نوجوان بازداشت مارکوس ویتمن مدرسه آتش سوزی پنجه نرم می کند گناه

جنوب KITSAP — 15 ساله دستگیر, مارس 29 ظن تنظیم آتش به مارکوس ویتمن مدرسه التماس کرد گناه را به درجه دوم آتش سوزی و درجه دوم سرقت.

پورت اورچارد نوجوان که ارائه تقاضای خود را ممکن است 6 را صرف 15 روز در شهرستان Kitsap نوجوانان مرکز بازداشت تحقق 80 ساعت خدمت به جامعه و در تعلیقی به مدت 12 ماه با توجه به Kitsap County معاون دادستان جو لومباردی.

“ما آگاه نیست هر مظنون دیگر در این زمان” لومباردی گفت.

اعاده به مدرسه است نه بخشی از نیاز جامعه خدمات لومباردی گفت.

معاون آتش مارشال براد Wiggins جنوبی, Kitsap, Fire & Rescue جریان جنوبی Kitsap هیئت مدیره مدرسه در هفته گذشته. Wiggins گفت: این آتش سوزی باعث آسیب قابل توجهی بیشتر از دود و آب خدمه استفاده می شود به douse فروغ. مدرسه منطقه هنوز پولی در مجموع این آسیب با توجه به منطقه سخنگوی Amy Miller.

SKSD سرپرست تیم فصل زمستان گفت: Marcus ویتمن یکی از سه دبيرستان در منطقه است که انتظار می رود به آماده بازگشایی سقوط. تمام واشنگتن مدارس تعطیل هستند برای بقیه این سال تحصیلی به دلیل COVID-19.

این حادثه در ابتدا گزارش شده به عنوان زنگ خطری در صبح زود از مارس 29. خدمه آتش از اطراف Kitsap County, پورت اورچارد اداره پلیس و Kitsap County Sheriff دفتر کمک SKFR در پاسخ. مظنون دستگیر شده بود با کمک از یک سگ ردیابی تیم از کلانتر ،

زمستان در پاسخ به یک عضو هیئت مدیره این سوال گفت: هیچ مامور امنیتی در انجام وظیفه در زمان آتش است. در این منطقه از امنیت نیروی انسانی برای نظارت 24 ساعته.

دوربین های امنیتی در مدرسه هستند و در لیست پروژه های تکمیل شود با سرمایه لوی تایید شده توسط رای دهندگان در سال 2018 است.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>