آرامش آنهایی که در میان COVID-19 طوفان

برای بزرگنمایی کلیک کنید "“The best thing to do under stress is to take a deep breath. It's going to work out one way or the other." - BEN WHITE / UNSPLASH

  • “”بهترین چیز برای انجام در تحت استرس است که به یک نفس عمیق بکشید. آن را برای رفتن به کار در یک راه یا دیگری.”
  • بن سفید / Unsplash

نه هر کس یافت می شود محدودیت های اجتماعی از خاموش شدن ناخواسته در میان همه گیر. برخی از آنها آماده مادی با دنده بقا وارد شده برای ماه ها یا حتی سال. دیگران در حال کاهش به یک مقدار مورد نیاز از اجباری تقویم اجتماعی به خود اجازه به نوبه خود به سمت داخل به سمت خود آرام ذخایر عاطفی برای سوخت گیری. برخی از رونق در تازه کشف شده خود را جداسازی و از جمله کسانی که از طریق شدیدتر بار بیشتر به چالش کشیدن در محیط های مانند جنگ و یا عمده از دست دادن را چشیده و این بار به آغوش تنهایی و بدون انگ.

شیکاگو روانشناس بالینی الا Yung که متخصص در تروما و غم و اندوه و از دست دادن می گوید: برخی از تروما بازماندگان خواهد بود انتظار می رود به احساس خوب و یا حتی در عنصر خود را در میان همه گیر. اگر چه تجربه از دست دادن همان است که بازمانده جنگ یا یک فاجعه زیستی و روانی پاسخ مشابه مربوط به شبیه مغز پردازش مکانیسم. برای کسانی که تجربه کرده اند یک تروما یا ناگهانی زندگی تغییر همه گیر ممکن است بسیار dysregulating “اما برای برخی که در حال حاضر از طریق چیزی شبیه به این می دانند که چه کاری انجام دهید و بدن خود را در حال حاضر آماده” یونگ می گوید. کسی که با تجربه تروما بهتر قادر به جدا از یک شوک اولیه با شناخت تهدید زودتر از دیگران و استفاده از انرژی خود را به آماده شدن برای بقا.

ایلین Misonzhnik

هشت سال ایلین Misonzhnik زندگی در کیف هنگامی که فاجعه چرنوبیل رسید. در حال حاضر 41 او حامل یک آرام منش در مورد ویروس حتی در حالی که در بروکلین زندگی می کنند, یکی از سخت ترین ضربه جغرافیای.

هر دو پدر و مادر او در گذشت و در آخرین دهه از همان نوع نادری از سرطان مغز نسبت به قرار گرفتن در معرض تابش. Misonzhnik می یابد آرامش در حال آماده شدن برای چیزهایی که به بدتر در حالی که او معتقد است آمریکا طرز فکر است که بیشتر در امتداد خطوط از همه چیز در حال رفتن به خوب. در یک مد مشابه به زمان قرنطينه او ممنوع بود به بیرون بروید و در آنجا ماند با تمام پنجره ها بسته پس از چرنوبیل. به زودی پس از حادثه او نقل مکان کرد و به اودسا به ماندن با عموی او که با مهربانی او را در حالی که دولت همراهی بسیاری از باقی می ماند اصرار دارد که سطح تابش نمی شد خطرناک است. در ضمن پدر و مادر او ادامه داد: کار در کیف غافل از میزان آلودگی نمی دانستند اگر آب سالم برای نوشیدن.

“ما نمی دانیم که زمانی که ما به عقب خواهد آمد و یا در یک نقطه خاص اگر ما به عقب خواهد آمد. پس از آن نوع را به شما آماده برای یکی دیگر از عوامل استرس زا مانند که چون شما مانند ‘OK من به نوعی در حال حاضر از طریق بوده است که من می توانید از طریق آن دوباره'” Misonzhnik می گوید. سن نه او مجذوب شد با مرگ سیاه در هنگام خواندن یک سری از رمان تاریخی در قرن 14. به عنوان یک دختر جوان او پیش بینی طاعون در نتیجه شکست از غرب اروپا است. “از آنجا که من کمی در آن ساخته شده تاثیر بسیار زیادی بر روی من است. از آن پس من وحشت زده از دیگر همه گیر” او می گوید. در سال های اخیر Misonzhnik باقی مانده هماهنگ به احتمال قوی از دیگر همه گیر شد و هوشیار در مورد اجتناب از دست زدن به سطوح عمومی مانند مترو سنجی و رکاب. بخشی از محافظ رژیم درگیر شستن دست ها و دوش گرفتن “با این حال چند بار در روز قبل از این ویروس حتی ضربه.”

به طور کلی Misonzhnik پیدا کرده است این ویروس به کمتر تهدید از چرنوبیل. “سپس بازگشت شما اساسا نمی دانم اگر شما می توانید زنده ماندن و یا شهرستان خود را منفجر. در طول همه گیر شما ممکن است یک ویروس است که—با توجه به سن و سطح سلامت—میزان مرگ و میر حدود چهار درصد است که تا حد زیادی قابل کنترل تر از یک انفجار هسته ای است.” او بیشتر نگران در مورد اثرات طولانی مدت در ایالات متحده مالی چشم انداز است.

“من مشتاق است که این ویروس به طور کامل از بین بردن اقتصاد ایالات متحده و که من برای رفتن به عقب در یک نسخه از اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1990 است.”

اریش Eicher

پس از 47 سال از اریش Eicher به این نتیجه رسیدند او 27 سال از روی لئامت دادن در ارتش او شروع meandering در اطراف سواحل غرب به تنهایی در یک تریلر با یک فراوانی از بقا لوازم. پس از پنج تجمعی سال در خاورمیانه و تجربه دشوار مبارزه با حالات Eicher نیز در مورد این بیماری همه گیر. او سفر بین منزوی campsites با همسر سابق خود را سگ برای هم بودن.

