متوسط چک و بسته اتاق انتظار: چگونه دارو در حال تغییر است به عنوان بهداشت دفاتر بازگشایی

روز از نشستن در اتاق انتظار کوه در می رم از طریق یک مجله تا زمانی که شما به نام بازگشت به روال بازدید دکتر یا دندان پزشکی چک آپ می تواند بیش از حداقل برای زمان حال — به عنوان ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و بیماران به طور یکسان تنظیم به یک واقعیت جدید در زیر سایه coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان اعمال جراحی الکتیو و nonurgent روش آمد آنلاین, پزشکان درمانگاه دندانپزشکان دفاتر و دیگر شیوه های پزشکی در حال تغییر چگونه آنها کار و قرار دادن در محل جدید اقدامات ایمنی برای حفظ بیماران و کارکنان امن است.

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مجازی قرار ملاقات. به صورت حضوری ملاقات بسیاری از امکانات در حال حاضر از پرسشنامه از صفحه نمایش برای بیماران علائم و بررسی متوسط قبل از آنها می توانید وارد کنید. در اکثر نقاط بیماران ملزم به پوشیدن یک ماسک کارکنان در حال پوشیدن محافظ دنده و اجتماعی فاصله تمرین است تا آنجا که ممکن است. و تعجب نکنید اگر از شما خواسته شد به صبر در ماشین خود را پس از چک کردن در.

آن اقدامات در سیلوردل مبتنی بر پزشکان درمانگاه که در آن امکانات در حال بررسی درجه حرارت و درخواست غربالگری سوالات به محض ورود در علاوه بر این به نیاز بیماران و کارکنان به پوشیدن ماسک در تمام زمانها. کارکنان نیز افزایش زیست محیطی تمیز کردن. بسیاری از کلینیک های خود را تعطیل اتاق انتظار به طور کامل درخواست بیماران منتظر در وسایل نقلیه خود را به جای.

“کسانی که اقدامات احتیاطی که با رفتن به ادامه رو به جلو تا زمانی که خطر فرو نشست و ما نیازی به انجام آنها دیگر” گفت: Jay Burghart مدیر اجرایی پزشک-متعلق به گروهی است که متعلق به چی فرانسیسکن.

درمانگاه نیز با استفاده از مجازی مراقبت قرار ملاقات به خصوص برای بیمارانی که بیشتر در معرض این ویروس و کسانی که لزوما نیاز به دیده می شود ، اما نه هر دیدار را می توان به صورت آنلاین انجام می شود به خصوص کسانی که آنها ممکن است جدی تر مانند قلب و عروق مراجعه کنید.

که تصمیم گیری ساخته شده است در یک مورد به صورت Burghart گفت: وزن این نوع از مراقبت از بیماران نیازمند در برابر خطر بالقوه پیمانکاری COVID-19. “تصمیم گیری نسبتا پیچیده برای آنچه که حس می کند برای یک بازدید مجازی,” او گفت:. “این را به صورت متفاوت برای یک متخصص قلب و عروق versusa و پزشک خانواده. و آن را برای رفتن به متفاوت برای 30 سال پیر در مقابل 80 سال است.”

اگر بیمار حجم در کلینیک پزشکان در نیمه قطع شده بود برای دو ماه گذشته خدمات شروع به سطح شیب دار تا دوباره به عنوان اعمال جراحی الکتیو و غیر فوری روش آغاز شده تا در اواسط ماه مه. “من فکر می کنم وجود دارد احتمالا مقید کردن تقاضا از بیماران که احتمالا باید در دو هفته پیش یا سه هفته پیش که احتمالا نه” Burghart گفت.

این Manette درمانگاه عضویت مبتنی بر مراقبت های اولیه عمل دیدن است بیماران با علائم تنفسی یا تب در پارکینگ با کارکنان پوشیدن دستکش, N95 ماسک ماسک صورت و سپر برای چنین بازدیدکننده داشته است.

“ما در حال انجام نیمی مجازی نیمی از بیماران در درمانگاه” گفت: تانیا قاشق کلینیک مدیر اجرایی. “اما ما هنوز هم با داشتن [بیمار] بیماران در آینده. ما در حال دیدن آنها خارج است.”

در حالی که بیماران را تشویق به استفاده از خدمات مجازی قاشق می گوید این مهم است که مردم در حال قرار دادن مراقبت های پزشکی حتی در طول COVID-19 بحران است. “من فکر می کنم مردم نیاز به دانستن آن را خوب به تماس های خود را از ارائه دهندگان اگر آنها بیمار,” او گفت:. “این درست است که به دنبال آن است.”

سیلوردل متخصص اطفال دکتر نیرن Al-Agba می گوید: او گرفته شده به گوشی به بحث در مورد این که آیا بیماران باید در آمده و تشویق کسانی که بیشتر مردد. در حالی که telehealth بازدیدکننده داشته است کار برای برخی از مسائل برخی از چیزهایی که باید انجام شود در فرد است.

“من واقعا نمی توانید ببینید راش بیش از telehealth. آن کار نمی کند” او گفت:. “ما شده ایم ساخت تغییرات را امتحان کنید تا آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. دیگر از آن ما در حال تشویق مردم به در آمده برای رفاه خود را.”

از اوایل مارس Al-رنگ شده است میزبانی درایو-توسط بازدیدکننده داشته است برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی و چک کردن درجه حرارت برای تمام افرادی که به دفتر او. “جهان ما کاملا تغییر کرده است. من فکر می کنم این امر مستلزم پزشکی به قبول آن است و سعی در تغییر آن” او گفت:. “که فقط ممکن است راه ما را مجبور به انجام همه چیز را برای مدتی از آنجا که مردم نیاز به مراقبت.”

شبه جزیره خدمات سلامت و بهداشت جامعه است ادامه داد: در حال اجرا آن کلینیک در سراسر این بیماری همه گیر به منظور کاهش هر گونه فشار در بیمارستان و درمانگاه های مراقبت های فوری.

غیر انتفاعی ارائه دهنده سلامت نیز با استقبال از راه های غیر سنتی از ارائه خدمات گفت: Jennifer Kreidler-خزه اجرایی آن مدیر. در علاوه بر این به telehealth گزینه درمانگاه کار را به جای بیماران که ممکن است در مورد پیمانکاری COVID-19 که می تواند شامل انجام بازدیدکننده داشته است در راهرو و یا اجازه دادن به بیماران برای خود گزارش وزن خود را به جای پله در مقیاس.

“سنتی مراقبت نیست همیشه رفتن به نگاه سنتی در حال حاضر,” او گفت:. “من واقعا فکر می کنم COVID نیاز بیماران و ارائه دهندگان خدمات به همان اندازه درگیر در حال حاضر.”

به همین ترتیب درمان فیزیکی شیوه را در محل قرار داده مشابه اقدامات ایمنی مانند غربالگری بیماران. برخی از آنها حتی گسترش telehealth گزینه های.

برمرتون فیزیوتراپی ارائه تمرینات است که می تواند در خانه انجام می شود به خصوص برای بیشتر بیماران آسیب پذیر و کسانی که کمتر در شرایط شدید.در عین حال مدیر کریس Holyoak می گوید: بسیاری از حرکات هنوز هم نیاز به انجام شود در فرد شود. “این است که منحصر به فرد در درمان فیزیکی است که در آن یک دست بیشتر فایرفاکس حرفه ای,” او گفت:.

Kitsap درمان فیزیکی کارکنان در حال پیدا کردن “راه های خلاق” برای جلوگیری از تماس نزدیک مانند تمرین مدل سازی از راه دور گفت: Dave دیمون, کلینیک مدیر.

هنگامی که کارکنان نیاز به انجام دستی درمان آنها باید از ماسک و دستکش. هنگامی که بیماران با استفاده از تجهیزات این بررسی پس از هر تماس. “برای حفظ محیط زیست به عنوان امن که ممکن است ما واقعا به طول های بزرگ رفته برای اطمینان حاصل شود که” دیمون گفت.

مطب های دندانپزشکی و ارتودنتیست که تا حد زیادی تعطیل توسط فرماندار سفارش به جز برای موارد اضطراری نیز شروع به دیدن بیماران دوباره — بازدیدکننده داشته است است که احتمالا نمی تواند انجام شود ایستاده شش فوت از هم جدا.

در Kitsap خانواده دندانپزشکی در شرق برمرتون ملاقات بیشتر فاصله تا اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که کمی به هیچ همپوشانی بین بیماران. بازدید کنندگان در داخل نیز محدود شده است. “ما در حال برنامه ریزی به بیماران در حال انتظار در اتاق انتظار برای هر مقدار قابل توجهی از زمان گفت:” دکتر کریستوفر کر اجرا می شود که این عمل است.

اگر چه بیماران باید با پوشیدن ماسک زمانی که آنها می آیند و عمل اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است در دفتر “هنگامی که ما آنها را به آزمایشگاه های اجتماعی فاصله غیر عملی است” کر گفت. در حالی که کار با بیماران دندانپزشکی کارکنان پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت فردی شامل دستکش و پوشش ماسک و محافظ صورت.

دکتر لوئیس لی, Kitsap, دندانپزشکی می گوید: پولسبو دفتر هنوز در بازگشایی این عمل به طور کامل محدود کردن بیماران به کسانی که مسائل فوری و یا کسانی که شرایط است که می تواند بدتر که او اذعان می کند که بیشتر رویکرد احتیاطی.

“اگر بیماری خود را نمی پیشبرد و شما می توانید صبر کنید فقط کمی طولانی تر ما هنوز در حال برگزاری باز کردن درب برای شما,” او گفت:.

متوسط چک چند دور از غربالگری سوالات و درخواست بیماران منتظر در ماشین جدید به عنوان اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله بین جلو میز کارکنان و عمومی است. اما لی می گوید این کار مانند بسیاری از دیگران است همیشه گرفته بهداشت و کنترل عفونت به طور جدی حتی قبل از این بیماری همه گیر.

“این چیزی است که ما همیشه انجام داده ایم. ما همیشه شناخته شده ام دندانپزشکی است به طوری که این واقعا تغییر چقدر ما در تمیز کردن اتاق” او گفت:. “هر کس چیزی که زمانی که آنها می آیند و شما نمی ممکن است اما ما باید فرض کنیم که همه می کند.”

استاد ارتودنسی دکتر کارلوس Caballero می گوید: او مشغول به کار شده است به آموزش بیماران و اطمینان آنها را درست به بازگشت به کار به خصوص بیماران در حال انتظار در ماشین و مبهوت انتصاب شکافها و دما و نمایش فیلم و پرسش های قبل از آنها را وارد کنید. برخی از مردم هنوز هم نگران در مورد بازدیدکننده داشته است.

“خیلی خوب خود را به ترس” او گفت:. “ما به طور کامل درک… ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که آنها دریافت این پیام است که آنها بی خطر هستند در دفتر ما و ما خوشحال به آنها را به عقب.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im