جنوبی, Kitsap, برای دریافت جدید آتش رئیس

جنوب KITSAP — جنوب Kitsap آتش نشانی و امداد و نجات آماده است برای به دست آوردن یک رئیس جدید در پایان ماه ژوئن را به عنوان زمان رئیس Steve Wright, حرکت برای تبدیل شدن به مدیر اجرایی واشنگتن آتش روسای انجمن.

رایت سابق رئيس جمهور از انجمن هیئت مدیره منصوب شد SKFR ارشد در سال 2014 شده است و با منطقه برای 34 سال. موفقیت او خواهد بود جف Faucett در حال حاضر در خدمت به عنوان دستیار ارشد.

“آن را شسته و رفته فرصت” رایت گفت. “من تا به حال کامل آتش خدمات حرفه ای و این یک فرصت برای من به استفاده از تجربه و مهارت را در سطح دولت است.”

انجمن آیا لابی و حمایت برای آتش روسای نمایندگی 350 مناطق در سراسر کشور و همچنین به عنوان آموزش و پرورش و کنفرانس ها.

رایت سوم رئیس آتش نشانی از جنوب Kitsap به فرض مدیر اجرایی موقعیت با انجمن. او می تواند موفقیت سابق SKFR رئیس Wayne مراکز تجاري که بازنشسته است. مراکز تجاري موفق رئیس سابق مایک براون که رایت می گوید: او مربی و مربی در اوایل زندگی حرفه ای او.

رایت استخدام شد و در سال 1986 به عنوان یک آتش نشان-EMT برای چه پس از آن آتش منطقه 7 نام و نام خانوادگی که رسما تغییر در سال 2005 پس از ادغام با چند کوچکتر مناطق. او پیشنهاد شد به مواضع از جمله ستوان فرمانده گردان افسر پزشکی و شیفت گردان ارشد. او منصوب شد معاون رئیس در سال 2008.

Faucett تا به حال مادام العمر ارتباط با SKFR. او 5 ساله بود که پدرش, Gary Faucett پیوست آتش منطقه در سال 1979 بخشی از 34 سال فعالیت حرفه ای در خدمات آتش نشانی. پسر خود را الهام گرفته شده بود به دنبال رد پای خود.

“این بود که همیشه در من” Faucett گفت. “هر کسی که من می دانستم که من در حال رشد بود من که قرار بود به یک آتش نشان.”

جف Faucett شروع به عنوان یک داوطلب آتش نشان با منطقه 7 در سال 1992 فارغ التحصیلی از واشنگتن آتش آکادمی در سال 1995. در سال 1998 او را استخدام کرد SKFR به عنوان یک آتش نشان “یک رویای به حقیقت می پیوندند” خدمت با پدرش تا سال 2004 زمانی که گری Faucett شد رییس آتش نشانی در لیک استیونس.

جف Faucett ترویج شد و در طول زمان به ستوان کاپیتان گردان ارشد و رئیس بخش. به عنوان دستیار رئیس آتش نشانی, او نظارت منطقه عملیات را بدست آورد.

Faucett فرض را بر این مقام ارشد در جولای 1.

“این کفش بزرگ برای پر کردن” او گفت:. “رئیس رایت او مجموعه ای استاندارد برای ما. او یک کار خوب انجام داده آماده سازی من بیش از شش سال گذشته و مطمئن شوید که من در این جامعه منافع در ذهن داشته باشند.”

رایت باقی خواهد ماند در Olalla که در آن او زندگی می کردند و با خانواده اش از سال 1992 رفت و آمد به المپیا سه روز در هفته برای کار جدید خود را. بازنشستگی جشن زیر دستورالعمل دولت برای جلوگیری از انتقال coronavirus برگزار خواهد شد از 1 تا 3 بعد از ظهر ژوئن 26 در ایستگاه 31, 200 Tremont سنت

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de