Suquamish بندر قمار S’Klallam قبایل سو ارائه دهندگان خدمات بیمه بیش از COVID-19 پوشش

هر دو Suquamish و پورت قمار S’Klallam قبایل و کسب و کار خود اسلحه را به ثبت جداگانه پرونده های حقوقی علیه یک گروه از ارائه دهندگان خدمات بیمه آنها می گویند پوشیده نیست ادعا قبایل و کسب و کار خود بدهکار هستند به دلیل coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

مدنی ادعای ثبت در قبایل مربوطه جامعه دادگاه در اوایل این ماه گفت که هر دو قبایل و کسب و کار خود سلاح خریداری $50 میلیون نفر تحت پوشش سیاست های ارائه شده توسط قبیله ای اولین Alliant اختصاصی راه حل با سیاست هایی که آنها گفتند باید پوشش “فاجعه بار” ضرر و زیان آنها شده است با آمار به دلیل COVID-19.

این سیاست به عنوان “تمام خطر” ارائه پوشش گسترده ای برای ضرر و زیان ناشی از هر گونه باعث مگر اینکه علت این است که صریحا مستثنی شده در سیاست” پرونده های حقوقی می گویند و اشاره کرد که آنها نمی حذف تلفات از بیماری های مسری و یا ویروس ها.

“بندر مدیسون شرکت (به Suquamish قبیله توسعه اقتصادی شرکت) طول می کشد مسئولیت خود را به تولید درآمد برای Suquamish قبیله بسیار جدی” PME رئیس جمهور هیئت مدیره گرگ جورج گفت: در آزادی مطبوعات. “PME پرداخت می شود ما بیمه میلیون دلار حق بیمه را به مطمئن شوید که اگر ما خودمان را در یک وضعیت مانند بحران حاضر ما خواهد بود محافظت از ضرر و زیان درآمد. این مایه تاسف است که این طرح دعوی در دادگاه لازم است اما آنچه که ما را دیده اند از ما بیمه تا کنون نشان می دهد به ما که آنها قصد ندارند به قدم و افتخار ما به توافق در این زمان دشوار است.”

Suquamish رئیس لئونارد Forsman گفت: در آزادی مطبوعات است که قبیله کسب و کار حیاتی برای عملیات خود از جمله بودجه خدمات مانند حفاظت از محیط زیست, بهداشت و درمان و اشتغال از اعضای قبیله ای و دیگران در جامعه است.

“برای محافظت از کسانی که سرمایه گذاری های این قبیله در زمان معقول مرحله از خرید کسب و کار بیمه وقفه و انتظار داریم ما شرکت های بیمه برای ارائه پوشش ما پرداخت می شود,” او گفت:.

پیام های ارسال شده توسط Kitsap Sun به دنبال نظر برای این مطلب از قبیله ای اولین و بوستون بر اساس Lexington شرکت بیمه مشخص شده در اسناد دادگاه به عنوان بیمه گر منجر شد بازگشت نیست.

در بیانیه منتشر شده توسط این پورت قمار S’Klallam قبیله, قبیله گفت: Lexington تا به حال با ارسال نامه ای به قبیله سوال که آیا وجود خواهد داشت پوشش.

“چند تن از قبیله تماما متعلق به کسب و کار تا به حال تعلیق یا کاهش عملیات با توجه به این ویروس به عنوان یک نتیجه, قبیله از دست رفته قابل توجهی درآمد که نیاز به ارائه ضروری دولتی خدمات به اعضای قبیله ای و دیگران ساکن در رزرو” بیانیه ای گفت:. “قبیله تا به حال خریداری بیمه نامه برای پوشش از دست رفته درآمد کسب و کار در موقعیت های شبیه به این. آن را مشاهده کنید ادعا می کنند به آن شرکت های بیمه و بیمه موافقت نکرده است که پوشش بیمه برای این ادعا است. قبیله بنابراین ثبت با توجه به بهبود پول که بدهکار است تحت این بیمه نامه. مورد شنیده خواهد شد در دادگاه قبیله ای خواهد شد و تصمیم گرفت با توجه به قبایل قانون است.”

هر دو این قبایل قمار در Kitsap تعطیل در اواسط ماه مارس و پس از بازگشایی با محدودیت در انجام عملیات. از خاموش شدن ناگهانی به احتمال زیاد زندگی را نجات داد و مانع از گسترش COVID-19 اما هزینه قبایل و کسب و کار خود را “میلیون ها دلار” در از دست کسب و کار و درآمد مالیاتی و سایر هزینه های پرونده های حقوقی می گویند.

“کسانی که ضرر و زیان” اسناد دادگاه می گویند “در ادامه به افزوده شدن به این روز است.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, [email protected] و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول