توقف گسترش در سبک

مد برای بسیاری از, همه چیز در مورد فانتزی. در شرایط عادی این هفته ما را چند روز را صرف چیدن از هم جدا ظالمانه

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399

مد برای بسیاری از, همه چیز در مورد فانتزی. در شرایط عادی این هفته ما را چند روز را صرف چیدن از هم جدا ظالمانه لباس مشهور حضور در مراسم Met Gala (موضوع شده اند که در مورد زمان: مد و مدت). اما در عوض حداقل اینجا در ایلینوی ما از چپ به تامل آینده با اجباری کمتر-از-خارق العاده مورد: ماسک صورت.

"ماسک صورت است که در آن لوازم جانبی 2020 می گوید:" Gaudy خدا طراح مت کاشین. "ما دیده ایم هنرمندان پوشیدن و طراحان نشان دادن چهره پوشش بیش از سال گذشته است. این یک مثال از یک سبک/روند تبدیل شدن به یک ضرورت است."

به عنوان از آوریل 1 Illinoisians ملزم به پوشیدن چهره و پوشش در هر جایی که آنها ممکن است قادر به حفظ یک شش پا فاصله. در حالی که این دستور قطعا به ارمغان می آورد به ذهن dystopian چشم انداز پر شده با فولاد, ماسک برای طراحان محلی آن را به ارمغان می آورد یک فرصت برای ایجاد چیزی جدید حمایت از خود و دیگران از کار و جلوگیری از گسترش COVID-19.

هر بشکه ساز چاپ اول شروع به پریدن کرد در فروش تی شرت های, تصاویر از شیکاگو آیکون مانند تمل مرد Quimby و Thalia سالن به جمع آوری پول برای کسب و کارهای کوچک محلی—آنها مطرح شده بیش از $70 ، 000 به تاریخ. آن را آسان انتقال از آنجا به شامل ماسک در این تلاش با استفاده از همان صفحه-چاپ سبک این شرکت شناخته شده است. مدیر عملیات جاستین مور می گوید که آنها در حال حاضر شروع به آزمایش با استفاده از مواد است که می تواند بیشتر تنفس و شیک از نمونه های تی شرت مواد است. در هفته های آینده آنها را تولید ماسک ساخته شده از بامبو کنف و دیگر نرم الیاف طبیعی.

راجر رودریگز از Jugrnaut است همچنین گرفتن خلاق با مواد, در بخشی به دلیل پارچه فروشگاه ها بسته اند. "من در بر داشت برخی از قدیمی پولو خرس پارچه و قهوه کیسه ای که به من داده شد توسط ماده تاریک قهوه," او می گوید. "من تا به حال آنها را رنگ توسط یک دوست خوب سنت Millie و من ایجاد شده من اولین دسته از ماسک با این مواد است." او پیش بینی یک آینده که در آن افراد مختلف ماسک برای هر روز از هفته و یا هر لباس و او می خواست به پرش بر ایجاد "dope" ماسک برای افرادی که می خواهید را به ایستادگی کردن.

یک نگاه در Instagram و به نظر می رسد در حال حاضر وجود دارد ماسک برای هر سبک. کاشین, @gaudygod ایجاد ماسک از یک رنگین کمان نور-بازتاب پارچه در ابتدا طراحی شده با یک جفت از تطبیق کوتاه. چلسی هود @chelshood ارائه می دهد 14 چاپ های مختلف به از را انتخاب کنید و همچنین متخصص در ماسک برای کودکان. Michaela وارگاس Caro, @bricomode کشیده شده با الهام از منسوجات مورد استفاده در بولیوی پارچه.

"داشتن این مواد این است که من ذاتا مربوط به از طریق تربیت و هم اکنون می توانید با استفاده از سبک نگارش به آدرس فعلی ما محافظ نیاز دارد فراهم می کند یک حس راحتی از طریق بیان خود من هویت فرهنگی و سبک برای ارتباط با دیگران در جوامع مختلف به خصوص در اجتماعی, فاصله," وارگاس کارو می گوید.

حتی به عنوان طراحان به فکر بیشتر و بیشتر در مورد چگونگی این ماسک نگاه کنید این تابع باید در اولویت قرار گیرد. هود این را می داند دست اول—آن قلم مو خود را با COVID-19 در اوایل ماه مارس که الهام بخش او را به شروع به ایجاد ماسک. در حالی که او قادر به گرفتن آزمایش هود با تجربه کتاب علائم و می گوید: او بدحال او تا به حال شده است برای دو هفته.

"پس از اینکه چهره به چهره با آن من می دانستم که چگونه مهم آن این بود که به این ویروس به طور جدی" هود می گوید. "زیبایی, عمق, I don't give a shit آنچه مانند نگاه کنند. ماسک, من یک 3M Filtrete ویروسی فیلتر هوا در آنها به دلیل در پایان روز, من می خواهم به نگه داشتن من عزیزان و مردم آنها را دوست دارم و سالم."

هود نیز با استفاده از این فرصت برای حمایت از دیگران است. او را استخدام خارج از کار کمدین برای تحویل به جای تکیه بر این در حال حاضر غیرمنتظره, اداره پست, پذیرش کمک های مالی برای ارسال تجهیزات به تیم پرستاران با Krucial نیروی انسانی در نیویورک pop-up COVID بیمارستان و اهدای ماسک به فلق پناه در Joliet.

همه این طراحان معتقدند که ماسک های صورت نمی ناپدید در هر زمان به زودی. و در حالی که عمده خانه های مد در حال حاضر شروع به پریدن از روی روند وجود دارد مقدار زیادی از هنرمندان محلی که در حال ارائه مقرون به صرفه و سبک منحصر به فرد که در حال روشن کردن دوران تاریک.

"انسان معمولا راهی برای تبدیل چیزهایی که ممکن است به نظر می رسد وحشتناک به چیزی رمان که دگرگون است که تمایلات" وارگاس کارو می گوید. "من فکر می کنم چیزی است که هیجان انگیز به نگاه کردن به پایین خط در چگونه این خاص سلامت/مد و لوازم جانبی ادغام به صنعت مد و فرهنگ ما است." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب