دانش آموزان و والدین در سراسر شمال غربی فلوریدا در حال استقرار جدید “عادی” آموزش از راه دور در عصر coronavirus همه گیر مقابله با تغییر ناگهانی به آنلاین برنامه درسی و تعطیلی مدارس و با عزم و اراده — و در زمان unease.

مدارس در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای رفت و آنلاین هفته گذشته به دانش آموزان و معلمان چند روز به حل و فصل را به سیستم جدید. این سیستم شامل استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر و تبلت ها برای انتقال درس به صورت الکترونیکی و در برخی موارد بسته کاغذ برای دانش آموزان, برای تکمیل درس به صورت دستی.

انتقال به آموزش آنلاین آمده است نه بدون سکسکه گفت: Escambia County سرپرست مالکوم توماس. این منطقه سوابق حضور و غیاب تا کنون نشان می دهد 93 درصد از آن 40,000 دانش آموزان شده اند “فعالانه” در آموزش آنلاین, معادل بودن مشخص شده به عنوان “حال” در بدنی مدرسه. حدود 2 درصد از دانش آموزان ساخته شده اند در تماس با معلمان شده اند به طور فعال درگیر و باقی مانده 5 درصد از جمعیت دانشجویی ساخته نشده و تماس با معلمان در همه.

آموزش از راه دور: کنترل از راه دور یادگیری شروع می شود دوشنبه: چگونه Escambia, Santa Rosa مدارس برنامه ای برای آموزش دانش آموزان

“ما ساخته شده و تماس های متعدد اما شده اند قادر به تعیین محل آنها را به طوری در حال حاضر ما شروع مددکاران اجتماعی فرایند” توماس گفت. “برخی از این افراد ممکن است نقل مکان کرد و اگر آنها از دست دادن شغل خود و یا تا به حال به نقل مکان به منطقه دیگر و شریک زندگی با یک عضو خانواده است. ممکن است برخی از آنها را تغییر شماره تلفن. … آن را به یک هدف در حال حرکت از آنجا که همه چیز در حال تغییر برای برخی از این خانواده ها در هفته.”

توماس تشویق کسانی که شنیده نشده از فرزند خود را به مدرسه تماس با مدرسه به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند برای دریافت در هیئت مدیره با آموزش از راه دور.

بقیه فرایند شده است نسبتا صاف, همه چیز در نظر گرفته شود.

“اکثریت قریب به اتفاق در یک موقعیت خوب. تنها شکایت من شنیده ام از معلمان این هفته برای اولین بار است که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن نقطه شیرین’ – چقدر است بیش از حد کمی بیش از حد کم؟” توماس گفت. “و سپس ما باید بسیار آگاهانه از آنچه خانواده ها نیاز به مقابله با در خانه های خود. منظورم این است که اغلب پدر و مادر نیاز به کار از راه دور به عنوان به خوبی.”

تاثیر هزینه: سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه نمی خواهد تکان دادن در تاثیر هزینه شروع تاریخ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

سانتا رزا شهرستان سرپرست تیم Wyrosdick بازگشت نیست, اخبار, مجله, درخواست برای نظر جمعه. اما سرعت دبیرستان ریاضی, معلم, David گادوین گفت: با وجود بسیاری از ابهامات در انتقال به آموزش آنلاین رفته بهتر از او انتظار می رود.

“آن نیست جایگزین و یا حتی نزدیک به جایگزین کردن آنچه که شما در یک کلاس درس” Godwin گفت. “اما تحت شرایطی آن را به خوبی رفتن. … همانطور که در حال حاضر وجود ندارد هر گونه مسائل عمده برای من است که من تا کنون دیده ام که نگه داشتن من از بودن قادر به انجام کار است.”

گادوین گفت شده اند وجود دارد چند فن آوری سکسکه مانند دانش آموزان قادر به کشف کردن که چگونه به ارائه تکالیف و مواد دیگر مصرف به کلاس با توجه به روند آنلاین.

گادوین می توانید ببینید که زمانی که دانش آموزان خود را حداقل بازدید تکالیف خود را به صورت الکترونیکی و معلمان در سراسر منطقه در حال تشویق به سند حداقل سه تماس با دانش آموزان در هر هفته است. گادوین نمرات دانش آموزان خود را “در حال حاضر” برای هفته اگر او ساخته شده حداقل یک تماس با آنها و اگر آنها به طور منظم عطف در تکالیف خود را.

کامل نیست, او گفت:, اما آن را در حال حاضر.

“هر مربی راه خود را از انجام کارهایی, اما آنچه که من در تلاش برای انجام و آنچه که معلمان دیگر صحبت کردم به در حال تلاش برای انجام شده است نشان می دهد کمی لطف و شفقت چرا که دانش آموزان بدانند این برای اولین بار بیش از حد” او گفت:.

