مظنون در رشته Kitsap اداره پست منازل به قصد سرقت شناسایی

محققان در جستجوی مظنون در یک راش از اداره پست منازل به قصد سرقت در شهرستان Kitsap منطقه شناسایی دو مظنون بودند دستگیر یکشنبه در خارج از پورت آنجلس و پس از آن منتشر شد.

پستی بازرسان شواهد کافی برای دستگیری تراویس لوئیس ریس و 45 و Christopher J. Smith, 41, برای پنج منازل به قصد سرقت در دفاتر پست از ابتدای سال گفت: پستی بازرس John A. Wiegand.

چهار تن از منازل به قصد سرقت رخ داده در Kitsap از جمله Southworth در ژانویه پس از آن نمیتوانیم ماه گذشته در کیپورت منچستر و Tracyton. Wiegand گفت که او نمی تواند بلافاصله شناسایی پنجم, اداره پست, شکستن, اما قبلا گفته دفتر تحقیق در منازل به قصد سرقت در Allyn و Lakebay دفاتر که می تواند مرتبط.

اسمیت و ریس دستگیر شده بودند روز یکشنبه در یک اردوگاه توسط یک Clallam County sheriff معاون برای بررسی سرقت و در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته بعد از پلیس دریافت شکایت که یک کارت اعتباری به سرقت رفته استفاده شده بود به پرداخت هزینه برای این اردوگاه با توجه به Facebook پست توسط دفتر.

دو بودند رزرو به Clallam County زندان در پورت آنجلس و پس از آن منتشر شد. تحقیقات بیشتر به اردوگاه خود را بیشتر نشان داد اموال به سرقت رفته از جمله اداره پست کلید — و مت, با توجه به دفتر.

کسانی که با اطلاعات اسمیت و ریس’ نگهداری می توانید تماس پستی بازرسان در 1-877-876-2455.

Clallam County sheriff این محققان که به دنبال اسمیت و ریس می توان در تماس 360-417-2459.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو