این امید کاذب از Ghislaine ماکسول دستگیری

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان.

با 2 ژوئیه بازداشت و کیفرخواست از Ghislaine ماکسول را شریک دیرین از جفری اپستین قربانیان خود را فرزند رابطه-قاچاق حلقه یک بار دیگر منجر به این باور است که حقیقت را در مورد این شبکه با مشخصات بالا معتادان و محافظ در نهایت نشان داد.

یک قربانی ماریا کشاورز, اولین گزارش اپستین جنایات به اف بی آی در 1990s اما گزارشهای او نادیده گرفته شد. ماریا در حال حاضر در حال مبارزه با دو شکل از سرطان است. دستگیری ماکسول داده است امید تازه ای. “هنگامی که شما صبر کنید یک ربع قرن برای چیزی که آن را بسیار هیجان انگیز زمانی که آن اتفاق می افتد,” او گفت: روزانه وحش از طریق مبارک اشک. “من واقعا احساس می کنم امیدوارم که . . . شاید آنها را به پایین لیستی از coconspirators.” قربانی دیگری, جنیفر Araoz گفت: “ماکسول مرکز که جنس قاچاق حلقه.” دستگیری او “به معنی برخی از عدالت برای بازماندگان می تواند وجود داشته باشد.” کورتنی وحشی گفت که دستگیری ماکسول “به من بیشتر اعتماد به نفس در سیستم ما است.”

قبلی ستون من توضیح داد که چگونه دولت فدرال را پوشش داده است تا برای اپستاین و ماکسول و coconspirators. در سال 2005 بیش از 30 کودک قربانی برخی به عنوان جوان به عنوان 14 زمانی که آنها انتخاب شدند و تبدیل به بردگان جنسی برای اپستاین و مهمانان خود بودند فریب به همکاری با اف بی آی و بر اساس وعده داده است که باراک اوباما در فلوریدای جنوبی در نظر گرفته شده برای تعقیب Epstein-ماکسول جنسی کودکان در حلقه. به جای سرب دادستان در مورد الکساندر Acosta, دو-عبور از قربانیان و وارد مخفی و غیر قانونی معامله به اعطای مصونیت به اپستاین و همه خود را “بالقوه coconspirators.” Acosta بعد توضیح داد که او قطع nonprosecution مقابله با اپستین وکلای چرا که او تا به حال “گفته شده است” به پشت که اپستاین بود و بالاتر از خود پرداخت grade: “به من گفته شد اپستین ‘متعلق به هوش و به ترک آن را به تنهایی.”

این مشکل برای قربانیان است که یک شیرجه عمیق به Epstein-ماکسول شبکه خواهد دلالت نه فقط مردان قدرتمند مانند بیل کلینتون که در زمان حداقل 26 سفر در اپستین جت خصوصی—نام مستعار لولیتا اکسپرس—بلکه نجس آمریکا و مقامات اطلاعاتی مانند مایکل هیدن بود که مدیر سازمان سیا در سال 2007 زمانی که Acosta گفته شد به “ترک [اپستاین] به تنهایی.”

دولت رفته است به طول های بزرگ برای جلوگیری از هر گونه دقیق تحقیقات جنایی سازمانی. سپس در نوامبر 2018 یک خبرنگار از میامی هرالد خجالت دولت با شناسایی حدود 80 قربانیان جنسی حلقه و با گفتن داستان چگونه قربانیان دو عبور توسط Acosta در سال 2007. در پاسخ به این سری در هرالدفدرال عوامل دستگیر اپستاین در تابستان گذشته و به اتهام او را تحت همان کیفرخواست که پیش نویس شده است و کنار گذاشتهشدن از یک دهه قبل است.

به عنوان یک قاعده کلی آن است که دشوار است برای جلوگیری از عمیق غواصی به یک مورد در دادگاه جنایی. افراد ثروتمند مانند اپستاین و ماکسول می توانید استطاعت به استخدام جنایی با تجربه وکلا و محققان. در دادگاه آنها را یک انگیزه قوی برای افشای نقش آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به عنوان بخشی از یک پتانسیل عمومی سازمان دفاع. همچنین به دلیل این است که یک جنس قاچاق مورد آن دشوار خواهد بود برای سازمان سیا به سادگی طبقه بندی همه شواهد که لینک این سازمان به متهم. این یک تاکتیک معمول در ترور مواردی که دولت وکلا به طور معمول استدلال می کنند که افشای هر گونه سند در مورد سازمان سیا می تواند یک تهدید برای امنیت ملی است.

هر مدرکی که سازمان سیا مشغول به کار بود با اپستاین به عنوان مثال نصب دوربین مخفی در خواص و یا بررسی فیلم مربوط به رهبران جهان مانند نخست وزیر سابق اسرائیل ایهود باراک می تواند ویرانگر برای آژانس. استفاده از کودکان برای به دست آوردن kompromat—به خطر انداختن اطلاعات خارجی رهبران شوک وجدان. و بسیاری از دختران صید توسط اپستین آمد از خانواده های محروم و یا نگهداری.

آن است که به طور گسترده ای گزارش شده است که همه از اپستین خواص بودند سیمی با دوربین مخفی. آن را نیز به طور کلی قابل درک است که اپستین فوق العاده ای ثروت—حدود نیم میلیارد دلار به دست آورد از طریق جنسی باج خواهی برخی از ثروتمندترین و قدرتمند ترین افراد جهان از جمله لسلی Wexner بنیانگذار راز ویکتوریا پدر و مادر, L مارک.

رابرت دیوید استیل, افسر سابق سازمان سیا گفت: رادیو مصاحبه در سال 2017: “بسیاری از سیاستمداران شده است به خطر بیافتد. این یک موساد/سازمان سیا عملیات . . . وجود دارد ویدئوها از برخی از قدرتمند ترین بازیکنان در تحقیر آمیز ترین موقعیت. اگر این می شود نه تنها سیاستمداران از بین برد اما اخاذی بازی است و ناگهان نفوذ سیا و موساد اداره بیش واشنگتن رفته است.”

هنوز نه کنگره و نه وزارت دادگستری ساخته شده است که هر گونه تلاش برای بررسی نقش اطلاعاتی ایالات متحده. این تعجب آور نیست. در طول دولت اوباما تنها فرد تحت تعقیب در ارتباط با شکنجه سازمان سیا برنامه جان Kiriakou یک عامل CIA whistleblower که حاضر به شرکت در و کمک به افشای وحشیانه و غیر قانونی و بی برنامه است.

خطر این است که یک اپستاین دادگاه مطرح قدرتمند خود همکاران دور رفت در تابستان گذشته زمانی که اپستاین مرده پیدا شد در سلول خود در کمتر از یک ماه پس از دستگیری او. علت رسمی مرگ شد خودکشی. اما دلایلی وجود دارد به گمان است که اپستاین به قتل رسید و جرم پوشیده شده بود ، یک آسیب شناس پزشکی قانونی استخدام شده توسط اپستین خانواده توصیف صدمات—”سه شکستگی در استخوان hyoid تیروئید غضروف”—که “بسیار غیر معمول برای خودکشی و بیشتر نشان دهنده ادمکش اختناق.” “من دیده ام در 50 سال که در آن رخ داده است که در یک خودکشی, دار مورد,” گفت: دکتر مایکل بادن سابق شهر نیویورک معاینات پزشکی. علاوه بر این دو دوربین در خارج اپستین همراه شکسته شد دو نگهبان که قرار بود برای بررسی در اپستاین هر نیم ساعت هر دو به طرز مرموزی خوابش برد و فریاد شنیده شد که از اپستین همراه در صبح از مرگ او.

همانطور که برای ماکسول تمام عیار عمومی محاکمه نیز تهدیدی برای برخی از مردان قدرتمند. دو گیج کننده حقایق در مورد این روایت نشان می دهد که صادقانه حساب Epstein-ماکسول جنایی شبکه به زودی نمی تواند آینده حتی اگر او زنده می ماند برای دیدن یک محاکمه. اول اگر چه او جنایی با همکاری اپستاین میرسد حداقل 20 سال کیفرخواست با تمرکز بر سه سال: 1994 از طریق 1997. این است که بسیار مشکوک است. این نشان می دهد که اگر می شد برای رفتن به محاکمه دولت سعی خواهد کرد و محدود کردن شواهد برای کسانی که سال ها در نتیجه محافظت از یک فرد مانند بیل کلینتون بود که یک مسافر مکرر در لولیتا اکسپرس ابتدا در سال 2001 بلافاصله پس از او به پایان رسید و وقت خود را به عنوان رئیس جمهور. بیشتر باریک پنجره زمان نشان می دهد که دادستان در نیویورک ممکن است بازی سیاست های حزبی با انتخاب دوره زمانی که اپستاین همراه بود با رئیس جمهور تهمت امید به منحرف کردن جریان اصلی مطبوعات و با مغلوب ساختن پیشی جستن استقلالی. دادستان منطقه جنوبی نیویورک را علنا feuded با تهمت و یکی از دادستان های ذکر شده در کیفرخواست دختر سابق FBI مدیر James Comey.

دوم چرا ماکسول یک شهروند از سه کشور, زندگی در ایالات متحده دانستن است که او را دستگیر شود? این واقعیت نشان می دهد که دولت در حال حاضر مشغول به کار با ماکسول وکلا که به احتمال زیاد کمی ارائه رضایت یا وضوح به درد و رنج قربانیان.

در عملکرد دموکراسی و مردم را وادار به یادگیری حقیقت در مورد خود دولت را به دخالت در فعالیت های جنایی. اما ما زندگی می کنند در یک شرکت دولتی که در آن دولت در خدمت و پولدار و به طور منظم به دروغ به مردم است. ما بهترین منبع اطلاعات در مورد جنایات دولت به تازگی از خبرچین مانند چلسی منینگ و ادوارد اسنودن. اما آزار و اذیت از خود ناشر, Julian Assange, ساخته شده است آن را سخت تر برای دریافت حقیقت به مردم است. جریان اصلی مطبوعات تبدیل شده lapdog به قدرت است. خوشبختانه اینترنت ساخته شده است این امکان را برای جایگزین noncorporate رسانه های مانند Grayzone و کنسرسیوم اخبار (و البته خواننده) به بررسی و فشار در برابر دروغ رسمی. حمایت از رسانه های مستقل! v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو