترنت با سرعت بالا است؟” او اتصال DSL خیلی آهسته و سپس او به سختی می تواند با ورود به Kitsap ابزار عمومی منطقه را در وب سایت به زمینه پاسخ دهد.

سه سال طول کشید اما در سال 2018 منطقه پانچ فوق سریع کابل فیبر نوری تمام راه را به پایین Stavis Bay Road, به خانه اش.

“آن کامل بود از گرفتن بروید,” او گفت:.

حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر به ساکنان اطراف Kitsap ارسال کرده اند تا کنون بیشتر دادخواست به KPUD برای یک شانس برای فیبر نوری اینترنت. برای برخی از, در, Kitsap, خرده فروشی ارائه دهندگان شبکه و سرعت کافی نیست.

اما این شانس در فیبر نیاز به زمان و معمولا چند هزار دلار است.

“شما باید به بیمار گفت:” دیو Ledoux یک مهندس برق برای سیستم های سیسکو که کمک فیبر به حدود یک دوجین خانه خاموش Koura جاده در باین بریدج ایسلند. “این نیست مانند تماس Comcast و گفت:” hook me up.’ آن را کمی بیشتر خودتان آن را انجام.”

در اینجا چگونه کار می کند: یک صاحب ملک باید دادخواست به KPUD به شکل چه نام ابزار های محلی منطقه یا LUD که شامل امضا از صاحبان دیگر در منطقه که همچنین می خواهم فیبر است. آنها باید حداقل 51 درصد از مالکان در منطقه است. جلسات عمومی توسط KPUD هیئت مدیره برگزار می شود, مهندسی, برای این پروژه کشیده شده است و البته برآورد هزینه های حاوی — بیشتر مالکان بیشتر به طور کلی هزینه های به اشتراک گذاشته خواهد شد و در نتیجه پایین تر به ازای هر خانوار. کل فرایند می تواند چند سال از شروع به پایان برساند.

اما برای برخی از, آن را به ارزش آن است.

David K. Kim یک neuroradiologist که با این نسخهها کار از خانه در باین بریدج ایسلند یک بار تا به حال “بنیاد” با هم یک کابل اتصال با تلفن همراه پشتیبان گیری برای هم و نادر قطع. اما کیم به یک نقطه که در آن ارتباط نیست با نگه داشتن کار خود را.

برای حدود $4,500 او قادر به قرارداد جدید کابل فیبر نوری در مورد 1800 پا بلند ساخته شود از ویلکس ابتدایی به خانه اش. آن را یکی دیگر از $3,000 به سنگر کابل را به خانه خود. اما هزینه نیست برن همه در یک بار. KPUD اجازه می دهد تا برای ساکنان به پرداخت کابل فرمت بازگشت بیش از 20 سال است.

کیم قادر به انتخاب محلی ارائه دهنده خدمات اینترنت در باین بریدج ایسلند-بر اساس Net253 که قصد دارد برای 100 مگابیت دوم — هر دو آپلود و دانلود در زیر 60 دلار در ماه است.

بیشتر بخوانید: چگونه یک Kitsap آب سودمند است در حال حاضر پر کردن این شهرستان با اینترنت فوق سریع

Net253 تاسیس شد توسط استیو Hellriegel, یک مهندس برق و جانباز از ابر رایانه صنعت که اینترنت در وینسلو خیلی آهسته او تصمیم به راه اندازی خود را با ارائه دهنده خدمات. امروز او در حدود 400 نفر از مشتریان در سراسر Kitsap در KPUD فیبر اجرا از یک دفتر کار در Ericksen خیابان.

“در سال ما پرداخت 600 دلار در ماه به 1.5 مگابیت اتصال از خانه به محل کار” Hellriegel گفت: در وب سایت خود را. “در حال حاضر ما پرداخت 1/10th که قیمت به 100 برابر پهنای باند.”

یک اتصال فیبر همچنین می توانید اضافه کردن مقدار به یک خانه. آن را در حال حاضر یک ویژگی در حال تبلیغ توسط عوامل املاک و مستغلات با توجه به والت Hannawacker یک دلال وام مسکن برای Fairway در سیلوردل.

“من دیده ام خریداران پیاده روی به دور از اموال آنها را دوست داشت با توجه به ناکارآمد اینترنت دانلود و آپلود با سرعت که مورد نیاز خواهد بود برای اشتغال خود و یا کسب و کار” او گفت:.

او فیبر به تازگی فعال کیم گفت: او هم اکنون می توانید ارسال و دریافت خود را رادیولوژی کار در زمان بسیار کمتر. یک گربه اسکن بر روی یک بیمار سرطانی از جمله برخی از 1000 یا تا تصاویر مورد استفاده برای پنج دقیقه یا بیشتر برای انتقال. در حال حاضر آن را زیر یک دقیقه است. که خوب برای دکتر حرفه ای او با این نسخهها کار میکند و بیماران.

“این قطعا می افزاید:” او گفت:.

‘حداقل گزینه بد’

برای بسیاری از پرداخت هزاران دلار به رشته فیبر به خانه های خود است که به سادگی یک گزینه نیست. و سرعت اتصال فوق سریع فقط لازم نیست برای همه است.

آنچه در مورد تنها با اتصال به اینترنت به دوره?

به عنوان 2020-21 مدرسه منطقه نزدیک شدن تقاضا برای اتصال به اینترنت تنها افزایش خواهد یافت. و احتمالا همه تحصیل آنلاین رخ می دهد — حتی اگر خانواده ها وجود دارد که عدم اتصال به اینترنت در خانه.

Comcast Xifinity یکی از Kitsap بزرگترین خرده فروشی اینترنتی ارائه دهندگان خود را آغاز کرد “اینترنت ملزومات” برنامه به اتصال به خانواده های کم درآمد. برای کمتر از 10 دلار در ماه بیش از 8 میلیون آمریکایی — از جمله 340,000 در واشنگتن — برای برنامه امضا. حدود 90 درصد آنها به داشتن یک اتصال به اینترنت با توجه به نیک مک دونالد سخنگوی Comcast در واشنگتن است.

Comcast گفت: آن اضافه شده است 33,000 کیلومتر از کابل فیبر نوری به شبکه خود را پس از سال 2017 در هزینه 12 میلیارد دلار. آن را ترکیبی از فیبر با اتصالات محلی از کابل کواکسیال و همچنین به عنوان “هوشمند” شبکه فن آوری است که کمک می کند تا پیدا کردن و تعمیر مشکلات در آن گسترده وب از اتصال.

جدید عادی: چرا راه دور در Kitsap هیچ جا نمی رود حتی پس از همه گیر به پایان می رسد

این شرکت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر خرده فروشان همچنان به گسترش شبکه های. Comcast در آن می گوید: شبکه ظرفیت دو برابر شدن هر دو و نیم سال است.

اما سرمایه گذاری های عمومی مانند KPUD کمک کرده اند پرت اتصال بیشتر است. باید دولت صرف بیشتر برای اطمینان از مکان های خدمت توسط خرده فروشان می توانید در سرعت های بالا نیست ؟

ران جانسون یک دانشگاه استاد در اطلاعات مدرسه می گوید: این بیماری همه گیر است “قرار دادن یک ذره بین بر مشکلات موجود” مانند شکاف دیجیتال بین افرادی که از اینترنت و کسانی که نمی. او نگران است که این سقوط به مدارس به طور فزاینده تکیه بر آموزش آنلاین “آن را ایجاد یک دیجیتال سیستم کاست.”

سراسیمگی از محرک پول تزريق شده به اقتصاد در طول COVID-19 باید شامل گسترش فیبر زیرساخت او معتقد است.

“چرا صرف پول برای حل شکاف دیجیتال” او مورد سوال است.

مدارس در حال آماده شدن برای یک سال تحصیلی در میان همه گیر رویارویی با چالش های اضافه شده از ساخت مطمئن شوید که همه دانش آموزان باید اتصال به اینترنت. کارن Bevers یک سخنگوی برمرتون مدرسه منطقه گفت: فرم های ثبت نام را به پدر و مادر این اوت و شامل یک سوال در مورد اینکه آیا خانواده اتصال. منطقه خواهد پیدا کردن یک راه حل در هر مورد شامل امکان توزیع تعداد محدودی از نقاط موبایل, برای اطمینان از آنها می توانند شرکت کنند, او گفت:.

نهایی اگر ناخوشایند گزینه ای برای دسترسی سریع به اینترنت برای کسانی که نمی توانند افزایش سرعت به خانه های خود که برای سفر به آنها را پیدا کنید. هر دو Kitsap ابزار عمومی منطقه و میسون کانتی ابزار عمومی منطقه شماره 3 ایجاد کرده اند, عمومی شبکه های وای فای که در آن هر کسی می تواند رسیدن به خدمات سریع.

جوئل مایر سخنگوی Mason County district گفت: 2,700 مردم در حال حاضر استفاده از یکی از بیش از 20 سایت و در حال اجرا. سرعت به طور متوسط 300 مگابیت در ثانیه.

در حالی که آن را ایده آل نیست اما برای برخی از خانواده ها “این حداقل گزینه بد” جانسون گفت.

مرتبط با: خرابی تجهیزات و علت گسترده برمرتون قطع برق

به کجا برای دریافت یک فیبر WiFi hotspot

این Kitsap ابزار عمومی منطقه راه اندازی WiFi با سرعت بالا سایت های اطراف شهرستان Kitsap از طریق حداقل بهار 2021. آنها در واقع در:

  • برمرتون ملی فرودگاه 8850 بزرگراه 3, برمرتون
  • Suquamish مرکز جامعه 724 NE پارک وی Suquamish
  • Indianola, جامعه, مرکز 19876 ایندیانوولا جاده NE ایندیانوولا
  • Hansgrill کافه و بازار 7532 NE دوقلو تف جاده Hansville
  • کرازبی جامعه باشگاه 2135 کریستوفر Road NW, Seabeck
  • Kitsap County Fairgrounds, 1195 NW Fairgrounds جاده برمرتون

آنجلا Bennink, KPUD مخابرات مدیر کسب و کار گفت: ابزار کار برای راه اندازی دو سایت نیز هست; یکی در Pendergast پارک منطقه ای در برمرتون و از سوی دیگر در یک پارک در انتهای جنوبی باین بریدج ایسلند.

‘جدید دفتر خانه’ سری

این داستان سوم در یک سری بررسی خروش از راه دور در COVID-19 همه گیر و فشار آن را با قرار دادن در Kitsap اینترنت.

گفت: این بیماری همه گیر فرستاده بسیاری از کارگران خانه که می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور. حتی پس از COVID-19 آنها ممکن است که در راه ماندن.

روز دوشنبه: چگونه ابزار های محلی است feverishly گسترش فیبر نوری در سراسر Kitsap میان خرد کردن تقاضا برای بهتر اتصال به اینترنت.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-9227, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو