به افتخار کلاس 2020, برخی از مدارس در سراسر کشور خواهد بود روشن چراغ در دبیرستان استادیوم در روز جمعه به مدت 20 دقیقه و 20 ثانیه در 8:20 بعد از ظهر

جنوبی, Kitsap, Bainbridge و شمال میسون در میان مدارس در غرب صدا است که قصد شرکت در این حرکت نمادین — در 20:20 نظامی زمان — که به افتخار سالمندان از جمله کسانی دانشجو-ورزشکاران که تا به حال خود را در فصل بهار لغو شد زیرا از سراسر کشور COVID-19 بیماری همه گیر.

مدارس شده اند با استفاده از هشتگ #BeTheLightWA در توییتر برای هشدار به جوامع خود را برای روز جمعه برنامه ریزی کنید.

“ما تو کلاس از سال 2020!” خواندن یک پیام توییتر ارسال توسط جنوب Kitsap منطقه مدرسه. “این جمعه در 8:20 بعد از ظهر ما را به نور تا فیشر زمینه در جنوب Kitsap دبیرستان به ما نشان می دهد غرور و افتخار برای همه SKSD سالمندان است. لطفا برای احترام به فاصله فیزیکی و جمع آوری نمی در SKHS.”

شمال ماسون مدیر ورزشی علامت Swofford ارائه یک پیام مشابه در مورد عدم تمایل به نوبه خود نور ورزشگاه به بهانه ای برای تماشاچیان به جمع آوری.

“مردم می تواند به جلو به پارکینگ اگر آنها می خواهند اما نمی تواند خارج شدن از ماشین خود را” Swofford گفت.

نگرانی های ایمنی را حفظ خواهد کرد, برخی از مدارس محلی ولسوالی از شرکت. برمرتون مدیر ورزشی کیسی Lindberg گفت: دبیرستان خود را در ابتدا برنامه ریزی شده به نوبه خود چراغ در برمرتون یادبود ورزشگاه. در چهارشنبه Lindberg گفت: برمرتون مدرسه منطقه تجدید امید بستن به رعایت اقامت در خانه سفارش دهید.

مرکزی Kitsap منطقه مدرسه سخنگوی دیوید زن گفت: چراغ را خاموش ماندن در مرکزی, Kitsap و المپیک مدارس و Klahowya متوسطه.

“با توجه به زمان جهانی همه گیر و فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش ما راحت نیست با تشویق گردهمایی در استادیوم” Beil گفت. “در همان زمان ما در مورد مراقبت از جشن و تشویق سالمندان ما. ما کار بر روی انواع مختلفی به افتخار این کلاس از سال 2020 بیش از سه ماه آینده.”

North Kitsap منطقه مدرسه ارتباطات و روابط اجتماعی هماهنگ کننده Jenn markaryan را گفت: North Kitsap و کینگستون مدارس باقی خواهد ماند تیره به عنوان به خوبی.

“ما در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که فرماندار آسانسور ‘خانه ماندن و اقامت امن” به منظور روشن کردن چراغ در استادیوم” markaryan را گفت. “ما نمی خواهیم برای ایجاد یک رویداد است که می تواند مردم را به جمع شدن در یک زمان هنگامی که آن را توصیه نمی شود. ما به دنبال برای زمان پس از محدودیت ها برداشته جشن سالمندان ما در این راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de