بازگشت کاپیتان آسمان

Daryl Cameron, better known as Captain Sky, at Harold Washington Park earlier this month - JEFF MARINI FOR CHICAGO READER

 • Daryl کامرون بهتر شناخته شده به عنوان کاپیتان آسمان در هارولد واشنگتن پارک در اوایل این ماه
 • جف مارینی برای شیکاگو ریدر

Daryl کامرون معتقد است زمان مناسب برای کیپ.

کمی بیش از 40 سال پیش کامرون پر دو حفره. در اواخر دهه 1970 او متوجه شده است که به ندرت هر گونه برجسته funk هنرمندان زندگی در شیکاگو حتی اگر موسیقی بود و هنوز هم بسیار متداول بود و ریشه های عمیق در اینجا. در همان زمان او را دیدم یک کمبود سیاه ابرقهرمانان در فرهنگ پاپ. بنابراین او ایجاد لباسهای alter ego, کاپیتان آسمان و سه آلبوم است که خود را جشن گرفتند قدرت فرا زمینی با خوش رقص الکتریکی-طبقه funk. پس از کامرون گرفته در داخل و خارج از موسیقی اما او تاسیس یک میراث ماندگار با کسانی که در اوایل سوابق—در بخش, الهام بخش, برخی از پیشگامان هیپ هاپ.

این تابستان کامرون است که با انتشار اولین آهنگ خود را از تمام طول اولین آلبوم از سال 1980 کل 9از طریق خود کاپیتان آسمان Cre8tive Conceptz برچسب. او با قرار دادن آن را تکه تکه و از ژوئن 5 او شده است حذف یکی از آن نه آهنگ هر 21 روز از طریق جریان خدمات. هیچ جسمی نسخه های برنامه ریزی شده اما این مجموعه کامل در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی در نوامبر 27. کامرون همچنین راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی به مربی جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان است. هر چند پوشش خود را در سال 1978 اولین ماجراهای کاپیتان آسمان, تصویر می کشد او را به پرواز در بالای شهر در یک طلایی LP با زمان موسیقی و اجتماعی ماموریت او در پاسخ به مردم بر روی زمین.

“کیپ است که در حال حاضر” کامرون می گوید از خانه اش در المپیا زمینه. “این فقط قابل رویت نیست. این یک فیزیکی کیپ—آن قدرت است که من را در مورد چشم انداز من.”

موسیقی کل 9 متصل به ماجراهای کاپیتان آسمان و دو آلبوم است که به دنبال. کامرون فراگیر و خوی است که قاطعانه مثبت در حال حاضر به عنوان آن بود. کلاسیک, فانک, گیتار, خارش و در عین حال دقیق و تعامل با باس و کیبورد vamps در حالی که شاخ دزدکی حرکت کردن در کوتاه تکنوازی. کامرون که در مورد به نوبه خود 63 هنوز هم ترجیح زنده ابزار بیش از نمونه و او shuns Auto-Tune به نفع خود صدا. در حالی که او همیشه نوشته یا cowritten اکثریت کارنامه اش او را در حال حاضر معرفی reimagined نسخه از دیگر هنرمندان و مواد در حال گسترش به اصطلاحات: خود آهنگ های جدید شامل یک بلوز آهنگ (“خیلی خوب”).

کامرون ساخته شده یک تغییر بزرگتر در تم موسیقی خود را به آدرس. در اولین بازی خود او جشن نیرومندی با “سوپر Sporm” (نام-چک در سال 1979 Sugarhill Gang سر و صدا “رپ لذت”) اما در مقایسه با زمان خوب, آهنگ های رقص که تحت سلطه خود در اوایل کار خود مواد جدید نشان دهنده یک روحانی, الهام بخش, چشم انداز. او همچنین بازسازی مزاحمان’ 1973 R&B مجلس رسید: “من می خواهم به می دانم که نام خود را” به عنوان مذهبی “من می خواهم به ستایش نام خود را.”

 • یکی از نسخه کوتاه تر از “سوپر Sporm”

“من معنویت شده است عمیقا ریشه” کامرون می گوید. “نبود ناگهانی, مایکروویو, voila لحظه. آن را هنوز هم قوی تر است. من هرگز می خواهم به احساس می کنید که آن چیزی است که من می خواهم به می رسند—همیشه وجود دارد چیزی برای من بگیرند. اگر من نشستن با یک مرد کاتولیک یک مرد مسلمان, بودایی یا هر چیز دیگری و گفتگو در مورد خالق شما ممکن است او را چیزی متفاوت تر از من اما ما قادر به ارتباط.”

که احساسات مثبت می رود بازگشت به کامرون جوانان در حال رشد در نزدیکی 99 و سبز و خیابان در واشنگتن ارتفاعات. او توصیف شاعرانه دوران کودکی و در سن 13 سالگی او یک گیتار از پدرش به عنوان هدیه تولد. در اوایل دهه 1970 کامرون رفت و به لوتری-اجرای لوتر دبیرستان, جنوب همان مدرسه که Lonnie رشید لین جونیور با نام مستعار مشترک که با حضور 15 سال بعد. دین بخشی از برنامه درسی و او می گوید که او در اخیر شعر منعکس است که آموزش و پرورش.

عمدتا سفید لوتر جهان به دور از کامرون جنوبی-سمت محله اما او خواستار تجربه “همه بخشی از رشد و توسعه است.” او می گوید که او نمی باید قابل توجهی مشکل است زیرا او سیاه بود. او با بازی راک و فانک با نژادی متنوع گروه از دوستان هر دو در یک, گروه دانشجویی و خارج از مدرسه و گوش به روح در WVON.

“موسیقی جهانی است مرد آن است که هیچ رنگ” کامرون می گوید. “اینطور نیست که یک جنس واقعا. برخی از آن: شما می توانید گوش دادن به برخی از مسائل و آن را از نوع نرم است. و برخی چیزهای دیگر سخت است. اما حتی به عنوان ما مردان باید از زنان گرایش. آن را همیشه یک مخلوط.”

به عنوان کامرون به یاد می آورد شیکاگو صحنه موسیقی تا به حال خانوادگی رفاقت زمانی که او آغاز شده است. پس از بازی در Bionic گروه و سمت جنوب حرکت در اواسط 70s او خواند در هاله اواز یا موسیقی دو با شریل Sawyer (دختر آینده شهردار یوجین Sawyer). در اوایل سال 1978 کامرون شروع به کار با جانباز صنعت ادی توماس که به نمایندگی از او را به عنوان یک عمل انفرادی.

توماس بوده است Curtis Mayfield را به شریک کسب و کار و به عنوان یک مستقل پروموتر او می خواهم تاسیس بسیاری از ملی تماس با ما. از طریق توماس مداخله در عرض چند ماه کامرون را امضا کرده بود با کالیفرنیا بر اساس برچسب AVI که فهرستی از برجسته دیسکو باند لو Pamplemousse شیکاگو روح خواننده Lowrell و Liberace. اما فانتزی کامرون پیش بینی شده بود بسیار متفاوت مرتب تر از لاس وگاس را زرق و برق دار آقای شوهای: بی قید ماجراهای کاپیتان آسمان حاوی جورج کلینتون با کمیک DC. پس از کامرون پدر و مادر پرداخت شده برای استودیو هم به این آلبوم او احساس فشار از برچسب برای قرار دادن جلسات بیش از حد به سرعت. کیبورد دونالد, Burnside که مشغول به کار در ترتیبات و بازی بر روی رکورد می گوید که آنها وقت خود را در زمان به منظور توسعه یک صدا است که نگه داشته و همه چیز را شل. او همچنین به یاد کامرون ابداع کاپیتان آسمان مفهوم در اتاق خواب خود را.

Captain Sky in his dressing room at the International Amphitheatre during the 1979 WVON Christmas show (left) and on the cover of the 1980 album Concerned Party #1 - PHOTO COURTESY DARYL CAMERON

 • کاپیتان آسمان در اتاق پانسمان خود را در بین المللی آمفی تئاتر در طول سال 1979 WVON کریسمس نشان می دهد (سمت چپ) و در جلد 1980 آلبوم نگران پارتی #1
 • عکس حسن نیت ارائه میدهد Daryl کامرون

“این بود برخی از آزادترین جلسات من همیشه درگیر شده است در” Burnside می گوید. “هیچ کس به من گفت هر چیزی; من هر چیزی که من می خواستم به بازی. آن را مانند اوهایو بازیکنان که در آن همه چیز فوق العاده بود ساختار. ‘سوپر Sporm’ فقط کار می کند با آواز و شعار یا نواختن ساکسیفون. اگر من می تواند کشف کردن که چرا من می خواهم ثبت اختراع آن و هرگز به نگرانی در مورد هر چیزی است.”

کامرون اولین ایستاده بود برای یکی دیگر از دلایل بیش از حد. بیلبورد گزارش در ماه جولای سال 1978 که AVI استفاده کرده تا 12 اینچ از ماجراهای کاپیتان آسمان آهنگ “تعجب Worm” به معرفی “گسترش شیار در آن دیسکو دیسک به کمک deejays به برنامه بخش هایی از یک رکورد بصری.” با گسترش شیار در لحظات کلیدی این تغییر ساخته شده آن را آسان تر برای دی جی ها به کار یک آهنگ را در یک مخلوط. آن را نیز کمک کرد کامرون موسیقی محبوب با یک گروه پیشگام نوازندگان جوان—اما نه به صورت دقیق دلایل ممکن است او پیش بینی کرده ایم.

“همه DJ مجبور به انجام بازی رکورد یک بار به می دانم که شکست بود که” کامرون می گوید. “اولین شیار می تواند سنگین کوبه ای break; بعدی ممکن است یک باس یا فقط درامز و سازهای کوبه ای. به طوری که رکورد یکی از اولین به انجام این کار است.”

زمان نمی توانست بهتر شده است. که همان 1978 موضوع بیلبورد اشاره کرد که برانکس دی جی شده بود خرید خاص R&B آلبوم به حلقه ریتم خود را می شکند. به زودی نتیجه هیپ هاپ تبدیل به یک پدیده در سراسر کشور. در “سوپر Sporm” کامرون چپ غیر منتظره و در عین حال اتصالات شکاف در خواننده ایجاد مقدار زیادی از اتاق را برای چند لایه زدنی پیشتاز ساخته شده است که ماجراهای کاپیتان آسمان پس بخشی از آن رو به رشد نوع منبع مواد است. Whosampled.com لیست کاهش از سه اواخر 70 و اوایل 80s در پرونده به عنوان بخشی از 45 آهنگ های هیپ هاپ از جمله این اساس به عنوان Afrika Bambaataa را “سیاره راک” و دشمن “میخوای مال شما.” او فریاد زد با نام “رپ لذت” (به عنوان “مرد من کاپیتان آسمان”) و دو نفر از آن آیات اشاره به “فوق العاده Sporm.” در ابتدا Sugarhill Gang فراخوانی یک ابرقهرمان را به مسخره سفید مفهوم سوپرمن: “او می تواند شما را برآورده نمی با worm / اما من می تواند شما را بشکند با من فوق العاده است.”

“من متوجه شدم اگر نام من ذکر شده است در اولین رپ ضربه پس از آن من تا به حال چیزی برای انجام با گرد هم آمدن تمام ژانر” کامرون می گوید. “این یک افتخار و آن را در من ایجاد نکرد چوب قفسه سینه و بگو: من مرد.’ آن را بسیار فروتنی. من عاشق شیکاگو اما نیویورک واقعا در آغوش من در آن رکورد خاص.”

"I realized if my name is mentioned in the very first rap hit, then I had something to do with the coming together of the whole genre. It was an honor." - JEFF MARINI FOR CHICAGO READER

 • “من متوجه شدم اگر نام من ذکر شده است در اولین رپ ضربه پس از آن من تا به حال چیزی برای انجام با گرد هم آمدن تمام ژانر. این یک افتخار است.”
 • جف مارینی برای شیکاگو ریدر

در شیکاگو کامرون تا به حال یک چشم انداز وسیع تری برای خود 1979 follow-up, Pop می رود کاپیتان. ترومپت رادنی کلارک می گوید: این آلبوم را بزرگ ماشین سواری از شاخ رشته ها و کوبه ای بازیکنان به نمایندگی برتر شیکاگو استودیو استعداد از زمانی که چنین جلسات بودند و هنوز هم اتفاق می افتد در محلی R&B—دوره ای که پایان فقط چند سال بعد. یکی از گیتاریست اواخر دنی Leake را در رفتن به تبدیل شدن به یک بسیار مهم صوتی مهندس مهمترین برای Stevie Wonder.

کامرون در حال تبدیل شدن آشکار در سراسر کشور در بیش از یک راه. در بیش از شش فوت قد حتی در معمولی به کفش های او نگاه کرد حتی بلندتر انجام “تعجب Worm” در روح قطار در اوایل سال 1979: میپوشید rakishly قطع jumpsuit سفید مطابق با چکمه و حاشیه کیپ, زرق و برق دار و عینک آفتابی و یک ستاره بزرگ به شکل کمربند دست و پنجه نرم در حالی که نگه داشتن میکروفون در یک دست و یک gleaming, LP به شکل سپر نقره ای در طرف دیگر. یک کلیپ از او ظاهر شده است آپلود به یوتیوب و همه حرکت ها و سبک ها هنوز هم به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آنها شده باید در سال 1978. کامرون با تور خانه های آینده-موسیقی پدر وینس لارنس و سپس یک نوجوان در حال اجرا خود را فشفشه. و لباس های عجیب و غریب ایجاد شد توسط Dexter گریفین که همچنین با Bootsy Collins. همکاری سوخت تخیل.

 • کاپیتان آسمان انجام “تعجب Worm” در روح قطار در ژانویه 1979.

“طراح صحنه و لباس Dexter گریفین فوق العاده بود” کامرون گفت. “من می خواهم به او بگویید که دقیقا آنچه که من می خواستم در صحنه و ما هرگز ملاقات کرد. او همه مشخصات من همه اندازه من. من می خواهم بگویم “من نیاز به چیزی با بنفش” و او می گفت: “چگونه در مورد بنفش و نقره ای? ایجاد چکمه آمده تا به ران.’ چند روز بعد او می خواهم فقط آن را و ارسال آن را به من از طریق فدرال اکسپرس.”

کامرون ثبت شده شاد 1980 آلبوم نگران پارتی #1 (تک رکورد) با Chicagoans اما در عرض یک یا دو سال او زندگی در فیلادلفیا. که رکورد خواهد بود که گذشته خود را تمام طول تا کل 9. او رفت و برگشت در اینجا در سال 1985 اما روز از لباس های فوق العاده و در مقیاس بزرگ instrumental ترتیبات شد تا حد زیادی در گذشته است. کامرون صرف زمان رسمی ارائه مشاوره به هنرمندان تازه بدوران رسیده اما ضربه عاطفی از مرگ پدرش در سال 1991 محدود دخالت خود را در صحنه محلی است. او همچنین اذعان مانع دیگر به زندگی شخصی و حرفه ای: او خود را “یک بازمانده از دهه 1970 کولاک, که در آن همه می خواهم به بازی در برف.” هر چند او در حال حاضر مواد مخدر رایگان خود را در جاده نبود یکی کوتاه. “این واقعا یک قسمت از پذیرش اجتماعی در کسب و کار موسیقی,” او می گوید. “اما من دوباره از کک چیز است.”

مرگ کامرون را در سال 2011 آمار او حتی سخت تر از از دست دادن پدر خود—پس از زنده ماندن از عوارض آن او می گوید: “از طریق گرفتن این بیماری همه گیر است هیچ چیز نیست.” او نقل مکان کرد و به هوستون که در آن سال به تجدید قوا ادامه داد: نوشتن آهنگ و به یک دولت تبدیل شد-خبره بازیابی-پشتیبانی متخصص برای کمک به مردم رفتن را از طریق سوء مصرف مواد. کامرون رفت و برگشت به شیکاگو حدود دو سال پیش و آموزش و تجربه به کار گرفتن یک کار در یک جنوبی-سمت بیمارستان او ترجیح می دهد به نام.

“من مستقر شد برای افرادی که از خیابانها برای افرادی که OD می خواهم و یا تا به حال یک وضعیت واقعا بد با مواد مخدر” کامرون می گوید. “من تا به حال به نشستن و دیدار با آنها را به جایی که آنها هستند. من در وجود خودم. من می نشستن وجود دارد و من می خواهم که واقعا تشویق بیمار برای رفتن به سم زدایی. آنها آماده بودند به ترک و من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن برخی از داستان من با آنها به آنها را تشویق به ماندن است.”

فانک شماره, تصنیف و آهنگ های مذهبی را تشکیل می دهند که کل 9 آغوش, نشاط بخشی, اظهارات مثبت در اشعار خود و تن. اما این تحول معنوی در کامرون موسیقی نیاز ندارد او را به خندق کاپیتان خود را به آسمان هویت. در حالی که او هنوز هم ادعا میکند قدرت خود را بیش رقص بر “من فقط می خواهم به برخی از پاپ” (منتشر شده در ژوئن 26) او تبدیل به تعبیری در عنوان آن را بر روی سر خود را ابراز یک اولویت برای مکالمه گاه به گاه بیش قمری-طراحی وانت از سال 1979. او گاه به گاه شامل مهمان raps از همکاران جدید بلکه حفظ طولانی مدت همکاران مانند کیبورد و cowriter کیت استوارت و خواننده ایوان Gage که سنگ در موسیقی پاپ می رود کاپیتان. آوازی خود تحویل—آرام و قاطعانه—اوراق قرضه خود را متنوع مجموعه با هم به طوری که زمانی که او نظرات به کتاب مقدس در آهسته معاصر انجیل “اگر ما اعتقاد به” segue احساس طبیعی است.

“الهام بخش من برای کل 9 آمد از دانستن این است که من یک معجزه است و من حفظ شد به موسیقی را به مردم لبخند به مردم احساس خوب کمک به مردم در زندگی خود” کامرون می گوید. “کاپیتان آسمان من است بیان خلاق درون من. این همه یکی و همان است. همه می دانند من تولد نام Daryl کامرون اما کاپیتان آسمان با نام تجاری. وجود یک روحانی کنار کاپیتان آسمان رمانتیک طرف. من یک اصلی عضو اصلی ملت funkateers. تمام کسانی که طرف های مختلف هستند که بخشی از بسیاری از حالات و جنبه های که کاپیتان آسمان است به عنوان یک فرد خلاق است.”

 • “Turn On tha’ آب” سرب برش از کل 9

در ماه ژوئن در سراسر زمان مکالمات ما برای این داستان کامرون سوار گذشته غارت فروشگاه ها در نزدیکی 119 و Halsted. او به نام من بعد از آن روز مبهوت که برخی از تظاهر کنندگان را نابود کرده بود و تنها مکان های که در آن خانواده خود را می توانید خرید مواد غذایی. اما او همچنین می داند که نژادپرستی نظاممند می تواند تولید به اندازه کافی نا امیدی و خشم و غم و اندوه برای کمک به چنین خشونت. “Turn On tha’ آب” مسیر سرب در کل 9شامل یک مرجع به khezri را در اعتراض به کشتار مردم توسط پلیس: “شما برای انتقاد کردن / فقط همین برای زانو به پایین.”

“من نمی پوشی سرقت, اما من درک می کنم که پس از سالها از درمان مانند S-H-آن را از امت تا روز کافی است به اندازه کافی” کامرون می گوید. “از آن زمان جنگ داخلی برای تغییر اوضاع در این کشور است.”

کامرون در نظر دارد برای ایجاد مداوم تغییر در سمت جنوب با راه اندازی خود را غیر انتفاعی یک برنامه توانمندسازی برای سیاه و سفید پسران نوجوان به نام نظارت و رهبری ملزومات (نر). در اینجا بیش از حد کامرون را در تجارب خود به ارائه راهنمایی. برنامه های خود را برای بقیه سال 2020 شامل استخدام افراد برای کمک به او و درخواست برای اعطای کمک های مالی و ایجاد برنامه.

“اجازه دهید فقط می گویند یک مرد جوان 16, 17, دبیرستان و او به پایان رسید تا بودن مرد در بلوک” کامرون می گوید. “او را راضی نمی کند با کار در مک دونالد. او پول بیشتری در جیب خود نسبت به اکثر مردم او را با ساخت این راه اشتباه است. آن را سخت به این پسر به نوبه خود به دور از آنچه که او انجام می دهند. شما نمی توانید متقاعد کردن یک پسر به خود مرسدس عقب و محترم کار—آن را واقعا سخت است. اگر شما گرفتن آنها را قبل از آنها را در سمت چپ به نوبه خود و آنها را هدایت و پرورش آنها شانس واقعا طریق به آنها بیشتر است.”

"There's a spiritual side of Captain Sky, a romantic side. I'm an original member of the original nation of funkateers. All of those different sides are a part of the many moods and facets of who Captain Sky is." - JEFF MARINI FOR CHICAGO READER

 • “وجود دارد یک روحانی کنار کاپیتان آسمان رمانتیک طرف. من یک اصلی عضو اصلی ملت funkateers. تمام کسانی که طرف های مختلف هستند که بخشی از بسیاری از حالات و جنبه های که کاپیتان آسمان است.”
 • جف مارینی برای شیکاگو ریدر

کامرون می داند زیادی در مورد چگونه به نوبه خود به دور از مواد مخدر, اما او همچنین می تواند آموزش مردان جوان در مورد قدرت خود داشتن کار و همکاری هنری. او به عنوان مثال شخصی در دست چون او کنترل موسیقی او در حال حاضر—هر چند سونی فرعی باغ دستگیره خود توزیع, او دارای حقوق به همه چیز. (او نیز صاحب حقوق به بسیاری از مواد قدیمی تر.) کامرون در نظر دارد به استفاده از Cre8tive Conceptz به عنوان یک پلت فرم برای هنرمندان در حال ظهور; او اشاره و آینده در شیکاگو رپ Roc جامد به عنوان مثال.

“شما در, شما صرف خود را با خون و عرق و اشک و شما آن را به یک شرکت ضبط و آنها به شما یک تکه از آن” کامرون می گوید. “چگونه است که اتفاق می افتد ؟ همه خوب بود با این که در یک نقطه خاص از آنجا که به هنجار شده است.”

این روزها اگر او می خواهد برای پایان دادن به بیش از یک قطعه حتی اگر او شریک با شخص دیگری به انتشار موسیقی خود را. او با گرفتن 50 درصد کاهش سود حاصل از آینده صدور مجدد از ماجراهای کاپیتان آسمان و پاپ می رود کاپیتان—که هر دو در حال برنامه ریزی برای کاهش در ماه سپتامبر از طریق گذشته به دلیل فانک و دیسکو چاپ مجدد که برچسب شیکاگو DJ و تهیه کننده جروم Derradji اجرا می شود به عنوان یک اثر هنوز هم موسیقی.

“شما هنوز هم باید قادر به نماینده و به اشتراک گذاری خود را ، من این را خوب مزه پای من می گویند, ‘John Doe, من می خواهم به شما یک تکه.’ در ازای جان تکه وجود دارد برخی از چیزهایی که جان آوردن به حزب” کامرون می گوید. “من از ذهن نیست. هیچ کس می گذرد به خود بیشتر از من از من هرگز دوباره.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im