متعادل کننده از راه دور یادگیری با زندگی روزانه

JoAnn لی که با این نسخهها کار برای یک تنفسی درمان شرکت مشغول به کار از خانه در حالی که او در سن مدرسه بچه ها همه شرکت در آموزش از راه دور از خانه.

او دو قدیمی ترین بچه ها, 18 سال, پیر ارشد و 16 ساله junior در میلتون دبیرستان نسبتا خودکفا وقتی که می آید به آموزش از راه دور شده اند و قادر به تحمل گذار هست. اما او 9-سال سوم-گریدر و 6 ساله kindergartner که با حضور Berryhill مدرسه ابتدایی کمی بیشتر از یک چالش است.

“کمی دشوار است. بزرگترین چیزی که در تلاش است به مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه آنها انجام می دهند به خصوص با من kindergartner و سوم-گریدر,” او گفت:. “من باید به طور مداوم بررسی پشت آنها و مطمئن شوید که آنها همه چیز را درک کنند در حالی که من پاسخ دادن به تلفن و برخورد با بیماران و برخورد با کار خود را در همان زمان. این بزرگترین چیزی است که در تلاش برای حقه بازی کار از خانه و کمک به آنها با مدرسه کار خود را.”

اتوبوس مدرسه تحویل خدمات: Santa Rosa, رانندگان اتوبوس, کافه تریا کارگران تیم به ارائه وعده های غذایی رایگان به دانش آموزان

نیاز به تبدیل شدن به یک شبه معلم و دوباره یاد چیزهایی که قادر به آموزش کودکان و نوجوانان شده است, مبارزه, بیش از حد, او گفت:. معلمان در حال تلاش برای آن را آسان تر با ارسال صفحه اصلی, پاسخ, اما او هنوز هم برای پر کردن در معلمان نقش هدایت یک دانش آموز گام به گام از طریق یک فرآیند حل مسئله است که می تواند مشکل باشد.

“برای آنهایی که کمی, واقعا وجود دارد هیچ راهنمایی. معلمان ارسال پاسخ به این برگه کمک می کند که اگر ما هیچ سرنخ آنچه ما در حال انجام” لی گفت. “اما در اصل شما باید به شکستن آن را. اگر بچه ها را درک نمی کنند آن شما باید به شکستن آن را برای آنها و درک آن را به خودتان. هیچ راهنمایی یا روزانه درس بنابراین شما مجبور به انجام این کار روزانه و درس است.”

همانطور که در حال حاضر دانش آموزان و معلمان انتظار می رود که به لحاظ جسمی بازگشت به مدرسه ممکن است 1. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که او در حصار در مورد بسته شدن مدرسه و دانشگاه ایالتی برای بقیه سال تحصیلی اما روز پنجشنبه گفت که برخی از دانش آموزان ممکن است بازگشت به مدرسه زودتر از دیگران.

مدرسه قطعیت: خواهد DeSantis اجازه فلوریدا بازگشت دانش آموزان به مدرسه ؟ او مردد است.

“ما قصد داریم تا بهترین تصمیم است که ما می توانیم اما ممکن است که هر شهرستان در حال رفتن به همان درمان در این” فرماندار به خبرنگاران گفت:. “وجود دارد هیچ مشکلی با آن. اگر مشکل این است که های مختلف در بخش های خاصی از دولت ما باید تشخیص دهد که.”

عدم اطمینان بیش از آینده نا امید کننده است به لی چرا که در حال حاضر وجود دارد شده است بسیار تحول در زندگی روزانه خود که داشتن یک طرح و برنامه منسجم برای آینده نزدیک است استرس زا باشد.

لی گفت که او می خواهم برای دیدن یک کمی بیشتر راهنمایی از رهبران محلی در مورد چگونه بعد از چند ماه در حال رفتن به بازی کردن اما در حال حاضر او فقط با توجه به چیزهایی که روز به روز.

“به عنوان یک پدر و مادر من می خواهم بگویم آن را استرس زا باشد. من می دانم که این شهرستان در حال انجام بهترین خود را و تلاش برای مطمئن شوید که آنها در حال انجام آن را به بهترین راه ممکن برای کمک به پدر و مادر, اما آن را هنوز هم بسیار غیر هدایت شونده” او گفت:. “شما هنوز هم ضعف و شما تاکید و هر هفته آن را تغییر زیرا ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد از یک هفته به بعد. زمانی که همه از این اصل آغاز شده و قرار بود ما را به انتخاب کنید تا به اندازه کافی کار تا 15 آوریل در حال حاضر آن را ممکن است 1. بنابراین هنگامی که ما رسیدن به مارس 15, چه کنیم ؟ آیا ما به عقب بروید و انتخاب کنید تا بیشتر یا ما انجام می شود ؟ هیچ کس نمی داند.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im