خواننده را stay-در-خانه تواریخ: در روز 45

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 فرماندار J. B. پریتزکر را COVID-19 فرمان اجرایی شماره 8معروف در خانه بماند سفارش اثر صورت گرفت. در اینجا روزانه-ish مجله از چه خواننده کارکنان دوستان ما و خانواده ما حیوانات خانگی—صرف زمان ما است.

در روز 45: مارس 4

آنچه که ما در حال خواندن:

آنچه که ما در حال گوش دادن به:

 • مرده سوپرانو Montserrat Caballe onWFMT در تقاضا “آریاس و آهنگ با لری جانسون” مارس 25.

آنچه که ما در حال تماشای:

آنچه که ما در حال پخت و پز:

 • اتفاقی خورش (کاملا OK وعده غذایی حتی اگر قرار بود آن را به گلدان کباب.)

از آن آسان است! در اینجا همه شما باید برای خدمت به 6 تا 8 به دام افتاده مردم:

 • 3+ پوند کباب چاک و تیز چاقو: پس, فروشگاه مواد غذایی در خارج از محدوده چون از coronavirus? تحویل به ارمغان می آورد یک و کلوخه های بزرگ از گوشت ؟ هیچ مشکل: فقط برش گاو به چیزی بیشتر کنترل, گفتن,, 2-اینچ مربع بودن بسیار مراقب باشید به قصاب خودتان. (اگر یخ زده, بهترین روش برای گرم شدن،) سپس دستان خود را به مدت 20 ثانیه و وانمود کند که هرگز اتفاق افتاده است.
 • سیب زمینی: پوست کنده و تکه کوچک تا متوسط سیب زمینی برای هر خدمت. (خیلی خسته کننده می تواند انجام شود در حالی که تماشای coronavirus به روز رسانی در تلویزیون است.)
 • کرفس, پیازو هویجبه عنوان بسیاری به عنوان دوست دارید ، قطعه قطعه و مقداری سیرخرد شده.
 • یک قاشق غذاخوری آرد و یک هشتم و یا بیشتر از یک کیلو کره (یا روغن پخت و پز, اما واقعا آن را همان طوری که من را سرزنش نیست).
 • یکی از بزرگ, عمیق ماهی تابه با پوشش. تعداد زیادی از سیر و نمک.
 • عصاره گوشت گاو? برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب اما من هیچ ندارد بنابراین مطمئن نیست.

در حال حاضر فقط پنج مرحله ساده:

 1. در بالای اجاق گاز ذوب نیمی از کره را در یک ماهی تابه و سپس رها کردن گاو تکه و به آرامی قهوه ای در همه طرف.
 2. اضافه کردن پیاز و سیر و ½ به ¾ فنجان آب. به نوبه خود گرما را به بجوش و خروش آمدن پوشش و به تماشای فیلم و یا انجام کاری دیگری برای حداقل دو ساعت. (آیا شما نگران? سپس OK را به زیرچشمی نگاه کردن در نیمه راه از طریق برای دیدن اگر آب رفته و آشپزخانه خود را در مورد رایت کردن. اگر بله, آب بیشتری اضافه کنید.)
 3. اضافه کردن سیب زمینی و سبزیجات و سیر و نمک. بجوش و خروش آمدن برای یکی دیگر از 45 دقیقه یا تا زمانی که آن را بوی خوشمزه و سیب زمینی softish زمانی که شکافته.
 4. ذوب کره باقی مانده (مایکروویو خوب است برای این; بیشتر کره در صورت لزوم) و مخلوط با آرد را در یک کاسه کوچک تا زمانی که مخلوط کنید و سپس به تابه افزوده و هم بزنید تا مانند دیوانه تا زمانی که تمام مایع آبکی congeals به چیزی که شما عبور برای استفاده نا مشروع. Voila! شما انجام می شود!
 5. در خدمت حق از اجاق گاز است. اگر خوراکی whew!
 6. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im