بندهای در محل

فقط یک هفته پس از مدارس عمومی شیکاگو (CPS) رفت و از راه دور شیکاگو شعر مرکز (CPC) و نه برای سود 501c3 هنر سازمان طراحی شده به منظور تسهیل خلاق سواد و بیان خود را از طریق شعر قادر به دنبال کت و شلوار و محوری خود را CPS مبتنی بر مدرسه شعر رزیدنتی “دست در بندهای” به برنامه های مجازی.

در حال حاضر ک اتحاد مجازی رزیدنتی در 26 کلاس های درس در سراسر نه مدارس در این شهرستان است. این اقامت که معمولا تشکیل شده از شیکاگو شاعر/آموزش هنرمند (شاعر در محل اقامت) جلسه خود اختصاص داده هفتگی کلاس های درس به خواندن نوشتن و انجام شعر در حال حاضر وجود دارد از طریق فیلم برای دانش آموزان با کامپیوتر و دسترسی به اینترنت و یا از طریق workbook بسته برای کسانی که نیاز به غیر دیجیتال پشتیبانی می کند.

“ما سعی می کنید تا مطمئن شوید که ما در حال ارائه کتابهای و دستورالعمل ها است که می تواند تبدیل به کاغذ بسته اگر دانش آموزان در حال آمدن به مدرسه برای وعده غذایی و غنی سازی بسته انتخاب کنید تا به طوری که راه ما می توانیم حمایت از دانش آموزان بدون دسترسی به اینترنت می گوید:” الیزابت Metzger Sampson, مدیر اجرایی CPC. این کتابهای تشکیل شده از دو تا سه صفحه از گام به گام دستورالعمل در شعر درس شاعران در محل اقامت انتخاب شده برای این هفته است.

“هر شاعر انجام داده است و این کمی متفاوت می گوید:” Metzger Sampson. “برای مثال یکی از ما شاعران شادی جوان او در واقع می اندازد کارنامه بر روی صفحه نمایش, صفحه نمایش, سهام و واقعا مرتب از من به شما فراموش کنیم’ مرتب کردن بر اساس از درس با دانش آموزان در این صفحه به اشتراک بگذارید.”

به طور مشابه, Leslie ریس که با این نسخهها کار با دانش آموزان کلاس دوم در سریع مدرسه ابتدایی می گوید: او با استفاده از پیوند او با ایجاد دانش آموزان خود را در فرد به عنوان یک تشویق به آزمایش با روش آموزش از راه دور.

“من راه اندازی رنگارنگ گوشه در آپارتمان من با یک صفحه نمایش نشان داده شده شعر جنگها و من flipboard با استفاده از نشانگر و این جایی که من ضبط فیلم های من. من شکل برخی از دروس از من درسی به طوری که وجود دارد اتاق را برای دانش آموزان به کانال احساسات خود را خلاقانه,” او می گوید. “برای مثال در ‘شخصیت اشعار,’ درس من خواسته دانش آموزان ‘آیا شما فکر می کنم که مدرسه نتواند ما ؟” و سپس هدایت آنها به نوشتن اشعار در صدای(ع) از چیزهایی که در مدرسه (هنر برس, کلاس های درس, و غیره.) که دست از مناظر و صداها را از استفاده می شود و ساکنان توسط دانش آموزان و معلمان است.”

قبل از COVID-19 شاعران در محل اقامت را جمع آوری دانش آموزان کار و انتشار های مختلف اشعار در CPC سایت هر هفته. در حال حاضر چاپ و نشر محدود است به کسی که نوشتن و ارسال در محل کار. کار منتشر شده است در CPC “پناهگاه در شعر” وبلاگ–در حال حاضر, این وبلاگ دارای 12 پست با شرح مختصری از درس دانش آموزان آموزش داده شد و اشعار آنها نوشت: به عنوان یک نتیجه.

“در یک دختر کوچک شعر” توسط پسر عمو بروکس, صدای کودک سهام یک چشم انداز از آنچه خوب است و چه چیزی درست نیست در جهان است. او به پایان می رسد گفت: ‘زندگی است برای ما و درخشان است. / ما را یک راست به خواندن” می گوید: “ریس. “خواندن شعری که الهام بخش من برای ایجاد دنیای من’ اشعار درس. من می خواستم دانش آموزان به احساس تشویق به سهم خود پرده غریب و رویایی, ایده برای جهان ما زندگی می کنند.”

نیز وجود دارد که کار توسط دانش آموزان از تفت دانشجوی سال اول آکادمی که شاعر در محل اقامت تیموتی دیوید ری. در این اشعار هفتم-به-نهم-دانش آموزان کلاس بودند با الهام از لی پو “شب آرام افکار” و نوشت: در مورد ارامش (یا فقدان آن) خود را در شب.

“من سعی کنید به انتخاب اشعار که نوشته بودند که در آن آنها می توانند خودشان را شاید در مورد آنچه در جریان است در حال حاضر با این بیماری همه گیر و یا چگونه آنها احساس می گوید:” ری. “بسیاری از اشعار تا به حال با خود مراقبتی به طوری که آنها می تواند نوع نگاه به اطراف خود و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد و در پاسخ به این طریق شعر است.”

ری معتقد است یکی از چالش های آموزش شعر تقریبا این است که هیچ شانسی برای انتقادات و پیشنهادات. در عین حال او را در بر داشت که حتی با این چالش دانش آموزان هنوز درگیر شدن با این مواد حتی تمایلی ترین نویسندگان. “ما را دریافت نوشته از دانش آموزانی که ممکن است نوشته اند زمانی که آنها در یک کلاس درس رسمی تنظیم,” او می گوید.

یکی دیگر از راه ک همچنان ادامه دارد تعامل با دانش آموزان خود را با انتقال خود را پاپ آپ مجامع به یک کنترل از راه دور با فرمت. در هفته گذشته که به میزبانی خود را برای اولین بار مجازی مجمع با دروازه شهری با حضور بیش از 90 پنجم-دانش آموزان کلاس. علاوه بر این, آنها منتقل سالانه خود را “تمام مدارس خواندن” رویداد آنلاین است که ویژگی های یک انتخاب تعدادی از دانش آموزان به خواندن اشعار خود را در مقابل خانواده و دوستان است. “ما 35 ویدئوها با 35 امضا والدین منتشر شده در رسانه ها می گوید:” Metzger Sampson. “ما در حال حاضر ساختمان از یک زن و شوهر از فیلم ها که در حال رفتن بود با کلاس و ما خواهید بود debuting در تصویری که در احتمالا در اواسط ماه ژوئن است.”

با این درس مجازی مجامع و انجمن ک امیدوار است دانش آموزان احساس تشویق و الهام بخش در سراسر این بار تلاش. “من فکر می کنم بسیاری از آنچه در این درس در حال آموزش در حال حاضر است که آن را خوب به احساسات. آن را خوب به کشف آن احساس است. آن را خوب به احساسات پیچیده می گوید:” Metzger Sampson. “و همچنین آنچه که من فکر می کنم که آنها در حال بررسی است ‘هی بیایید رویای. بیایید تصور کنید و اجازه ایجاد’ چرا که [این] یک راه فوق العاده برای انرژی خود را و وقت خود را صرف در حالی که ما در حال همه گیر در خانه.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول