مشکل با پریتزکر را همه گیر ایمنی سفارشات

UNSPLASH / JC GELLIDON

  • Unsplash / JC Gellidon

در بعدازظهر آوریل 1 pandemic کنفرانس مطبوعاتی فرماندار J. B. پریتزکر گفت: “ما در حال انجام بهترین های ما برای مراقبت از سالمندان ما فرزندان ما افرادی که در مراقبت از ما. ما شماره یک نگرانی است که رفاه و آسایش افرادی که در مراقبت از ما.” بعد که همان روز پریتزکر بی سر و صدا صادر اورژانس منظور اعطای ایلینوی خانه های پرستاری و بیمارستان های گسترده ای باریک از مصونیت قانونی برای آسیب و یا مرگ و میر ناشی از سهل انگاری. AARP-IL ناتوانی فعالان حقوق وکلا و کارشناسان و بخش در پیری رسمی بر این باورند که مصونیت از دادخواهی را برساند Illinoisans به خصوص کسانی که در مراقبت طولانی مدت.

پریتزکر کمی شناخته شده اورژانس سفارش 2020-19 به عنوان اصلاح متحده آمریکا است که در ایلینوی را در بیمارستان و خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات ناتوانی رشدی امکانات و مراکز بهداشت روانی “باید مصون از مسئولیت مدنی در قبال هر گونه آسیب و یا مرگ ادعا باعث شده اند هر گونه فعل یا ترک فعل” با این امکانات حتی اگر درمان نشده بود برای COVID-19 به عنوان طولانی به عنوان آسیب و یا مرگ و میر رخ داده است که امکانات “ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی در پاسخ به COVID-19 شیوع.”

کلی ریچاردز ایلینوی را در دراز مدت مراقبت بازرس اظهار داشت: در یک e-mail به من که به عنوان رسمی “به اتهام تلاش برای حفاظت از سلامت و ایمنی و رفاه و حقوق شهروندان تحت مسن آمریکایی ها من را پشتیبانی نمی کند مصونیت ارائه شده توسط رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اضطراری سفارشات 2020-19 و 2020-37” یک اصلاح 2020-19. EO 2020-37 صادر شده در مارس 13, قطره آوریل 30 مورد نیاز برای بیمارستان ها برای پذیرش COVID بیماران immunizes در برابر مسئولیتی در قبال سهل انگاری در COVID انتقال در طول عمل جراحی و یا روش و نیاز به امکانات به رعایت ایلینوی وزارت بهداشت هدایت. منظور منقضی می شود در ژوئن 27, اما ممکن است تمدید شود.

ریچاردز آژانس بود و در میان حدود 250 علل مارس 28 نامه به سناتور میچ مک کانل و سناتور چاک شومر ترغیب آنها به معرفی قوانین فدرال با مصونیت برای خانه های پرستاری شبیه به کسانی که در حال حاضر در محل در ایالت ایلینوی است. در این نامه آمده: “سلب ساکنان از حق خود را به نگه داشتن خانه های پرستاری پاسخگو برای عام و مراقبت قرار داده خواهد شد بیشتر ساکنان در معرض خطر و به ناچار در نتیجه افزایش ساکن مرگ و میر.”

دانشکده حقوق اساتید نینا کوهن و Jessica Roberts منتشر کرده اند انتقادات از دستور مشابه در کشورهای دیگر. آنها می گویند ایلینوی منظور وسعت است که غیر معمول و غیر ضروری و به احتمال زیاد مضر است. پس از بررسی EO 2020-19, کوهن, David M. لوی استاد حقوق در دانشگاه کالج قانون گفت: “اعطای تسهیلات مراقبت دراز مدت مصونیت از سهل انگاری ادعا می کند چیزی است که شما نمی خواهد انجام دهید اگر شما واقعا در مورد مراقبت از ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.”

تحت EO 2020-19 بیمارستان های خصوصی و خانه های سالمندان تنها از دست دادن مصونیت اگر فرد مجروح و یا نسبی از کسی که مرده است می تواند ثابت کند “عمدی در آوریم.” دولتی امکانات بهداشت و درمان از دست دادن مصونیت اگر آسیب و یا مرگ به علت یا “سهل انگاری فاحش” و یا “عمدی سوء” استانداردهای برداشته از قانون ارائه اضطراری قدرت به فرماندار. به جای یک EO اجازه دادن به خانه های پرستاری کردن قلاب AARP-IL خواست پریتزکر به شماره سفارش “استقرار گارد ملی اگر یک خانه سالمندان است قادر به رسیدن به دولت خانه سالمندان حداقل نیروی انسانی قانون مورد نیاز است.”

شیکاگو وکیل تری Nofsinger که نشان دهنده شاکیان در موارد قصور پزشکی توضیح می دهد که طبیعی سهل انگاری استاندارد این است: “اگر شما در حال رانندگی و ماشین جلوتر از شما متوقف می شود به دلیل جلوگیری از ثبت نام و شما عقب پایان است که فرد به هر دلیل شما در حال غفلت است. منطقی و دقیق فرد را انجام داده است.”

در بیمارستان ها و آسایشگاه ها “معقول” به طور معمول به معنی زیر نرمال استانداردهای مراقبت کوهن توضیح داد. “ترین سهل انگاری نیست انگاری ناخالص. در حال حاضر شاکی نیاز به اعتراف به افزایش سطح رفتار.” Legalese زندگی و مرگ مفاهیم. فقط به عنوان “واجد شرایط ایمنی” برای پلیس در اکثر زمینه اجازه می دهد برای خود غیر منطقی استفاده از نیروی مرگبار کارشناسان و وکلای باور پریتزکر EOs immunizing غفلت مراقبت های بهداشتی و امکانات در حال کمک به متناوب coronavirus نرخ مرگ و میر ما در زندگی کمک امکانات و خانه های پرستاری حسابداری برای حدود 50 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در ایالت ایلینوی که از اواخر ماه مه.

در آوریل 23, ایمان Heimbrodt, 49, تصمیم او فقط به حال به دیدن مادرش حتی اگر بریا خانه سالمندان در ژنو بوده است منع بازديد با توجه به COVID-19. “یک زنگ رفت” Heimbrodt گفت. “من تا به حال FaceTimed با او پیش از آن در روز. من دیدم چقدر بد او بود.”

در دو سال پس از او 79 ساله, مادر, کارول, اورلاندو, تا به حال نقل مکان به خانه سالمندان 40 دقیقه رانندگی از Heimbrodt در هونتلی او استعفا داد و به او و مادرش ضخیم فر ناخن پا پرستاران بودند بیش از حد شلوغ به کاهش است. کارول ناتوانی در شنیدن Heimbrodt با توجه به کارکنان از دست دادن آهنگ از مادرش سمعک نیز در گذشته های دور است. و Heimbrodt حال آمدن به شرایط با او و مادرش عدم تحرک. “مادر من یک واکر پنج مایل در روز است.”

کارول در شیکاگو Playboy Club و Como مسافرخانه. “او دوست داشت به راه رفتن” Heimbrodt گفت. کارول وارد بریا با چه Heimbrodt گفته شد حافظه کوتاه مدت مشکلات. اما در ماه مارس سال 2018 پس از چند ماه در سود بریا تسهیلات و او دیگر نمی تواند ایستادن و یا استفاده از توالت. “او فقط یک بدن در یک صندلی” Heimbrodt گفت. انتخاب خود را محدود می شد. چند خانه های پرستاری قبول مدیکید برای زوال عقل واحد است.

به “زنگ” در مارس سال 2020 بود FaceTime تصویری از پرستار تلفن همراه. “من می توانم ببینم او تنفس کم عمق بود,” Heimbrodt به من گفت. او پیامک, پرستار,, “من نیاز به دیدن مادر من لطفا. من حمایت می کند.”

چند ساعت بعد Heimbrodt ملبس به دستکش و ماسک و یک hazmat کت و شلوار و وارد تسهیلات. ساکنان او و فرزندان او استفاده می شود به خوش آمد می گوید با در آغوش گرفتن و تشویق خوب در سفر قبلی رفته بودند هر چند طبقه هنوز هم به نظر می رسید به طور کامل اشغال شده با حدود دو دوجین ساکنان. دو نفر در یک بحث گرم بیش از شلوار. مادر او را نابینا هم اتاقی نیز ناپدید شده بود. “وجود دارد یک زن جدید با گردن بند” Heimbrodt گفت. ایستگاه پرستاران و سالن ناهار خوری مناطق برای کارکنان شد و خالی شد. “من هرگز به کارکنان تا زمانی که من می روم. او در تلاش بود که به دو [مبارزه با] ساکنان به بازگشت به اتاق خود.” او گفت: هیچ کس از جمله پرستار با پوشیدن ماسک.

Heimbrodt در کنار او نشسته مادر برای دو ساعت. او را دیدم تنفس کم عمق و حتی از طریق ماسک صورت متوجه زخم در کنار مادر خود را در دهان نشان می دهد کم آبی است. روز بعد Heimbrodt به نام و گفته شد مایعات را در کارول ریه ها بوده و نکردن. “من پرسید:” هنگامی که آخرین باری که شما به مادر من؟’ آنها نمی تواند پاسخ دهد که.”

تسهیلات حاضر به قلاب تا کارول به یک چهارم اما مطمئن Heimbrodt کسی که فشار آب به کارول دهان از یک اسفنج. کارول به حال فراموش-نمی-احیای نظم است. “من به دنبال یک ونتیلاتور,” Heimbrodt گفت. “من درخواست شد برای انسانی درمان است. هنگامی که کسی دچار کم آبی شما به آنها مایعات. چگونه بسیاری از روز شما می توانید زندگی بدون آب ؟ سه؟”

روز بعد, مارس 24 ایمان شنیده از تسهیلات مورد نتایج حاصل از اولین COVID-19 آزمون: 19 ساکنان و 24 کارکنان عفونت داشتند. با توجه به ژنو بریا خدمات بهداشتی مدیر پتی بلند سرود به حال مورد آزمایش قرار گرفته است چرا که او فاقد COVID-19 علائم. در آوریل 25, در حالی که Heimbrodt بر روی گوشی های با پرستار آسایشگاه تهیه از خارج از سازمان پرستار دیگر راه می رفت. “او درگذشت” Heimbrodt شنیده پرستار می گویند. طولانی نیست پاسخ دادن به e-پست سوال در مورد Heimbrodt حساب.

در ژوئن 5, Heimbrodt وکیل مارگارت Battersby سیاه واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا که “کارول علائم COVID-19 در اوایل ماه آوریل کاهش یافت و در گوش های ناشنوا از خانه سالمندان شرکت قرار داده است که سود بیش از سلامت و ایمنی ساکنان و کارکنان است.” شکایت یادداشت “از 29 مه سال 2020 وجود داشته 132 تایید مثبت COVID-19 موارد در بریا خدمات بهداشتی و درمانی از ژنو و 26 نفر فوت کرده اند” می گوید: “از جمله کارول.” آن را سیاه و سفید سوم COVID-مربوط به خانه سالمندان شکایت از ژوئن 2.

به طور معمول سیاه و سفید هشدار امکانات بالقوه دادخواهی به دعوت یک حل و فصل است. در حال حاضر او نیست آزار. وکیل مدافع “پنهان شدن پشت مصونیت شروع به خط پایان نزدیک تر” خواهد شد و به دادگاه بروید سیاه گفت.

سیاه و سفید و دیگر شیکاگو شاکی وکلا مصاحبه برای این داستان پیش بینی امکانات مانند بریا از دست خواهد داد. اگر یک دادگاه می یابد EO immunizes Bria, سیاه گفت: او تجدید نظر سفارش را قانون اساسی. Nofsinger گفت: اجماع از همکاران او بود که منظور شد “بیش از حد گسترده” و نبود مرتب کردن بر اساس دستور فرماندار می تواند “به طور یک جانبه و بدون قوه مقننه است.” اما حتی اگر مشتریان خود را برنده آن را خیلی دیر شده برای کارول اورلاندو و دیگران بی شماری است. “بازدارندگی ارزش از خطر دادخواهی بخشی از آنچه که شما در حال از دست دادن [با توجه به این EO] حتی اگر در پایان روز موارد خاص قابل دوام در دادگاه” کان توضیح داد.

یک دلیل امکانات مانند بریا ممکن است فکر می کردند که مصون از پاسخگویی است که به کمک آنها نوشتن EO 2020-19. ده ها تن از ایمیل های منتشر شده پس از درخواست تحت ایلینوی قانون آزادی اطلاعات (147, 156) آشکار پریتزکر عطف دفتر او به مدیران اجرائی و لابی بیمارستان ها و خانه های سالمندان و شرکت های بیمه و وکلای آنها یک الگوی شبیه به آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده گرجستان و بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر.

در یک e-mail به پریتزکر معاون رئیس ستاد امور خارجی شان Rapelyea و مشاور عمومی ان Spillane, Bria مدیر عامل شرکت Dan Weiss نوشت: “به عنوان یک پیگیری به مکالمه شان و من تا به حال در اطراف مسائل مربوط به مسئولیت خانه های سالمندان روبرو هستند در حال حاضر, من می خواستم به شما ارسال برخی از زبان ما می خواهم به ارائه برای بررسی خود را.” ایمیل خود را در ضمنی بریا امکانات را رد readmittance از خود ساکنان زیر بیمارستان COVID مراقبت مگر اینکه “دادخواهی امداد” دستور داده شد. با توجه به اطلاعات بریا گزارش به IDPH ژنو COVID موارد تمام شد قرارداد پس از آوریل 1. در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در ارائه مراقبت کارول اورلاندو طرح دعوی در دادگاه و e-mail, Bria خدمات بهداشتی سخنگوی ناتالی بائر Luce اظهار داشت: “ما سوگواری از دست دادن خانم اورلاندو و ما به اشتراک گذاشتن غم و اندوه عزیزان باید احساس. پرونده های حقوقی مانند این ارسال یک پیام خطرناک برای بیماران, خانواده و سلامت, مراقبت از قهرمانان مبارزه در خطوط مقدم که تلاش خود را برای نجات جان افراد مورد استفاده قرار خواهد گرفت در برابر آنها توسط وکلای صدمه شخصی که به دنبال سود با استفاده از جهانی همه گیر. ایمنی و حفاظت فراهم شده به تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. پریتزکر اجرایی سفارش های لازم برای اطمینان از پزشکان می توانید تمرکز بر روی آنچه اهمیت ترین—صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از گسترش این بیماری وحشتناک.”

مرکز پزشکی دانشگاه راش مشاور عمومی کارل Bergetz نقش کلیدی در آغاز مصونیت. او همچنین دریافت دعوت نامه برای ویرایش EO صبح از انتشار آن. “به عنوان مورد بحث متصل است پیش نویس EO re: مسئولیت. ما هنوز در حال کار کردن برای نهایی کردن این زبان را خوش آمدید هر گونه بازخورد از شما” نوشت: پریتزکر معاون مشاور عمومی و رئیس انطباق افسر ژولیت برگر-سفید. Bergetz نیست پاسخ به درخواست تفسیر او از محدوده EO 2020-19.

در صبح روز 1 آوریل برگر-سفید نیز در پی ورودی از دیگر بیمارستان وکلای دفاع از جمله دینا Torrisi مارتین برجسته بیمارستان دفاع قصور وکیل در هیوز Socol بعضا رزنیک Dym شرکت که در آن برگر-سفید کار کرده و از سال 2001 تا به او پیوست پریتزکر کارکنان در سال 2018 است. برگر-سفید دریافت مارتین پاسخ در 11:31 AM با دعوت به “با من تماس بگیرید با سوالات re: نظرات من.” پانزده دقیقه بعد برگر-سفید ارسال یک e-mail به یک همکار در دفتر فرماندار نیز بر روی این EO: “در اینجا جدید ترین پیش نویس است.” وجود دارد هیچ ایمیل به وکیل شاکی یا حقوق بیمار شدند.

مایک اروین یک سخنگوی انطباق شیکاگو فصل و به Rahnee پاتریک منصوب پریتزکر به عنوان مدیر گروه خدمات توانبخشی. “من شنیده ام در مورد تلاش ها در کشورهای دیگر” اروین گفت: “اما تا به حال شنیده در مورد آن در ایالت ایلینوی است.” او افزود که پریتزکر دولت شده است “خیلی خوب به ناتوانی جامعه است.” اما اروین یافت جهت نگران کننده است. “اگر شده است هر گونه اطلاع ما پاسخ بسیار قوی و با صدای بلند.” مشکل واقعی, اروین گفت این است که شرکت ها باید “کالایی افراد معلول” و تولید جمع مراقبت از خطرات سازگار شده است اعتراض کرده است.

“پاسخ به یک مشکل وحشتناک که در آنها مردم به دام افتاده در این امکانات است به فکر می کنم در مورد چیزی جز حفاظت از پول خود را. اگر مردم در سطح فدرال و ایالتی به گوش ما 20 یا 30 سال پیش پس از آن ما نمی خواهد که این مشکل در حال حاضر” اروین گفت و اشاره کرد که حزب دموکرات ایلینوی شد آهسته راه رفتن و بسته شدن خود دولت تسهیلات مراقبت دراز مدت به دلیل كارگري فشار است.

کهربا Smock, مدیر وکالت برای دسترسی به زندگی می کنند گفت: “با توجه به این که بسیاری از امکانات تحت پوشش این منظور تا به حال نقض ایمنی قبل از همه گیر به نظر می رسد عجیب و غریب به ارائه ایمنی به ارائه دهندگان خدمات پزشکی. این قابل پیش بینی بود که با امکانات ضعیف سوابق را افزایش اعداد از عفونت و مرگ و میر.” وکلای و کارشناسان من مصاحبه گفت: آنها دلسوز به چالش های جدید مطرح شده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما توضیح داد که زمان انگاری استانداردهای در حال حاضر نیاز به قضات و داوران در نظر گرفتن اقدامات انجام شده در برابر پس زمینه از یک بیماری همه گیر در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه تعداد به عنوان مراقبت مناسب.

وکلای من مصاحبه شد نامشخص در مورد اینکه آیا آنها را در یک لژيونر بیماری مورد اگر وقوع اتفاق افتاده در بازه زمانی EO 2020-19. Nofsinger فکر کرد که او احتمالا اگر آسیب شدید و دائمی یا کشنده و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID. این تصمیم خواهد بود سخت تر تماس بگیرید در حال حاضر در بخشی به دلیل اصطلاحات در EOs متفاوت از نظر هنری مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از دادخواهی مدنی در ایالت ایلینوی است. “من مواجه می شوند اصطلاح “سهل انگاری فاحش’ استفاده در ایلینوی مورد” Nofsinger اعلام کرد. او نگاه داوران دستورالعمل برای “سهل انگاری فاحش” و تایید هیچ یک وجود نداشته است. تجربه قصور پزشکی وکیل مدافع Tammy وید گفت که او نیز قادر به تعریف انجام است که متناسب با این شرایط. “این قلمرو ناشناخته برای همه ما,” او گفت:.

استیو لوین نام شریک در همان شرکت به عنوان پیشگام تحت پیگرد خانه های سالمندان تحت قبلا استفاده نشده ایلینوی قانون است. گسترده زبان سفارشات بازتاب “پیش نویس فقیر.” لوین گفت: “من فکر نمی کنم قصد این بود که اگر در برخی از بخش های دیگر بیمارستان کسی نتواند پیدا کردن در یک اسکن ما در حال رفتن به حرکت به این گستاخ و عمدی سوء رفتار به این دلیل که بیمارستان درمان COVID بیماران است.” Nofsinger همچنین گفت که او باور نمی کند این منظور بود که به معنای پوشش غیر COVID اتفاقات ناگوار است. وکیل شاکی من مصاحبه شد و امیدوار قضات خواهد سهم خود را مشاهده می کند که منظور مبهم است و قانون بر اساس آنچه وکلا اعتقاد بر این بود که فرماندار به قصد پوشش تنها COVID بیماران و نه سفارش را وسیع زبان فراهم می کند که مصونیت برای سهل انگاری منجر به غیر COVID صدمات و مرگ و میر.

یک مقام فرماندار کارکنان آشنا با سفارش و تهیه مصاحبه من بعد از صحبت با وکلای گفت که پریتزکر در واقع قصد داریم به ارائه دهندگان خدمات سلامت مصونیت برای برخی غیر COVID اتفاقات ناگوار است. این مقام که نخواست نامش فاش شود گفت: هدف این بود که به بیمارستان ها ارائه درمان که مجروح یا کشته شدن یک غیر COVID بیمار یک دفاع برای آسیب و یا مرگ و میر ناشی از توزیع مجدد از کارکنان و منابع برای ارائه به دولت کمک COVID مراقبت. “اگر ما در بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن توسط COVID موارد” رسمی “و به عنوان یک نتیجه از پرستار که به طور معمول فراهم می کند X, Y, Z درمان در 18 ساعت از شیفت ما به طور معمول هرگز کار او که مدت طولانی; ما به طور معمول هرگز او ارائه COVID مراقبت از او است. و هنگامی که او شیفت به ارائه غیر COVID مراقبت از او دریافت نمی کند همه چیز درست است چرا که او خسته است و تیم معمولی او را در اطراف او وجود ندارد چرا که آنها در حال کردن دست زدن به COVID مراقبت. این نوشته شده است که راه دادگاه را که به در نظر گرفتن.”

به عبارت دیگر اگر کسی می میرد چون سی تی اسکن برای تومور مغزی است که نادرست انجام شده و یا تجزیه و تحلیل در یک بیمارستان است که ادعا می کند COVID مرتبط با استرس یا کشیده منابع از ارائه COVID مراقبت از سفارشات وعده بیمارستان ممکن get-out-of-پاسخگویی کارت.

رابرتز لئونارد H. کودکان صندلی در قانون و استاد پزشکی در دانشگاه هوستون مرکز قانون اشاره می کند که کشورهای دیگر ارائه مصونیت را خیلی بیشتر نکنید. “پنسیلوانیا می گوید ایمنی را گسترش دهید به حرفه ای ارائه غیر COVID مراقبت,” او گفت:, خاص محدودیت که منع مصونیت پریتزکر ارائه به بیمارستان در ایالت ایلینوی است.

پرسید که آیا ساکنان نیوکاسل خواهد رنج می برند به دلیل باریک مصونیت خود را از فرماندار فراهم بیمارستان و رسمی گفت: “ما در زمان یک رویکرد ما احساس توجیه بود بر اساس حقایق و شرایط بر روی زمین در ایالت ایلینوی است.” رسمی کاهش یافته است به توضیح دهید که چگونه کسانی که در تهیه پیش نویس EOs درک معنای “سهل انگاری فاحش” و “سوء رفتار عمدی.”

همراه با مراقبت دراز مدت بازرس حقوق بیمار طرفداران و ناتوانی جامعه ایلینوی آزمایشی کانون وکلای همچنین نبود مشورت در مورد EO 2020-19 با توجه به آنتونیو Romanucci, ITLA رئیس جمهور تا ژوئن 5. ITLA یک انجمن از شاکی و وکلای آنها ناشی از آنها “امنیت و حفاظت از حقوق آنان بر خود افراد و یا حقوق مدنی.” شیکاگو وکیل آشنا با ITLA رهبری و پریتزکر را به من گفت: “اگر Romanucci نبود مشورت هیچ کس بود.”

Spillane, که گفت که او تحت نظارت EO این پیش نویس اظهار داشت: او در واقع “گفتگو با شاکی نوار” توسط گوشی اما تایید نمی صحبت کردن با Romanucci و گفت که EO بود “نوشته نشده راه شاکی را به بار خواهد آن را نوشته اند.” او کاهش یافته است به نام هر یک از وکلای با او صحبت کرد. وقتی پرسید که آیا او می تواند سند تلفن تماس اشاره شده در e-mails او با اشاره به “بارهای از یادداشت” اما نمی خواهد به اشتراک گذاری آنها را با من.

من درخواست قانون آزادی اطلاعات تحت پوشش “یادداشت”. درخواست قانون آزادی اطلاعات افسر در مورد این یادداشت پس از مصاحبه است و نه پاسخ داده شده است. اسپیلین نظارت بر قانون آزادی اطلاعات ، اضافی 900 e-mail ها در انتظار انتشار به من. من خواهد بود جذاب ناموجه redactions و withholdings در دو منتشر شده است. (در میان شگفتی در نسخه اولیه از e-mail ها: آشکار میانه-مردان پشت جنجالی PPE فدرال اکسپرس پرواز از چین است.)

Romanucci گفت که او فکر سفارشات بودند به منظور حمایت موثر پزشکی در پاسخ به COVID. “ما از فرماندار و تلاش خود را برای محافظت از اولین پاسخ دهندگان” Romanucci گفت. وقتی پرسیده شد که در مورد وسعت 2020-19 و 2020-37 و غافل از این بیانیه از پریتزکر قصد به اشتراک گذاشته شده با من بعد Romanucci اشاره عجله است که در آن دستورات نوشته شده بود و گفت: “ITLA تفسیر سفارشات دقت بیشتر از دیگران است. این امر می تواند مغایر با قصد عمل به نقصان یک دکتر یا بیمارستان برای یک کار و یا تحویل هنگامی که وجود دارد هیچ COVID-19 مرتبط با کار یا تحویل. که من بیانیه در مورد چگونه ما در حال تفسیر این دستورات است.”

Romanucci گفت که او ناراحت نیست محروم بودن از بحث EOs. پس از مطلع شدن از ایمیل منعکس مکاتبات منحصرا با بیمارستان و دفاع وکلای Romanucci گفت: “اگر فرمانداری احساس آن را مناسب برای صحبت کردن با آنها و نه شاکی طرف من قصد دارم به احترام آنچه فرماندار فکر کردم بهترین ها را برای دولت است. من امیدوارم که اگر وجود دارد هر گونه اصلاح EO که ما گنجانده شود همچنین.” چند وکیل صحبت کرد به من کردن ضبط در پس زمینه و یا کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه به دلیل ترس از عبور از ITLA. “آنها نمی مانند پرت” یکی گفت.

دفاع و وکیل شاکی موافقم که بیمارستان ها تلاش خواهد کرد وسیعترین خواندن ممکن است. رابرتز پس از بررسی ایلینوی رسمی این سناریو از overworked پرستار گفت: “به نظر می رسد نسبتا روشن است که اگر آنها کشیدن پزشکان از کار و تحویل به درمان COVID بيماران و به منظور گسترش خواهد به کار و تحویل” و اضافه کرد که متن EO می رود فراتر از سناریوی رسمی توضیح داده شده. “این EO است و بیش فراگیر. آن را پوشش مواردی که نه تنها آن نیست که هر چیزی برای انجام با COVID آن را نیز نمی باید با تخصیص منابع به دلیل COVID فقط یک بیمارستان کارمند اقدام تسامح.” با اشاره به کارولینای شمالی اساسنامه به عنوان مثال رابرتز گفت: “آنها می توانست پیش نویس EO به هدف سهل انگاری که در نتیجه کمبود منابع و یا understaffing بدون پوشش انگاری است که ربطی به این بیماری همه گیر و یا هر منبع کمبود.”

کوهن نگران است. “ارتباط بین COVID فاجعه و ایمنی ضعیف است اینجا,” او گفت:. “ما فقط صحبت کردن در مورد حفاظت از امکانات از کسانی که مشکل اخلاقی تصمیم گیری در میان له از COVID بیماران رقابت برای هواکش. این نیز فراتر می رود وضعیت برای قرار دادن واقعا هر بیمار در هر مرکز در راه آسیب است با اصل گفت: شما لازم نیست به عمل منطقی به بیماران خود را در طول این دوره در تاریخ است.”

والری گاتمن کخ یک هیات علمی همکار در DePaul دانشگاه, قانون, نفع مصونیت ویژه برای بیمارستان های تحت فشار در هنگام تخصیص هواکش و یا دیگر منابع بین COVID و غیر COVID بیماران. کخ همچنین توافق با دیگر وکلای مدافع که طبیعی سهل انگاری استاندارد اجازه می دهد تا برای دفاع در برابر واجد شرایط COVID-19 مربوط به اتفاقات ناگوار است. “استاندارد مراقبت در حال رفتن به تغییر در یک بیماری همه گیر. آن را فقط به.” کخ پشتیبانی از برخی بیماری همه گیر مربوط به مصونیت به دلیل “آرامش ذهن” آنها در طول یک بیماری همه گیر اما گفت: EO 2020-19 شد “بیش از حد گسترده” و فکر EO 2020-37 بهبود. “من مایل به رفتن به خفاش برای محافظت از امکانات است که به دنبال اصلاح استانداردهای مراقبت در یک بیماری همه گیر اما نه خانه های پرستاری است که به خوبی شناخته شده برای سوء استفاده و غفلت است.”

منافع پشت EO 2020-19 باید PACs که منجر به Dem سیاستمداران و رهبری خود را بودجه از جمله ایلینوی شورای دراز مدت مراقبت از ایلینوی مراقبت های بهداشتی ارتباط و ISMIE عمده قصور شرکت های بیمه از طریق دولت آمریکا با جامعه پزشکی تایید شده. دیگر خودی نفوذ و نزدیک به خانه. فرماندار همسر مری کاترین پریتزکر خدمت به عنوان یک امانت برای یادبود نورث وسترن بهداشت و درمان گروه که مدیر عامل دین هریسون دارای نقش رهبری در اصلی بیمارستان انجمن که لابی پریتزکر برای مصونیت.

خانه های سالمندان هستند که نه تنها بازیکنان با مشکل سوابق ایمنی برمیگردد COVID. شیکاگو بیمارستان که تبلیغ ستارگان رتبه بندی اعتباری دریافت متوسط یا ضعیف نمرات در ایمنی از Leapfrog, غیر انتفاعی, سازمان دیده بان است که متکی بر کارشناسان مستقل برای یک فرمول است که وزن 28 اقدامات ایمنی بیمار. (شمال غربی و مرکز پزشکی دانشگاه راش به دست آورده Bs.) و 20 از 45 بیمارستان در 25 مایل از Streeterville دریافت فقط یک یا دو ممکن است پنج ستاره در دولت فدرال گزارش ارزیابی ده ها تن از عوامل از مراقبت های بهداشتی در ارتباط عفونت به بیش از صدور صورت حساب. اورژانس سفارشات “در خصوص مشکل به دلیل آنها پاداش بد بازیگران” رابرتز گفت. “اگر شما مایل به قطع گوشه و کنار به نوبه خود سود ایمنی سفارشات عایق بندی شما از مسئولیت و پاداش شما برای غفلت انجام,” او توضیح داد.

لوین ابراز نگرانی که منافع شرکت های بزرگ در سراسر کشور شد و با استفاده از اورژانس سفارشات به قاچاق در تغییرات دائمی به خانه سالمندان پاسخگویی. رابرتز همچنین نگران است. “ما در حال عادی برخی از چیزهایی که ممکن است چوب با ما فراتر از این بیماری همه گیر. که سخت خواهد بود.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im