در ماه ژوئن گذشته کمدی باز مایک در کول بار در لوگان مربع—به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین کمدی باز مایک در شهر—جشن یک دهه سازگار هفتگی را نشان می دهد. با توجه به اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور کول در حال حاضر بسته و cohosts الکس Kumin و کارلی کین می دانم که آنها بعید است به جشن مایک 11 سال در این مرحله از مورد علاقه خود را به شیرجه رفتن نوار. اما آنها در بر داشت یک خروجی جدید برای جمع آوری شیکاگو کمدی جامعه هم سعی کنید از مواد جدید در مقابل مشتاق مخاطبان در شب چهارشنبه: زوم.

نوار صاحب کلمن برایس آمد تا با ایده پس از تماشای یکی از بچه ها با استفاده از فن آوری برای مدرسه. “من متوجه شده است که در کلاس دختر من معلم بود و قادر به کنترل شاید 60 شش ساله در یک زوم” برایس می گوید. “پس فقط دیدن که گفتم این نوع مدل مناسب برای باز مایک.'” پس از یک تست بتا از این مفهوم با یک گروه کوچک از خانواده و دوستان Brice, Kumin و کین رفت و زنده در مارس 8 با مجازی باز مایک که شامل صف قابل توجه از زمان های گذشته و شیکاگو, کمیک, میزبان سابق (از جمله یک مجموعه ای از بنیانگذار کامرون اسپوزیتو) و حتی برایس را مادر خود (با یک قاتل: کمی در مورد سبیل مو).

“ما تا به حال بسیاری از مردم علاقه مند به انجام آن” Kumin می گوید. بر خلاف در فرد نشان می دهد که مشهور است برای آن ماراتن ظهر مجازی مایک زد از 9:30 تا 12:30 صبح پس از گرفتن یک نقطه در صف بود حتی سخت تر از حد معمول به خصوص زمانی که رسانه ها برای ارائه کمدی زنده به مخاطبان به صورت محدود وجود دارد. برای بسیاری از کسانی که سه ساعت زوم افتخار سه رقمی بینندگان. “اعداد خیلی قوی, تمام وقت,” برایس می گوید. “وجود دارد 279 کل شرکت کنندگان وجود دارد و همیشه حدود 100 نفر در یک زمان. من فکر می کنم نیمی از مردم زودتر و نیمی از مردم بعد از آن که نوع همیشه پویا و زنده باز مایک.”

من یکی از کسانی که شرکت کنندگان به مدت دو ساعت و در طول کل تجربه—که شامل یادگیری چگونه برای ابراز قدردانی از یک شوخی بصری زیرا هر کس به جز این کمدین در حال حاضر در حال انجام است خاموش—من زده شد چگونه می پوشاند و با کمال تعجب عاطفی آن را قادر به لذت بردن از سرگرمی زندگی می کنند با افراد دیگر. Kumin شنیده مشابه احساسات از تعدادی از کمدین. “این یکی از اولین بار پس از قرنطینه که احساس کردم برخی از ظاهر عادی,” او می گوید.

حتی در بهترین زمان کمدین کمک به بقیه از ما روند جهان است. و در حال حاضر وجود دارد را تا حد زیادی به فرآیند. در حالی که هر کمدین تا به حال یک صدای منحصر به فرد در این زمان قرنطینه ظهور غالبا. اسپوزیتو به شوخی در مورد ترک خودرو خود را در حال اجرا در یک پارکینگ بیمارستان به مدت یک ساعت و خدا را شکر که هیچ کس در اطراف به سرقت آن ریما Parikh بمب محاسن برش, دوست پسر, مو خودش و دیوید دریک اعتراف کرد که او نمی توصیه به انبار کردن مواد غذایی به طور جدی و به پایان رسید تا در یک فروشگاه مواد غذایی رو به قفسه های خالی.

و همانطور که با هر رویداد زندگی می کنند وجود دارد برخی از hecklers. دو بار در طول نشان می دهد کسی که در زمان کنترل زوم و شروع نمایش تصاویر برهنه مردان است. برایس نیست مرحله به مرحله. “آن است که متفاوت از آنچه ما زندگی می کنند” او می گوید. “همیشه وجود دارد برخی از دیوهای زندگی می کنند که ما باید برای ضربه زدن از هر پنج شنبه شب. که بخشی از باز داشتن و فضای عمومی است.” Kumin به توافق رسیدند. “گرفتن کیر بمباران در زوم معادل گرفتن heckled در واقعی مایک” او می گوید.

انجام یک مجموعه زنده از اتاق نشیمن خود را یک تجربه جدید برای بسیاری از کمیک و همه در حال یادگیری به عنوان آنها بروید. اما Kumin نیز می داند که این یک تجربه جدید برای مخاطبان. “من فقط به اعتباری بسیار به مخاطبان ما,” او می گوید. “این واقعا سرد بود فقط برای دیدن مردم واقعا درگیر و با بهره گیری از آن و در نظر گرفتن آن به عنوان ما امیدواریم مخاطبان آن را در زندگی فرد است.”

“اگر من تا به حال برای نشان دادن آنچه در شیکاگو کمدی به معنای من و تا به حال یک شب به آن را انجام دهد من می خواهم آنها را به کول در روز چهارشنبه می گوید:” سابق شیکاگو کمدین ایان آبرامسون که بخشی از صف. “این مجازی مایک به نحوی به من در زمان به عقب وجود دارد.” برای آینده قابل پیش بینی هر کسی می تواند دریافت یک دوز سالم از شیکاگو کمدی جریان مستقیم به اتاق نشیمن خود را هر یکشنبه شب.

کول مجازی باز میکروفون است که هر چهارشنبه شب در زوم شروع در 9:30 PM v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

آموزش سئو