“این که آیا آن آنفلوآنزای اسپانیایی یا طاعون سیاه یا هر آنچه در آن ممکن است آن را در حال حاضر رخ داده است در گونه های ما در مورد هر 100 سال,” او می گوید. “من می دانستم که چیزی در حال اتفاق است.” اگر چه او ادعا می شود از نظر جسمی آماده برای بقا می بیند انزوای اجتماعی عاطفی به چالش کشیدن. “من می خواهم به قادر به بیرون رفتن و معاشرت با مردم, اما اگر من تا به حال برای من خواهد بود قادر به زنده ماندن تا زمانی که کسی بزرگتر و قوی تر با سلاح های بیشتر آمد و در زمان تمام لوازم و کشته شدن من است.” با چند دهه تجربه به عنوان یک حکم رئیس افسر نیروهای ویژه که خدمت در آن او احساس می کند بسیار آماده برای آب و هوای فعلی. Eicher انتخاب یک کمان پولادی بیش از یک تفنگ و او به اندازه کافی فلش در تیردان خود را به شکار برای مواد غذایی است. او سیاهی مهارت های مانند ساخت خود را در کفش یک ماهی سبد فلش و رشته نگه می دارد و به اندازه کافی مواد غذایی خشک که نمی منقضی 25 سال. او را حمل لوازم برای desalinating آب.

چرا که او به راحتی قادر به جلوگیری از اجتماعات بزرگ با توجه به همه گیر و شیوه زندگی خود اضطراب نسبتا کم است. “کسی که در نظامی که زمان صرف شده در برخی از انواع سلاح های جنگی را به یک محل و همیشه به دنبال خروجی و ارزیابی همه چیز است. شما همیشه hypervigilant. کسانی که همه چیز را می توان از لحاظ عاطفی بسیار مالیات.”

اگر چه تنهایی می تواند خزش تا او را به انزوا می تواند به تسکین علائم PTSD است که ممکن است بوجود می آیند که Eicher است در تنظیمات گروه. پس وقت خود را در ارتش او مشغول به کار در کمتر واکنشی و زندگی یک شیوه زندگی سالم است. او ترک سیگار محدود کرده است و به طور کلی متمرکز شده است در کم کردن سرعت. “بهترین چیز برای انجام در تحت استرس است که به یک نفس عمیق بکشید. آن را برای رفتن به کار در یک راه یا دیگری. راه بیش از حد بسیاری از جانبازان را خودکشی به دلیل آنها نمی فکر می کنم که وجود دارد هر راه دیگر. و وجود دارد بسیاری از راه های” او می گوید: با اشاره به صربی-آمریکایی مخترع و فیلسوف نیکولا تسلا ادعا که جهان بر اساس فرکانس ارتعاش و انرژی است.

“وقتی کسی می گوید:” من واقعا دوست دارم شما پرنیان ” آنها در حال صحبت کردن در مورد لرزش خود را. ما نیاز به آرامش مغز ما کردن. آره ما باید متوقف شود.”

اریکا اسنل

اریکا اسنل, 40-year-old مدیر خلاق زندگی در شیکاگو از دست مادر خود را در ماه دسامبر و نشان داده است که کار در خانه است آرامش در غم و اندوه خود را. اریکا مادر, جودی یک نیکوکار و اریکا را بهترین دوست, گذشت, از سرطان ریه است. جودی داوطلب برای باشگاه روتاری و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تا پایان زندگی او است. منزوی در خانه باعث ایجاد حس آرامش برای اریکا از coronavirus و سرطان ریه در هر دو منجر به نارسایی تنفسی.

“من شروع به خواندن بیشتر در مورد چگونه COVID در واقع کار می کند و آن را frighteningly شبیه به چگونه من مادر گذشت. پس از آن خوب است نه نیاز به رفتن به خارج به همان اندازه است.” به زودی پس از مرگ مادرش, اریکا قرار داده بود در یک تیم جدید از کارکنان در کار و این شرکت نقل مکان کرد و دفاتر. او به یاد می آورد که بسیاری از چیزهایی که در زندگی او تغییر سرعت بیش از حد و احساس خارج از کنترل او. در حال حاضر که او را قادر به کار از خانه و با او رفت و آمد حذف او زمان بیشتری برای صبح اجرا می شود با سگ خود را که او را به عنوان یک تجربه و چسب.

“من نوع نگران از آنجا که من استفاده می شود برای بودن در کنار مردم و من حدس می زنم حواس او را پرت یا راه های حال درمانی برای خودم” اسنل می گوید. اما در حال حاضر او باعث می شود او روال خود در مقابل بودن در فرد دیگری برنامه. اسنل شده است پخت و پز وعده های غذایی پیچیده تر و چیدن سرگرمی جدید مانند طراحی و آبرنگ و حضور از راه دور معنوی گروه یوگا. او شده است به دانستن بیشتر در جوامع آنلاین به طور کلی مانند گروه های خارج از کار سرآشپزها و رستوران کارکنان در Facebook و شروع به لذت بردن از مراقبت از خودش است.

“من دوست دارم من جدید, سرعت, و آن را عجیب و غریب به خاطر این تقریبا مثل من از ملاقات با افراد جدید اما از خانه من,” او می گوید. “من استفاده می شود به بیش از خودم مرتکب به بیش از حد بسیاری از چیزهایی که گاهی اوقات. و در حال حاضر من فقط باید که واقعا آسان بهانه ای که در آن هر کس می داند که شما نمی توانید.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو