به عنوان Pensacola آماده برای بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر زمان برای کسب و کار و دولت به طور تجربی به انعطاف پذیر و صادقانه در تحقق نیست همه چیز گزاف گویی خواهد شد.

در یک وبینار بعد از ظهر سه شنبه پنجم Studer محلی کارآفرین و نیکوکار و چاک Marohn بنیانگذار یک سازمان اختصاص داده شده به ساخت شهرهای آمریکا بیشتر از نظر مالی انعطاف پذیر, در مورد چگونه جوامع رشد می تواند پس از COVID-19.

Studer, فیلدینگ سوال از Marohn تاکید کرد که شهرستانها باید امیدوار و پیدا کردن فرصت های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در حالی که از دست دادن بینایی از هزینه انسانی و خشن واقعیت از وضعیت.

با اشاره به کل کشور خواهد بود که از این بیماری همه گیر در اطراف همان زمان “وجود دارد در حال رفتن به برندگان و قصد دارد به بازنده” در اقتصاد جدید است که ظهور, Studer گفت.

“من فکر می کنم شهرستانها باید به (طرز فکر) خود ترحم قربانی یا” وای بر من لازم بود (طرز فکر) آنچه ما انجام می دهند به طوری که هنگامی که ما از این ما خارج از آن انجام بهتر از همیشه؟” Studer گفت.

یک مثال از یک کلید shift کوچک یا متوسط جوامع مانند Pensacola در حال حاضر می تواند رقابتی در جذب نیروی کار و استعداد.

“استعداد به نظر می رسد برای سه چیز: قیمت فرصت و طراوت و چالاکی” Studer گفت. “یکی از چیزهایی که ما در حال پیدا کردن برای اولین بار در 50 سال بازیکن بزرگ است که ما استفاده می شود برای از دست دادن استعداد برای تبدیل شدن به سختی قیمت عاقلانه بنابراین (کارگران) به دنبال کوچکتر اواسط بازار شهرستانها.”

این COVID-19 pandemic ثابت برای بسیاری از کسب و کار است که یک نیروی کار مجازی هنوز هم می تواند کار کند. یک جایی مثل Pensacola خواهد بود یک مکان فوق العاده برای افرادی که به دلیل فوق العاده با کیفیت از زندگی با هزینه های نسبتا پایین زندگی است.

مهم این است که “چگونه ما مطمئن شوید که ما ضمیمه فرصت و طراوت و چالاکی به استطاعت است که ما در حال حاضر” Studer گفت.

او به توصیه دولت و کسب و کار انعطاف پذیر و تجربی در روزهای آینده هفته و ماه.

“(دولت) شما رو به مردم اجازه آزمایش با خوردن شما رو به مردم اجازه آزمایش با آنها چگونه خود را تحویل کالاهای شما رو به مردم اجازه آزمایش با پارکینگ … من در منهتن و دو زمان موازی پارکینگ در خارج از یک رستوران و قرار دادن برخی از کشاورزان و جداول. آنها این در منهتن. من فکر نمی کنم من می تواند دور با آن در پنساکولا فلوریدا, در حال حاضر,” او گفت:.

او با اشاره به شهرستانها است که رشد خواهد بود آنهایی که سعی کردم چیزهایی برای دیدن چه کار می کند و نمی کند.

Studer گفت: او نه لزوما آن را به عنوان سیاست خوب به پرتاب پول در هر کسب و کار در جامعه بدون انجام برخی از علت سعی و کوشش برای اطمینان از کسب و کار پایدار حتی قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

او گفت: جوامع باید به دنبال در چیزهایی مانند کسب و کار عامل روش هزینه های خود پایه مشتری خود را و برنامه های خود را برای رشد. آنها باید به دنبال در “برنامه های خود را اگر شما این پول چگونه شما می رویم به پرداخت … و چگونه شما می رویم به رفتن از اینجا بهتر شرکت است؟”

Studer گفت: واقعیت این است که کسب و کار چند و چند از کارگران خواهد آمد برای خروج از بحران صدمه ندیده است.

“ما بدانند ما نیاز کمتر کارکنان ما احتمالا تا بدانند ما نیاز کمتر فضای اداری ما احتمالا تا بدانند ما کار می کنند تقریبا,” او گفت:.

در این زمان هنگامی که ما نیاز به برش ساعت را اخراج و دیگر تصمیمات دشوار کارفرمایان می توانید کسب و کار قوی تر با تمرکز بر شناسایی استراتژی ها و کارکنان که ثابت کرده اند موفق ترین.

Studer خواهد بود قوی شهرها در 3 p. m. روز شنبه برای پیگیری Q&A وبینار. این را می توان از طریق “حوادث” تب در strongtowns.org.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو