انسان شور آواز می خواند در فانتزی فرفره پوستر این هفته

برای بزرگنمایی کلیک کنید roy_head_in_person.jpg

آن را به فانتزی فرفره پوستر این هفته! جان ورنون فوربس (از گروه تیجوانا هرکول پوشش داده شده در این هفته شایعات Wolf) ما به ارمغان می آورد این ادای احترام به روی سر یک تگزاس خواننده و ترانه سرا بهترین و شناخته شده برای خود را در سال 1965 روح آمار “درمان او حق است.” سر را به روی صحنه gyrations و رقص حرکت می کند می تواند مانند نگاه کنید با سرعت بالا و پیشرفته یوگا و او اغلب به پایان رسید تا در شور مانند موقعیت های زیادی برای لذت از طرفداران خود را.

جان تصور روی سر در فروشگاه ظاهر راجرز در پارک رکورد فروشگاه الکتریکی جنگل در اواسط ماه جولای. من دوم که شور و احساس است.

این خواننده در ادامه به قبول پوستر ارسالی برای خود, فانتزی, کنسرت, که آیا آنها از باند شما آرزو می کنم که شما می توانید ببینید در همان لایحه نوازندگان از سراسر دهه آینده با هم فعلی خود را faves بازی در بین رفته در شیکاگو یا هر ترکیبی از موارد فوق.

برای شرکت لطفا e-mail [email protected] خود را با نام و اطلاعات تماس و اصلی خود را طراحی و یا نقاشی (شما می توانید ضمیمه یک فایل JPG و یا فایل PNG یا ارائه لینک دانلود). ما نمی خواهد بود قادر به انتشار همه چیز را از ما دریافت خواهید کرد اما ما از ویژگی های به عنوان بسیاری که ممکن است در حالی که این بحران همچنان ادامه دارد. تسلیم شما همچنین می تواند شامل یک غیر انتفاعی جمع آوری کمک و یا اقدام کمپین است که شما می خواهم را به توجه خوانندگان ما.

نه هر کس می تواند یک فانتزی, فرفره, پوستر, البته, اما آن را ساده و رایگان برای اقدام از طریق وب سایت ملی مستقل برگزاری انجمن—اینجا را کلیک کنید برای گفتن نمایندگان خود را برای نجات ما وطنی موسیقی اکوسیستم. و هر کسی با چند دلار به فراغت می تواند حمایت از کار کارکنان در شیکاگو سالن—در اینجا ما لیست جمع آوری اعانه. در نهایت فراموش نکنید که رکورد فروشگاه! این خواننده منتشر کرده است یک لیست از فروشگاه های محلی است که به شما اجازه فروشگاه از راه دور.


هنرمند: John Vernon فوربس
فانتزی GIG: Roy سر در برقی جنگل در پنج شنبه, جولای 19
اطلاعات هنرمند: tijuanahercules.com
NPO بدانید: جان از شما می خواهم برای کمک به شیکاگو غذا سپرده گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im