ساعت کوچک جشنواره ایجاد جامعه از طریق monodramas

زمانی که Aniello Fontano خود را به پایان مطالعات وزارت امور خارجه در نمایشی نوشتن از دانشگاه نیومکزیکو COVID-19 بود فقط گرفتن آغاز شده است. شیکاگو بازیگر و کارگردان و نمایشنامه نویس بوده است و دور از تئاتر محلی جامعه برای مدت سه سال اما با همه گیر را سویفت آمار در حال حاضر زمان برای رفتن به عقب.

جدا شده در آلبوکرک آپارتمان او احساس مجبور به کمک به جامعه هنری از دور و صدا را به ناراحتی در آورده با زمان فعلی. او شروع به نوشتن تک گویی برای بازیگران در حال حاضر انجام self-نوار ابتدائی از خانه. “من به طور مداوم به دنبال راه هایی برای احساس می کنم مثل من مولد بودن و مثل من کمک به مردم” Fontano می گوید.

از طریق شبکه بزرگ از بازیگران و او می داند که کسانی که تلاش خلاق رشد به ساعت کوچک, جشنواره,جدید, ماهانه مجازی جشنواره های تولید شده توسط Fontano و سرپا نگه داشتن مدیر هنری اولیویا Lilley به عنوان یک راه برای اتصال بازیگران با یکدیگر, اجازه دهید آنها صحبت می کنند ذهن خود را در مورد این بیماری همه گیر و خلاقانه به جهان به جای مالی.

برای فرفره کارگران گاهی اوقات اهدای پول یک گزینه نیست. همانطور که در دیگر تلاش های هنری بسیاری از theatermakers ندارد و لوکس از گرفتن پرداخت به کار تنها در هنر که به معنی آنها و مشاغل متعدد و باید به دنبال راه های دیگر برای همکاری و کمک به جوامع در زمان بحران. و زمانی که صنعت خود را به رنج می برند, شما چگونه کنار بیاییم ؟ شما ایجاد Fontano می گوید.

“[ما] در زمین کارگران ما نمی اهدای پول آن چیزی که ما می توانید انجام دهید و بیشتر ما منبع اصلی درآمد از دست رفته است,” او می گوید. “چیزی که ما عاشق چیزی که ما پرشور در مورد به شدت در حال تغییر است. برای کسانی مثل خودم که واقعا می خواهید را به چیزی اما تنها می تواند به قلب خود و هنر و ذهن در حال حاضر [جشنواره] آنها را می دهد یک خروجی برای انجام این کار است.”

این جشنواره که عرضه مارس 21 Instagram را IGTV جفت شیکاگو نویسنده فیلمنامه نویسان و نویسندگان تلویزیون با بازیگران محلی برای ایجاد مشارکتی monodramas که برجسته سبک منحصر به فرد و مهارت است. این هم یک راه برای مختل کردن یک تئاتر محلی صحنه است که می تواند cliquish و جدا Lilley می گوید. و به عنوان coproducers از کرگدن جشنواره شیکاگو طولانی ترین در حال اجرا جایگزین جشنواره تئاترکوچک ساعت متناسب به سرپا نگه داشتن ماموریت از نمایشگاه جدید صداها و کار. “ما می خواستیم برای اخلال [تئاتر صحنه] با معرفی افرادی که یکدیگر را نمی دانند که عالی شد به هر یک از دیگر” Lilley می گوید.

تولید کنندگان می گویند این جشنواره است که به معنای نه تنها برجسته هنرمندان جدید و تقویت صدای خود را اما همچنین ایجاد روابط پایدار در تئاتر جامعه است که همچنان در خارج از ساعت کوچک. که شروع می شود با بنیادی جفت از استعداد و دیدگاه برای پیدا کردن افرادی که می توانند مکمل یکدیگر باشند. “با ارسالی آن را به پیدا کردن افرادی که مراقبت در مورد همان چیزهایی هستند که پرشور در مورد همان چیز و تطبیق آنها با هم” Fontano می گوید.

اولین جشنواره ویژه مونولوگ درام در مورد مردم و مقابله با انزوا و مرگ و چرخه زندگی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و دیگر داستان های عاطفی در مورد گذشته و حال است. Fontano که در هیئت سرپا نگه داشتن هنرمندان می خواهد به کامل آزادی خلاق و نوشتن در مورد آنچه آنها را انتخاب کنید و نمی توان گستر و نگهداری محیطی.

Fontano و Lilley که هر دو دارای سوابق شرکت در شیکاگو DIY صحنه می خواهید جشنواره انرژی به یادآور که جامعه آشنا است که از آن در انتقال مثبت, ایجاد, و, ورود, به جای رقابت و وضعیت. “ما در حال رقابت با یکدیگر در ساعت کوچک ما در حال ایجاد” Fontano می گوید. “شما تقویت یکی دیگر صداها به خاطر هنر و جمعی ما لذت و سلامت عقل.”

تولید کنندگان می گویند که این جشنواره ایجاد شد به تناسب زمان کنونی اما امید آن می تواند انتقال به یک فرد در ویترین یک بار این بیماری همه گیر است که پشت سر ما. Lilley می گوید: این پروژه نیز ساخته شده است به همکاری با دیگر شرکت های تئاتر در آینده است. “این یک نام تجاری را نزد خود و ما می خواهیم آن را به صورت انعطاف پذیر و نشکن و برو هر جا که نیاز به رفتن” او می گوید.

تجربی جشنواره cosponsored توسط Cape Horn, Illustration, بازگشت ژوئن 18, با یک ترکیب جدید از بازیگران و نویسندگان برجسته چلسی Turner, Jessica کارنی, کنیا ان سالن, Patrick Agada, برنادت Carter, Derek Lee McPhatter, Aidaa Peerzada, Ada Alozie, تری,مهمان, و بیشتر. در حالی که ممکن است در این جشنواره برجسته 48 هنرمندان و 24 جفت بودند که فقط دعوت از تولید کنندگان می گویند دور بعدی خواهد شد که 24 نفر و 12 جفت که نیمی از آن خواهد شد فقط دعوت. کسانی که می خواهند برای شرکت در ژوئن 18 متحرک که شروع آپلود به Instagram حساب در 8 ساعت که شب می توانید e-mail یک نامه و resumé به [email protected]. v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im