اسطوره مسکن تحرک

به عنوان شهرستانها در سراسر کشور همچنان با دست و پنجه نرم اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی از دهه نژادپرستانه سیاست عمومی یک کتاب جدید توسط دانشگاه جورج تاون جامعه شناس اوا روزن ارائه می دهد یک فوتی و فوری قوم نگاری از بخش 8 مسکن کوپن برنامه. هر چند کوپن وعده (انتشارات دانشگاه پرینستون) متمرکز شده است یک کم درآمد سیاه محله در بالتیمور آن بینش درخواست به شیکاگو و احتمالا هر دیگر تفکیک شهر آمریکا.

بخش 8—در حال حاضر رسما به نام مسکن انتخاب کوپن برنامه—پدید آمده در دهه های اخیر به عنوان وسیله اصلی برای پرداخت یارانه اجاره مسکن. فقط پنج میلیون خانوار در سراسر ایالات متحده دریافت مسکن فدرال کمک و بیش از نیمی از آنها در بخش خصوصی در بازار مسکن. که در آن دولت فدرال پس از اختصاص بودجه به شهرستانها برای ساخت و تامين مسکن آن را در حال حاضر ارائه می دهد یارانه به صاحبخانه برای مسکن مردم فقیر. مستاجران پرداخت بخشی از درآمد خود را در اجاره در حالی که صاحبخانه جمع آوری بقیه از دولت است. “شکست” از مسکن آزمایش (در حال حاضر به طور گسترده ای درک توسط کارشناسان شده است قابل پیشگیری و حتی برنامه ریزی شده) است و نه منجر به مردم فقیر به دست آوردن دسترسی به کمتر تفکیک بیشتر منابع غنی از محله ، روزن کار می افزاید: به یک گروه کر از یافته های پژوهش از ده سال گذشته است که نشان داده اند کوپن به ناکافی برای ترویج مسکن ادغام و به سمت بالا تحرک اجتماعی و اقتصادی.

در حالی که آنها در کاهش بار سنگین مالی از هزینه های مسکن برای برخی از فقیرترین خانواده کوپن همچنین کمک به تقویت تبعیض نژادی است. چون ارزش کوپن است که معمولا محاسبه شده با استفاده شهری-منطقه هزینه اجاره به طور متوسط از کوپن تا پایان آوردن پول بیشتر از بازار اجاره خواهد به صاحبخانه در محله های فقیر. این incentivizes صاحبخانه به شدت دادگاه دارندگان کوپن وجود دارد. “در واژگونی کامل از سیاست های دولت اهداف این برنامه یک برنامه به معنای ارائه یک تور ایمنی برای مستاجران به پایان می رسد تا اقدام به عنوان یک صاحبخانه” روزن می نویسد. او در بر داشت که صاحبخانه گاهی اوقات می توانید صدها دلار در هر ماه بیشتر از یک مستاجر با یک کوپن از از یکی بدون.

بنابراین دارندگان کوپن خود را پیدا کنید در رحمت صاحبخانه که هدایت آنها را به واحد “که تحویل بزرگترین سود است که اتفاق می افتد در محله ای که از آن کوپن ممکن است استطاعت خانواده ها این فرصت را به فرار کنند.” از آنجا که بسیاری از دارندگان کوپن لازم نیست پول اضافی برای سپرده های امنیتی و عملیاتی هستند در مهلت های تنگ راه اندازی مسکن مقامات گزینه های خود را محدود هستند و صاحبخانه به راحتی می توانید این اهرم با ارائه واحد با جذاب لوازم آرایشی و بهداشتی remodels waiving امنیت سپرده و ارائه حمل و نقل به viewings. “این تاکتیک گردش کنترل و انتخاب دور از مستاجران” روزن می نویسد. و هنگامی که آنها را در خود واحد “صاحبخانه بهره برداری از پیچیدگیهای کوپن قوانین برای محدود کردن جنبش از دارندگان کوپن از خواص خود را.”

در ضمن کوپن آوردن پول کمتر از صاحبخانه ها در ثروتمند سفیدتر محله را از بازار-نرخ اجاره است که می افزاید: اقتصادی بازدارنده در بالای نژادی و کلاس تعصبات در برابر دارندگان کوپن وجود دارد. اما پیدا کردن مسکن در پایین درآمد, سیاه, محله معنا نیست که دارندگان کوپن (که به طور نامتناسبی سیاه) رایگان از discimination و کلاس تعصب.

روزن قوم از بخش 8 است که بر اساس تجربه مستاجرها صاحبخانه و صاحبخانه در ارتفاعات پارک محله بالتیمور. مانند بسیاری از سیاه و سفید محله در سراسر کشور در آن تاریخ یکی از قانونی تفکیک و redlining که راه را به blockbusting و سفید پرواز. محله کاهش یافته است به عنوان deindustrialization sapped شغل از ساکنان آن و اشکال مختلف تبعیض و اتلاف سرمایه همپوشانی مانع ثروت ساختمان توسط سیاه و مالکان است. در دهه های اخیر سهام مسکن است سالخورده و بی ارزش خدمات شهری باید خشک و محله را تجربه کرده است هجوم مستاجرها فشرده با شرایط بازار و سیاست های عمومی. در حالی که صاحب خانه و مستاجر کلاس در منطقه در حال شدت سیاه صاحبخانه کلاس نامتناسب سفید. این کوپن دارندگان است که اغلب scapegoated برای کاهش محله ،

روزن اسناد در جزئیات کلاس تقسیم وجود دارد که بین مالکان تنهاست مستاجرها و کوپن دارندگان (و ما را به یاد یک بار دیگر این مردم نیستند یکپارچه). هر چند بینش او بدون شک این واقعیت است که او یک زن مشاهدات خود را در مورد پویایی اجتماعی بین این گروه بسیار مهم است به درک برای هر کسی انجام سازماندهی جامعه کار و یا دفاع از تغییر سیاست عمومی در محله مانند پارک ارتفاعات. مانند محققان از مخلوط درآمد مسکن در شیکاگو روزن تأکید می کند که نزدیکی به افزایش درآمد در کشورهای همسایه بیشتر از سرمایه اجتماعی نیست ترجمه به منافع ملموس برای فقیر کوپن دارندگان. حتی زمانی که زندگی گونه به گونه با بهتر کردن مالکان و یا تنهاست مستاجرها کوپن دارندگان اغلب منزوی و بی آبرو.

روزن سالها تحقیق و ماهها زندگی در ارتفاعات پارک منجر به نتیجه گیری کرد که “‘انتخاب’ که در آن به زندگی می کنند که سیاستگذاران امیدواریم که به ارائه کوپن به دارندگان این است که تا حد زیادی یک توهم است.” در واقع در حال حاضر همه ما باید در گارد هنگامی که ما از شنیدن سیاستگذاران استفاده از کلمه “انتخاب” به خصوص زمانی که سیاست های جدید ادعا به ارائه “انتخاب” به حاشیه رانده شده مردم است. “از بین بردن محدودیت های مالی به اتاق را برای انتخاب است که همیشه به اندازه کافی اجازه می دهد تا مردم را به استفاده کامل از گزینه های در دسترس” روزن می نویسد. او نتیجه گیری این کتاب با بحث در مورد راه حل های ممکن به فساد و کاستی از کوپن برنامه.

در حالی که این روایت حدیثی بخش هایی از این کتاب می توانید احساس ناقص و فاقد عمق و بافت آن باقی می ماند جذاب بخوانید. اکثر قاطعانه, روزن ارائه می دهد یک حرکت روانی پرتره از مخاطبان آشکار چگونه مردم در مقابله با محله تغییر و آشتی دادن فرصت های محدود و مزمن و نا امیدی. روانی ژیمناستیک ساکنان ارتفاعات پارک متعهد به مقابله با واقعیت در تضاد تقابل با سیاستگذاران’ گلگون روایات در مورد چگونه مردم تصمیم گیری در مورد جایی که آنها زندگی می کنند و چه محله اوراق قرضه اجتماعی تشکیل شده است. در عوض مردم ما ملاقات در صفحات کوپن وعده به اشتراک گذاری چه زمانی اتفاق می افتد که تنها راه خود را از یک محله از طریق داستان شما به خودتان بگویید در مورد آن. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو