تند تئاتر جستجو برای یک خانه جدید

از زمان تاسیس آن در سال 2001 تند تئاتر را سپری کرده است از آن نهادی زندگی در سایه خط قرمز—از اول آن در دراز مد

توسط ABESTANEWS در 18 تیر 1399

از زمان تاسیس آن در سال 2001 تند تئاتر را سپری کرده است از آن نهادی زندگی در سایه خط قرمز—از اول آن در دراز مدت محل توسط شریدان توقف (که در آن honky-ٹونک موسیقی از نوار درب بعدی را از طریق خونریزی تئاتر دیوار در تعطیلات آخر هفته) به آن زمان خانه واقع در کنار Berwyn ایستگاه.

اما ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که آنها از دست دادن فضای آنها را اشغال از سال 2008; مالک به فروش می رسد ساختمان و مسکن هر دو شیب دار انعطاف پذیر 60-صندلی تئاتر سیاه و سفید جعبه و مجاور دنج واگن بار و کاباره فضایی که آنها باز در سال 2018 است.

خبر آمد در میان سراسیمگی از اطلاعیه در مورد دیگر شیکاگو تئاتر—یعنی عطارد و iO—بسته شدن درهای خود را به طور دائم. اما کسانی که برای سود شرکت ها و شیب دار به عنوان یک غیر انتفاعی کند که برخی از کوسن از بنیاد کمک های مالی در دسترس نیست به همتایان تجاری خود را.

در سال گذشته شیب دار همراه با arif sadri موسیقی و تئاتر آلبانی پارک تئاتر پروژه دریافت مراسم تحلیف "سنگ پله" گرانت از ریک Bayless's Bayless بنیاد به آنها هر $150,000 گسترش بیش از سه سال است. اعطای فعال شیب دار به جهش به بازیگران' سهام اتحادیه قرارداد برای تولیدات خود از لوسی کیرکوود's پشه در اکتبر 2019 و خود را برتر جهان از اسحاق گومز's پلنگ بازی و یا آهنگ های غمگین برای پسران گمشده این ژانویه گذشته. این شرکت بودجه عملیاتی برای 2019-20 فصل قبل از COVID بود فقط زیر $500,000.

به صورت شیب دار و مدیر هنری پیتر مور و مدیر اجرایی کیت Piatt-اکرتاعلام شد کاملا غیر منتظره. "ما شناخته شده برای کمی در حالی که آن می تواند به فروش می رسد در برخی از نقطه, اما آن را پیدا نمی کردن تا زمانی که آن را به حال" Piatt-اکرت می گوید. در حال حاضر هر دو او و مور انتخاب به نمایش در جستجو برای یک خانه جدید در میان citywide هنرهای نمایشی خاموش کردن به عنوان یک راه برای reimagine آنچه را در تئاتر می تواند در یک پست-COVID جهان, در حالی که گرفتن با آنها را بهتر از آنچه از آنها آموخته بیش از دو دهه گذشته.

"اگر هر سال و هر لحظه ای که این اتفاق افتاد ما شده اند تقلا برای پیدا کردن یک خانه در حال حاضر برنامه ریزی شده را نشان می دهد و واقعا در یک بحران می گوید:" Piatt-اکرت. "این به ما فضای تنفس برای کشف گزینه های ما بلکه واقعا متفکرانه در مورد گام های بعدی." هر چند آنها نمی zeroed در یک محل جدید و در عین حال این شرکت امیدوار به ماندن در اجواتر محله.

حتی قبل از اخبار ساختمان فروش رسید (و قبل از اقامت در خانه سفارش در ماه مارس تعطیل تمام تئاتر و باشگاه ها) شیب دار بود و فکر کردن در مورد چگونه به پیکربندی فضا برای رسیدگی به نیازهای اجتماعی هر دو فاصله و تولیدات با بزرگتر کست. Piatt-اکرت می گوید: "چیزی که ما به دنبال بازگشایی قبل از ساختمان فروخته شد تا بدانند چگونه آن را به کار با انعطاف پذیر صندلی شکل و خارج چگونه به استر نو انداختن تا مخاطبان در مکان های مختلف."

اما آنها به سرعت متوجه شدم که حتی اگر آنها می تواند ایجاد فاصله برای مراجعان خود از محله های نزدیک برای بازیگران و خدمه خواهد بود یک مشکل است. که یکی از چیزهایی که آنها امید به آدرس جدید خود را در فضای.

می گوید مور "یکی از چیزهایی که ما از بازی با, قبل از ساخت به فروش بود ما اتاق پانسمان. با قطعات گروه—ما تا به حال نشان می دهد با ده نفر پایین آمدن پیک—ایده انجام ده فرد نمایش روی صحنه در آن فضای دلهره آور بود به اندازه کافی. اما این ایده از قراردادن ده نفر به یک اتاق پانسمان غیر ممکن است." او می افزاید: "این غرفه برای مرحله ما مدیران این است که غیرممکن کوچک برای شروع با. داشتن یک [تولید] فروشگاه در پشت ما فضای جدید یک اولویت است."

ایجاد فضای باز برای مشتریان نیز بخشی از مور رویای لیست تحریک شیب دار تجارب با آمریکا که نه تنها به مخاطبان یک مکان برای جمع آوری قبل و بعد از پخش اما نیز ارائه شده خود را, برنامه نویسی, سرپرستی توماس دیکسونکه شامل موسیقی, کلام, کمدی و بحث جامعه. مور می گوید او را دوست دارم برای پیدا کردن یک راه "به عنوان سمبل کسانی که در اجرای برنامه در مقابل لابی. و بزرگ باز لابی با پنجره های بزرگ و هنر راست وجود دارد در مقابل. شاید باید ویندوز باز به دعوت مردم به فضا و به آنها خوش آمد بلافاصله به شیب دار جهان است. من از نوع احساس است که چشم انداز برای یک لابی باز و دعوت arts incorporated به تابع—دوباره یک نوع استعاره برای چگونه من می خواهم این سازمان به عقب می آیند."

شیب دار در هماهنگی با دیگر سالن های تئاتر در اجواتر از جمله ایر, کلاغ سیاه, Rivendell, داستان تئاتر و چهره باز به معنای واقعی کلمه آن لابی ماه گذشته به جمع آوری کمک های مالی از, مواد غذایی, لوازم پزشکی, گوشی, شارژر و سایر ملزومات در حمایت از زندگی ماده معترضان و سازمان هایی مانند شجاع فضای داد و شیکاگو آزادی مدرسه.

می گوید Piatt-اکرت "من فکر می کنم در این زمان که ما در حال تولید تئاتر باید این فرصت را به یک نگاه سخت در خود را و چگونه آنها کار داخلی و خارجی برای یک نقش ضد نژادپرستانه کار می کنند." که انعکاس, یادداشت های او شامل به دنبال در "چگونه ما هنری تیم های مونتاژ و چگونه ما رهبری تیم سازمان یافته و چه در حال قدرت پویایی ساختار."

که روح جستجو همچنین ممکن است شامل به دنبال در برخی از محبوب ترین احکام از تئاتر به خصوص شیکاگو نمای مدل که در آن gritting دندان های خود را و از طریق گرفتن به مدت طولانی برگزار شده است تا به عنوان یک فضیلت است. "در حال حاضر وجود دارد انواع مختلف ایمنی است که ما صحبت در مورد و یکی از آنها این است که ما تا به حال صحبت های زیادی در مورد قبل از COVID بود سلامتی جسمی نه گرفتن بیمار بخشی از اجرای" می گوید Piatt-اکرت. "من درگیر شده ام در تئاتر برای تقریبا 30 سال است و من فکر نمی کنم من همیشه کار می کرد و نشان می دهد که در آن وجود ندارد برخی از سرد رفتن در اطراف در طول tech هفته" و اضافه کرد "ما واقعا باید با در نظر گرفتن سلامت ما به طور جدی تر به عنوان ما در تولید مدل های. من لازم نیست که پاسخ به آن نشده است. اما من فکر می کنم این چیزی است که ما همه به فکر کردن در مورد."

ضمن اینکه نشان می دهد که نمی خواهید در مور است که هنوز هم خواندن از طریق اسکریپت ها و فکر کردن در مورد آنچه که آنها می تواند به تولید دوباره. "ما باید بهتر گاهشمار در چند ماه آینده. ما دو نشان می دهد که در برگزاری به صورت کمی و من مطمئن هستم که اگر ما به عقب هاپ در و باز با آن را نشان می دهد." (یکی از نشان می دهد شیب دار تا به حال به لغو این بهار بود Ironbound توسط مهاجر لهستانی و زمانی شیکاگو ساکن Martyna Majokکه برنده 2018 جایزه پولیتزر را برای او بازی هزینه زندگی.)

Piatt-اکرت اشاره می کند که تند و بسیاری از تئاتری همسالان لزوما مشتاق برای باز کردن تا COVID منحنی مسطح کردن کمی بیشتر.

"چیزی که من شنیده ام یک تعداد مختلف تئاتر می گویند این است که آنها تنها می توانیم به بازگشایی یک بار. بنابراین تئاتر در حال برگزاری بر روی پول آنها نیاز به عنوان آنجا که می توانید آنها را قادر به انجام کار دیگری نشان می دهد. نصب یک نمایش است که واقعا گران است و اگر شما لازم نیست که درآمد حاصل از آخرین نشان می دهد برای کمک به صندوق فعلی نشان می دهد شما اساسا با شروع از ابتدا. و تئاتر در حال مرتب کردن بر اساس از حلق آویز بر روی پول آنها باید قادر به انجام این کار, اما آنها فقط می توانید استطاعت به انجام آن در یک بار. بنابراین اگر که نشان می دهد به دلیل کسی رو بیمار و یا چون ما رفتن به پایین به سه مرحله یا هر چیز دیگری است که آن را به احتمال زیاد ما نمی خواهد که بودجه آن را انجام دهد."

که بدان معنی است که سرمایه گذاران باید صبور و انعطاف پذیر با تمام غیر انتفاعی تئاتر—و نه فقط آنهایی که در شکار برای یک خانه جدید. "به نظر می رسد نوع از عقل به صندوق تئاتر به تولید و پخش اما اگر بودجه به تئاتر به تابع در عین حال که باعث می شود آن را ممکن است برای تئاتر به بازگشایی بدون نیاز به از نو خلق کردن کارکنان جدید و از نو خلق جدید تئاتر و انجام تمام چیزهایی که لازم خواهد بود اگر تئاتر شروع به بستن می گوید:" Piatt-اکرت. "برای مردمی وجود دارد خارج وجود دارد با انبوهی از پول بودجه تئاتر و هنرهای دیگر سازمان ها را تولید نمی کند در حال حاضر است که در واقع بسیار مفید است که ما نگاهی به آنچه بازگشایی به نظر می رسد."

اما در هر زمان و هر کجا که تند باز می شود درهای خود را بعد مور مصمم است که از آن خواهد شد یک محل جشن و جامعه است. "تجارب ما را به دور از [این Berwyn فضا] چیزی که در مورد فضا است که در آن بیشتر بود زنده و حیاتی که آن اتاق فعال هستند و کل جامعه است. به دنبال بازگشت کسانی که واقعا هیجان انگیز شب در آن فضا است." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن