مرد پشت Manette دیواری جورج Floyd: لیست سیاه مردان کشته ‘بازدید بسیار سخت’

MANETTE — در حالی که صدها نفر از معترضان صف Manette پل در یکشنبه جاناتان “Fro” پری تصمیم گرفت از آن زمان به رنگ.

این بود که پری که سیاه است و زندگی در شرق برمرتون آیا می خواهید برای پیوستن به در صلح آمیز “تماس برای عدالت” در پی جورج فلوید مرگ در دست یک شرکت-افسر سابق پلیس به اتهام قتل. اما پری می دانستم آن بهترین راه او می تواند خود را بیان.

“من فکر می کنم هر کس می تواند مارس و در صورتی که آنها چه می توانید انجام دهید, آنها, باید,” او گفت:. “اگر شما یک wordsmith یا یک هنرمند شما باید با استفاده از این توانایی نیز هست. من اتفاق می افتد که قادر به رنگ. بنابراین من نقاشی شده است.”

هر کسی که می گذرد پایین تر ویتون راه شرق نزدیک 18th Street آشنا با التقاطی Manette هنر دیوار یک جای پری پرده استعدادهای خود را از طریق قوطی spraypaint. اما از روز یکشنبه یک جریان ثابت از تماشاچیان به سفر به خطوط آن دیوار بتنی را در یک قدرتمند و جدی دیواری که پری آخرین ایجاد: فلوید چهره احاطه شده با نام آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس به همراه نقل قول: “آیا شما از خواب بیدار هر روز صبح و تعجب می کنم ‘من بعدی؟'”

پری, 40, که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر اموال رشد در فرهنگ هیپ هاپ در اورلاندو ، دوستان خود را در مترو. او نقاشی شده است. او یک بار برگزار می شود در تیزر-نقطه در طول یک سری از منازل به قصد سرقت و تنها آگاه به همین دلیل پس از آن زمانی که به او گفته شد او همسان مظنون را شرح داد. او گفت: تعاملات و سپس به عنوان در حال حاضر با پلیس نه مثبت بوده است.

“یک مرد سیاه و سفید در ایالات متحده که در لیست بازدید بسیار سخت است” او گفت: با اشاره به فهرست نام رنگ در کنار فلوید را چهره. “من باید از خواب بیدار شده و تعجب اگر من بعدی.”

پس از پری نقل مکان کرد به برمرتون با آن که در نیروی دریایی او در زمان المپیک, کالج, کلاس هنر در سال 2007. او آموخته خود, پرتره, پس, اما هرگز رنگ یک در تا ماه گذشته زمانی که او نقاشی شده یک در هنر دیوار. آن را به او این اعتماد به نفس او نیاز به رنگ فلوید ،

پری نورد blueish خاکستری به عنوان پس زمینه قبل از شروع در Floyd چهره امید بستن برای سیاه و سفید تنها با یک زرد طرح به برجسته کردن آن است. هم اتاقی او مایک Sorrels کمک کامپایل یک لیست از آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس. فلوید نام لایه است بیش از دیگران در لوله نامه.

برمرتون را به نسخه خود را از آنچه که گاهی اوقات به نام “قانونی” و یا “رایگان” دیوار نزدیک به چهار سال است. آن می ایستد در سایت از چه هنگامی که آبجو باغ از برگ افرا میخانه محلی آبیاری سوراخ است که مورخ به رکود بزرگ شد اما پاره به گسترش خیابان عابر پیاده و دوچرخه امکانات.

زمانی که ادی حلقه کالیفرنیا مبتنی بر استاندارد جدید سهام, Inc. خریداری شده و آنچه که اکنون به نام SeaGlass ایجاد کرد — 182-واحد برمرتون باغ مجتمع و مشرف به بندر واشنگتن باریک — او می خواستم به برخی از هنر عمومی همراه با آن است. او خوب از شهردار سابق Patty لنت به استفاده از پیر دیوار حائل در سایت از میخانه و کار با المپیک استاد دانشگاه ماری Weichman را به اول آن خلاقیت به زندگی است.

پری هنر است که اغلب از فرهنگ پاپ انواع مخلوطی از کمیک ها و بازی های ویدئویی. خود را “Bowser خود قطعه” سال گذشته از جهان ماریو ضد قهرمان شد به عنوان طولانی مدت به عنوان اغلب overpainted هنر دیوار می شود.

اما او تصمیم گرفت پس از فلوید مرگ به اعتصاب لحن جدی تر. این بازدید به خانه برای پری. و او نیاز به انجام آنچه او می تواند در میان تظاهرات.

“من نمی توانم نمی توان بخشی از آن را” پری گفت. “من یک بخشی از آن به طور پیش فرض بر اساس رنگ پوست,” او گفت:.

روز دوشنبه در بازدید جامعی عکس, جاگر و دوچرخه سواران فریاد زد: تعارف و ماشین honked آنها به عنوان سوار توسط.

خبرنگار جاش فارلی را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net