دانش آموزان را محکوم نژادپرستانه نقاشی های دیواری در شمال Kitsap دبیرستان روح راک

NORTH KITSAP — دانش آموزان از North Kitsap دبیرستان را محکوم کرده اند خرابکاری مربوط به سخنرانی نفرت رخ داده است که بیش از آخر هفته در محوطه دانشگاه.

نژادپرستانه و زشت و ناپسند نقاشی های دیواری پیدا شد در “روح راک” در مدرسه بالا است. سنگ های بزرگ نقاشی شده و repainted در طول سال ها با پیام های مدرسه روح و وحدت است. نقاشی های دیواری به تصویر کشیده صلیب شکسته (نقاشی عقب مانده اعم از عمد یا غیر عمدی) و حروف BLDM که برخی از آنها تفسیر به عنوان یک لکه دار کردن در برابر زندگی مهم جنبش است.

“من صادقانه حتی نمی باید کلمات” گفت بین نژادهای مختلف, سیاه, پرکینز, یک NKHS ، “من فقط فکر کردم این طوری مجنون از مردم فکر می کنم به انجام چیزی شبیه به آن. آن هم از نوع شکست قلب من صادقانه میگویم.”

پرکینز بخشی از یک گروه کوچک از دانشجویان که بیش از رنگ نقاشی های دیواری در اوایل این هفته effacing آسیب.

دبیرستان همراه بدن دانش آموز روز سه شنبه با صدور بیانیه ای در رسانه های اجتماعی محکوم کردن این عمل رخ داد که در حدود همان زمان به عنوان خرابکاری بیش از آخر هفته به یک بنای یادبود برای Stonechild Chiefstick در ردموند را در اسکله پارک.

Chiefstick, 39, یک بومی آمریکایی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته جولای 3, 2019, توسط یک پولسبو افسر پلیس در این شهر آتش بازی جشن.

“ما می خواهم برای شروع با عذرخواهی به کسانی که شاهد مبتذل زبان به عنوان آن را نمایندگی نمی کند, North Kitsap ASB” بیانیه بخوانید. “ما ارزش تمام نظرات تا کسانی که نظرات هدف و یا آسیب به اعضای بدن دانش آموزان و کارکنان.

“دانشجویی صدای برگزار شد در راستا و ما را تشویق دانش آموزان به ورزش اول خود را اصلاح حقوق با این حال ما خواهد شد و نه برای بیان نفرت.”

خواهر و برادر اورت و لیندسی Wexford در میان کسانی که نقاشی بر روی سنگ است.

“من بسیار نا امید گفت:” لیندسی که فارغ التحصیل این سال از NKHS. “دیدن که دیگر مردم پخش می شد که نوع نفرت ساخته شده من می خواهم به انجام کاری و اجازه دهید به جامعه ما می دانیم که ما آنها را دوست داشت.”

“هنگامی که من برای اولین بار در مورد آن شنیده بودم خشمگین گفت:” اورت که در حال ورود به کلاس نهم در دبیرستان. “روح سنگ نشان دهنده در کل مدرسه. بنابراین برای افرادی که به نوشتن این نوع از چیزی که وجود دارد. آن را با قرار دادن همه ما در یک وضعیت وحشتناک. من می خواهم همه بدانند که ما از آنها حمایت و آنها مهم است.”

North Kitsap مدیر دبیرستان مگان Sawicki گفت: او می ایستد 100% پشت این دانش آموزان که از ملاقات با او به بحث در مورد این حادثه و قاب یک پاسخ. گزارش پلیس ثبت شده است.

“ما دل به فکر می کنم که هر کسی هدف ما دانش آموزان و جامعه از رنگ در این راه” خواندن بیانیه ای از شمال Kitsap مدرسه منطقه دولت. “لطفا می دانم که ما در حال بررسی این حادثه و آن را بسیار جدی است.”

این ASB گفت: هسته آن ارزش و احترام برای همه دانش آموزان در نظر گرفته شده است برای ایجاد یک فضای عاری از تبعیض علیه افراد بر اساس نژاد و جنسیت و هویت عقیده یا دین.

“ما کار را برای ایجاد یک محیط که در آن همه دانش آموزان می توانند رشد بدون قضاوت” خود را در بیانیه ای گفت:. “ما به نمایندگی از جامعه رانده شده توسط عشق.”

و در عین حال North Kitsap دارای سابقه نژادپرستانه حوادث از جمله خرابکاری در سال 1975 از یک قطب توتم ایجاد شده توسط دانش آموزان زیر جهت پورت قمار S’Klallam استاد کارور جیک جونز. در سال 1988 به وجود آمده عبور سوزاندن بر روی چمن یک North Kitsap, خانواده, و در سال 1991 نامه KKK پیدا شد نقاشی روی آسفالت of North Kitsap دبیرستان.

پرکینز که سفید گفت که او دیده و شنیده اظهارات تبعیض آمیز علیه مردم رنگ در مدرسه بالا است. او سعی کردم به صحبت کردن اما احساس او به عنوان یک دانشجوی سال اول نادیده گرفته شد به دلیل سن او.

لیندسی Wexford گفت: وجود دارد یک زمان حرکت به سمت تغییر مانند ASB را سویفت بیانیه و گروهی که خود به خود آمد و با هم به تصویر کشند سنگ.

“این ثابت می کند که وجود دارد مردم با قلب بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد و من خوشحالم که ما قادر به گرد هم می آیند و تفاوت” او گفت:.

این ASB به ویژه به رسمیت شناختن به مبارزات BIPOC (سیاه بومی و مردم رنگ) در مدرسه و در سطح وسیع تری عمدتا سفید North Kitsap جامعه است.

“ما می دانیم که در طول تاریخ از حقوق خود محروم و به حاشیه رانده شده و کمتر” این دانش آموزان گفت. “ما در کنار شما و بی وقفه بود از شما حمایت کند ،

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو