شش نامزد خواهد شد و در صورت خاموش در اولیه برای Kitsap County کمیسر منطقه 2 موقعیت

شارلوت Garrido به وقت Kitsap County کمیسر منطقه 2 به دنبال چهارمین دوره متوالی به عنوان او چهره خاموش در برابر پنج رقبا در Aug. 4 اولیه انتخابات.

اگر چه صندلی است که گاهی اوقات به عنوان “جنوب Kitsap کمیسر” منطقه 2 شامل بخشی از برمرتون همراه با تمام جنوب Kitsap.

Garrido یک دیرین جنوبی Kitsap ساکن و فعال مدنی خدمت یک مدت به عنوان جنوبی, Kitsap, کمیساریای از سال 1997 از طریق 2000. او به دست آورد صندلی در سال 2008 برگزار شد و بر روی آن در سال 2012 و 2016.

مخالفان او شامل جمهوریخواهان وهران ریشه و مارکوس کارتر همراه با دو همکار دموکرات پل Nuchims و استیسی اسمیت. همه از جمله Garrido زندگی در جنوب Kitsap. باب پرکینز تنها نامزد از برمرتون گوید هیچ حزب اولویت است.

دو نفر از نامزدها بدون در نظر گرفتن حزب را در حرکت به انتخابات عمومی.

داوطلبان خواسته شد به سوالات زیر:

  • خلاصه انگیزه خود را برای اجرای این موقعیت.
  • آیا شما به حمایت از مسکن اول (کم و بدون مانع) به آدرس بی خانمانی? چه مراحلی باید Kitsap County هیئت کمیسیون به ارائه خدمات پشتیبانی به افراد که مبارزه با بی خانمانی مزمن به دلیل بیماری های روانی و/یا سوء مصرف مواد ؟
  • چه مراحلی باید Kitsap County, زیر جهت هیئت کمیسیون را برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس? چه کاهش خواهد مورد نیاز است ؟ چگونه خواهد بود شما اولویت بندی آن کاهش? چه برنامه ها و خدمات باید محافظت شود ؟
  • مرگ جورج فلوید در مارس 25 مشتعل است با حمایت گسترده از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش از جمله تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس؟” چه تغییراتی در امنیت عمومی و بودجه (در صورت وجود) را به شما و حمایت و یا توصیه می کنید ؟ آیا شما به حمایت از تغییر بودجه از Kitsap County Sheriff را به Kitsap County بشر در بخش خدمات ،

پاسخ خود را در نظم که در آن آنها به نظر می رسد در Kitsap County رای دهندگان جزوه.

پل Nuchims: دموکرات 86, منچستر

مالی مبارزات انتخاباتی: Mini-گزارش (داوطلبانی که انتخاب این گزینه تعهد به منظور بالا بردن و صرف بیش از $5,000 هستند و بنابراین معاف از پر کردن گزارش های دقیق با افشای عمومی کمیسیون.)

تجربه حرفه ای: حرفه هنرمند صاحب گالری و شاغل هنر استاد در West Virginia State University

Nuchims گفت که او با انگیزه برای اجرا به شهرستان کمیسر به دلیل ادامه اختلاف او با شهرستان بیش از یک فاضالب لوله که با توجه به Nuchims به طور منظم سیل اموال خود را. او برای این کار یک بار قبل از اینکه در سال 2008 (سال قبل از لوله شماره) اما انصراف فقط قبل از اولیه.

Nuchims عضو منچستر شهروندان کمیته مشورتی یک گروه از داوطلبان که در دیدار با مسئولان شهرستان به بحث در مورد نیازهای جامعه. اگر انتخاب او هدف را در آنچه او را توصیف به عنوان ناکارآمد و بی بوروکراسی در شهرستان دولت.

“شهرستان سلسله مراتب قفل شده است و در مبارزه با بوروکراسی و هر دوی آنها بدون ترس و حفظ خواهد کرد نقاشی حقوق خود را به دلیل taxpaying مردم خود را به بی تفاوتی و مير” او گفت:. “من باید ترک کنید اما من خوش بین است و می خواهید به آنها را ذخیره کنید و ما گونه است.”

برای رسیدگی به مشکل بی خانمانی Nuchims خواهد تصویب مشوق هایی برای استفاده از ساختمان خالی از جمله خواص تجاری و خانه های snowbirds که ترک برای زمستان در حالی که خروج گرما در. Nuchims می گوید که “شرم آور” اتلاف منابع است. او گفت: این شهرستان باید در نظر ورزش دامنه برجسته در مورد ساختمان های تجاری است که نشستن خالی برای سال.

Nuchims می بیند COVID-19 اپیدمی به عنوان یک فرصت برای شهرستان (و جهان) به تجدید نظر حفاظت از منابع. او گفت: پناه در محل کاهش آلودگی یک روند شهرستان باید تشویق. “این واقعا کمک می کند تا برای حل مشکل آلودگی هوا و استفاده از سوخت های فسیلی است. … من صرفه جویی در زندگی و کمک به دیگران صرفه جویی در این سیاره” Nuchims گفت. “هر کس باید انجام دهد.”

او همچنین فکر می کند county ساختمان مانند مدیریت ساختمان باید مجهز به تختخواب تاشو برای کارگران به کاهش رفت و آمد.

“این شهرستان به دلیل آن را با بودجه عمومی از مالیات دهندگان نباید اجازه داد که کارگران خود را به عقب و جلو بیش از سه مایل زمانی که آنها می توانند اقامت حداقل یک هفته در یک زمان در ساختمان به دلیل ساختمان های در حال گرم در زمستان و آنها خالی در شب” Nuchims گفت. “من می دانم این است که رادیکال اما آنچه ما باید انجام دهید برای نجات سیاره ما.”

در مورد سوال defunding پلیس Nuchims گفت: “پلیس باید دوباره تحصیل.” او توصیه می کند که این شهرستان تشکیل یک کمیته مشورتی برای نظارت بر نژادی سهام که شامل نمایندگانی از NAACP برمرتون واحد محلی و قبایل بومی آمریکا. او همچنین خواستار طرح به استخدام افراد بیشتر از رنگ به موقعیت های اداری در این شهرستان است.

شارلوت Garrido: دموکرات 74 از Olalla

مالی مبارزات انتخاباتیمطرح $17,671 (از جمله 15.000 دلار وام از نامزد به کمپین); صرف به تاریخ $15.73.

تجربه حرفه ای: صاحب کسب و کار کوچک جامعه فعال و داوطلب کمک در بر داشت گروه هایی مانند جنوب Kitsap شورای ارتباطات و پورت اورچارد بازار کشاورز; Kitsap County, کمیسر, 2008-present

“Kitsap County یک مکان فوق العاده برای زندگی و کار” گفت: Garrido. “من در تلاش برای ارائه بهترین خدمات عمومی برای همه شهروندان و به استقبال جامعه و محله مشارکت با دولت است. این کار ایجاد یک بهتر جامعه و این چیزی است که به من انگیزه.”

Garrido گفت: او در پشتیبانی از “مسکن” اولین مدل به عنوان یکی از راه های میان آرایه ای از خدمات به آدرس بی خانمانی. اواخر لوید پندلتون پس از آنها برمرتون کم مانع پروژه مسکن در آثار است که به نام, بازدید, Kitsap در سال 2016 و ارائه پیشنهادات مفید برای گسترده جامعه حمایت ائتلاف برای کمک به مردم انتقال به خودکفایی, او گفت:.

تهدید COVID-19 موجب شهرستان به ارائه موقت حمایتی مسکن برای جلوگیری از گسترش coronavirus میان مردم زندگی می کنند در خیابان ها که به مقامات شهرستان بینش نیاز دارد و ممکن است در دراز مدت راه حل Garrido گفت. “گام های بلندی ساخته شد در هماهنگی در سراسر سازمان. و خدمات سازمان های مشتاق در مورد راه هایی برای بهبود سیستم و حتی بیشتر.”

برای از بین بردن تاثیر اقتصادی COVID-19 شهرستان است که به دنبال فدرال مراقبت در عمل کسب و کار کوچک کمک بودجه Garrido گفت. “اگر این دریافت ما بحث کرده اند برنامه ای برای بازپرداخت کسب و کارهای کوچک است که تجربه کرده اند یک مستند از دست دادن درآمد به علت COVID-19 برای کسب و کار مربوط به اجاره و یا اجاره.”

همانطور که برای کاهش county government, هیئت از کمیسیون خواسته است تا ادارات به کاهش بودجه خود را با 5% در سراسر هیئت مدیره.

“ما همچنان به بررسی واقعیت های اقتصادی و چه استراتژی یا پاسخ لازم را برای نهایی بودجه,” او گفت:. “تجربه ما با رکود اقتصادی در سال 2009 نیز فراهم می کند بینش ارزشمندی.”

در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و پیامدهای آن برای Kitsap County, Garrido گفت: “این حوادث اخیر شده اند زنگ خطری برای بسیاری از ما است.”

Garrido روبرو شده است و ادامه خواهد داد برای دیدار با اعضای جامعه که مردم رنگ به یاد بگیرند که چگونه شهرستان دولت می تواند در خدمت آنها بهتر است. شهرستان است که با توجه به درخواست به شکل یک مسابقه سهام نیروی کار.

“من با کلانتر (گری) سیمپسون زمانی که او می گوید: “امروز یک افسر پلیس در آمریکا سخت است'” Garrido گفت. “به طوری که در امریکا زندگی می کنند به عنوان یک فرد از رنگ. ما می توانیم بهتر انجام دهید و ما باید انجام دهید بهتر است اگر ما می خواهیم برای غلبه بر شکاف میان مردم است.”

در طول روند بودجه شهرستان به نظر می رسد در طرح های جدید و در سراسر بخش, او گفت:.

“در حالی که” پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ می تواند به معنای تعطیل وجوه از یک برنامه به دیگری آن را نیز می تواند به پرورش همکاری جدید جمله برای امنیت عمومی و حمایت جامعه, لینک, با, خدمات اجتماعی, جوانان, خدمات مسکن, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و سایر منابع جامعه,” Garrido گفت.

وهران ریشه: حزب جمهوری خواه 48 جنوبی Kitsap

مالی مبارزات انتخاباتیمطرح $17,084 (از جمله وام به کمپین جمعا به مبلغ 662); صرف به تاریخ $4,164

تجربه حرفه ای: سپاه تفنگداران دریایی عملیات ویژه مبارزه با کهنه صاحب و عمل اسکار 6 ارائه تخصصی آموزش نظامی به نیروی هوایی و پرسنل نیروی دریایی; داوطلب جوانان مربی دفاع از مربی به خشونت بازماندگان; التحصیل جنوبی Kitsap دبیرستان و المپیک کالج

ریشه در رای دهندگان جزوه خودش را از لحاظ مالی محافظه کار کوچک-صاحب کسب و کار با تجربه رهبری است که در خدمت این شهرستان به خوبی در چالش های پیش رو.

“من در حال اجرا به ارائه برخی به شدت مورد نیاز رهبری جنوبی Kitsap در شهرستان ما کمیسیون” او در بیانیه ای گفت به Kitsap Sun. “برای بیش از حد طولانی ما مالیات دهندگان و کسب و کارهای کوچک محلی شده اند کم در لیست اولویت های فعلی و من قصد دارم به تغییر است.”

ریشه به طور کلی پشتیبانی از بی خانمان برنامه ها و خدمات است که نیاز به پاسخگویی اگر چه “درصد کمی از افراد مبتلا به بیماری های روانی را نمی قادر خواهد بود به طور مستقل زندگی می کنند و نیاز به کمک های مانند پندلتون (محل) برای کمک به محدود کردن چرخه رو به پایین.”

ریشه می گوید county بودجه باید به سمت کارگردانی “کسانی که واقعا نیاز دارند, از جمله کسانی که با بیماری های روانی و یا در شرایط وخیم با توجه به حوادث خارج از کنترل خود.” او گفت: او مادر است که خطر ابتلا به دسته. “او بسیار باریک درآمد ثابت شد و حدود دو روز از اینکه بی خانمان شده است. این است که بسیار واقعی برای من است.”

ریشه یادداشت منطقه 2 دارای بالاترین درصد گزارش از افراد بی خانمان در این شهرستان با توجه به تازه ترین شمارش 31 درصد در بندر باغ 38% در برمرتون. او به نقل حدود 1.3 میلیون دلار مالیات دهندگان-پشتیبانی از برنامه های اداره شهرستان به آدرس بی خانمانی و می گوید: این شهرستان باید در این زمان در بیشتر برنامه های که مبتنی بر ایمان و سازمان های خصوصی باید منابع اولیه پشتیبانی می کند.

برای تحریک اقتصاد در COVID-19 اثرات Kitsap مستقیم باید بیشتر از آن مراقبت در قانون بودجه (Root برآورد نزدیک به 15 میلیون دلار) نسبت به حمایت از کسب و کارهای کوچک.

“صدها نفر از کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود روبرو هستند وخیم بار و بسیاری از آنها در معرض خطر شکست,” Root گفت. “ما می تواند کمک به جبران در آینده خدمات اجتماعی هزینه های حمایت از کسانی که در حال کار برای ارائه کسب و کار و شغل است که پرداخت مالیات و کارکنان است.”

با در نظر گرفتن کاهش به شهرستان بودجه, ریشه, را اولویت بندی بودجه از خدمات ضروری “عمومی ایمنی زیرساخت ها و سلامت/رفاه.” او را پشتیبانی نمی کند تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“من باور دارم که ما سازمان های اجرای قانون در سراسر Kitsap از شهرستان به محلی

حوزه های قضایی هستند در بخش بزرگی انجام ستودنی و اگر هر چیزی ممکن است نیاز اضافی

منابع به حرکت در این زمان به چالش کشیدن” او گفت:. “همه ما نیاز به رسمیت شناختن است که پلیس ما مهم هستند نه فقط شخصی ما امنیت عمومی و رفاه اما به کسب و کار ما و نقاهت اقتصاد است که اعتماد به نفس در حفاظت از

ملک جنایات و از کسانی که ممکن است تهدید مشتریان و کارکنان. Defunding ما پلیس ضعیف در نظر گرفته و مخرب برنامه است.

باب پرکینز: هیچ حزب ترجیح 72 از برمرتون

مالی مبارزات انتخاباتی: Mini-گزارش

حرفه ای تجربه: مهندس و مدیر برنامه برای بیش از 30 سال به عنوان یک پیمانکار به N. A. S. A., با تجربه در مدیریت پرسنل و بودجه و قرارداد مذاکره; صاحب کسب و کار کوچک, نیروی دریایی, کهنه, جامعه, داوطلب

“من اینجا هستم تا به ارائه خدمات به جامعه ما راه تجارت, تفریح و سرگرمی, حفاظت از محیط زیست و فرصت های آموزشی” پرکینز گفت: در رای دهندگان جزوه. “من متعهد به نمایندگی از منافع عمومی با استفاده از متفکر عملی فرآیندهای دنبال دیدگاه های چندگانه و به خوبی مباشر عمومی بودجه.”

پرکینز زد در سال 2017 برای بندر برمرتون کمیسر دست به وقت Axel Strakeljahn.

یک اولویت برای پرکینز خواهد بود بهبود زیرساخت ها از جمله جاده ها و اتصال به اینترنت در سراسر شهرستان Kitsap. پرکینز در سوریه کار خود را با فدرال و سازمان های دولتی از جمله سازمان تنظیم مقررات به عنوان مربوط به توسعه پروژه است.

“من یک حامی قوی از جوانان آموزشی یادگیری مبتنی بر کار و تابستان فرصت های شغلی,” او گفت:.

پرکینز پشتیبانی از یک مسکن-مدل اول به نشانی بی خانمانی با شرایط.

“شما رو به یک خانه قبل از شما هر چیزی را انجام دهید,” او گفت:. “من برای این, اما آن را برای رفتن به یک سوار رایگان. مردم باید به کمک. اگر به شما کمک می کردم کرامت است.”

پرکینز درگیر در بحث های اولیه در مورد برنامه ای برای کم مانع بی خانمان پروژه مسکن است که در حال شکل گرفتن در برمرتون به عنوان پندلتون محل. او می گوید: این شهرستان باید صبر کنید و ببینید که چگونه است که پروژه توابع قبل از اقدام به گسترش کم مانع مسکن.

پرکینز فکر می کند که در این شهرستان باید در مناطق توسعه نیافته و ساختمان خالی در نیاز به نوسازی به عنوان پتانسیل خانه برای کسانی که نیاز دارند. این شهرستان نیاز به اولویت بندی مخارج و باید در نگاه دولت کمک های مالی و بشردوستانه کمک های مالی به عنوان منابع مالی برای هر پروژه جدید.

با توجه به کاهش بودجه در آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر پرکینز گفت: تمام بودجه احتمالات ساخته شده است در. شهرستان باید در هر بخش برای از بین بردن غیر ضروری صرف به آب و رکود اقتصادی است.

پرکینز نیست طرفدار defunding پلیس که در حال ضروری “خط اول اجتماعی کارگران” و انجام بحرانی دیگر توابع. افسران پلیس با ارائه 24/7 خدمات بهداشت روانی, او گفت:. او را در نظر افزایش بودجه برای بهداشت روانی برای حمایت از کلانتر, اما نه با کاهش همزمان به کلانتر دفتر بودجه.

استیسی (اسپنسر) اسمیت: دموکرات از 50 Waterman

مالی مبارزات انتخاباتی: مطرح $19,865 (از جمله وام به کمپین در مجموع $10,000); هزینه $7,396

تجربه حرفه ای: زمان مدیر Kitsap County بخش از پیری و مراقبت دراز مدت; هیئت مدیره رئیس جمهور از واشنگتن انجمن سازمان های منطقه در پیری ؛ سابق Kitsap County برنامه بهداشت روان منابع مدیر (2007-2014); جوانان سلامت روان درمانگر (1995-2000); اطفال بازداشت افسر (1995-1997)

اسمیت به نقل از او حرفه ای طولانی در Kitsap County خدمت ساکنان متنوع سنین و پس زمینه به عنوان مدرک به رهبری شهرستان. او اولین عضو از خانواده او فارغ التحصیل از کالج و می گوید: او می داند اهمیت فرصت برای همه است.

“من احساس می کنم مثل من نشان داد رهبری در زمان من در اینجا در Kitsap و Kitsap County مالیات دهندگان سرمایه گذاری کرده اند و من آماده هستم به رهبری” اسمیت گفت. “من در مورد مراقبت از, Kitsap مطرح شده در اینجا تمام زندگی من و Kitsap واقعا نشانه های آن را آماده برای تغییر است. … ما تا به حال وقت برای برخی از زمان و این زمان فقط برای یک تغییر رهبری است.”

اسمیت سه اولویت عبارتند از: مسکن COVID-19 بازیابی (با تمرکز بر جمعیت های آسیب پذیر و بهبود کسب و کار) و “فرصت را برای همه به رشد است.”

با توجه به فرصت او گفت: “واقعا که موضوع نژادی سهام عدالت اجتماعی و ما در امروز زندگی می کنند.” که شامل تغییرات در سیستم عدالت در میان دیگر اصلاحات اسمیت را پشتیبانی می کند.

اسمیت پشتیبانی از کم مانع مدل از درمان و پشتیبانی برای خدمت به افرادی که بی خانمان هستند. و او گفت: این شهرستان نیاز به اندازه کافی صندوق خدمات انسانی است که کمک به بی خانمان ها و جمعیت های آسیب پذیر.

فراتر از آن است که این شهرستان نیاز به یک دوربرد برنامه برای مسکن مقرون به صرفه, او گفت:. اسمیت طرفداران که 10 درصد از مسکن های جدید کنار گذاشته شود به عنوان مسکن مقرون به صرفه برای مردم ثابت درآمد و خانواده های جوان است. او می گوید: Kitsap باید نگاه به سایر استان ها برای مدل برای تشویق و/یا عمومی صندوق توسعه های جدید و یا توسعه مجدد از رنگ باخته خواص.

شهرستان باید کشف rezoning به تشویق طیف وسیعی از گزینه های مسکن, او گفت:, و آن را باید با استفاده از تمام فرصت هایی را برای جمع آوری کمک مالی برای مسکن مقرون به صرفه مانند کمک های مالی از طریق وزارت بازرگانی است.

“شهرستان کمیسیون که به دنبال راه حل نگه داشتن چشم در هنگام راه حل جلو آمده,” او گفت:. “من نمی مطالعه یک مشکل است. من را وادار به کار می کنند. من بسیار متمرکز بر راه حل.”

در پاسخ به COVID-19 شهرستان باید برای مناطقی که underspent به دلیل همه گیر اسمیت گفت. او فکر می کند این شهرستان بودجه باید بررسی ماهانه بنابراین هیئت مدیره فعلی اطلاعات که بر پایه تصمیم گیری و تنظیم بودجه.

به عنوان استراتژی برای صرفه جویی در پول او می خواهم نگاهی داوطلبانه کاهش ساعت با اخراج به عنوان آخرین چاره. برنامه های خدمت به مردم آسیب پذیر نیاز به حفظ شود, او گفت:.

اسمیت را نه مدافع کاهش به کلانتر, اما خواهد تغییر تمرکز از وظایف خود به ارائه منابع عمومی است. “اجرای قانون میباشد در Kitsap County,” او گفت:. “ما نیاز به افسران گشت. ما نیاز به امنیت عمومی.”

مارکوس کارتر: حزب جمهوری خواه 59 از Burley

مالی مبارزات انتخاباتی: مطرح $7,325; صرف به تاریخ $1,452

تجربه حرفه ای: Kitsap تفنگ & هفت تیر باشگاه اجرایی (1998-در حال حاضر) سابق اتحادیه کارگر ماهر نجار صاحب کسب و کار (آبا اول شرکت بیسید بورس عرضه شلیک مهمات اسلحه ملی موسسه); واشنگتن عدالت کیفری کمیسیون آموزش مربی

کارتر زد برای شهرستان کمیسر در سال 1996 همان سال Garrido او برنده دوره اول.

کارتر از طریق مشارکت با KRRC شده است درگیر در یک نبرد قانونی طولانی با Kitsap County ناشی از شکایت در مورد سر و صدا و اتهامات که کار انجام شده در محدوده عکسبرداری در سال گذشته به درستی مجاز است. این باشگاه همچنان تحت یک دادگاه دستور منع سلاح گرم ترشحات اما این باشگاه باز است انواع دیگر از هدف تیراندازی مانند تفنگ هوا (که با استفاده از هوای فشرده نمی gunpower) و تیراندازی با کمان کارتر گفت.

به دلیل gun club حقوقی اختلاف کارتر گفت او شنیده از مردم دیگر نمونه هایی از این شهرستان گزارش تجاوز از قدرت آن است. اگر انتخاب او را برای حمایت از حقوق افراد و صاحبان اموال توسط نورد به عقب مقررات او به عنوان خودسرانه و خفقان

“ضروری است که ما بازگشت Kitsap County برای آن مناسب نقش حفاظت از حقوق فردی با پیروی از فرمان قانون اساسی و با هدف” او گفت:. “من می خواهم برای بازگرداندن اعتماد به نفس است که شهرستان دولت را مانعی برای کسانی که در اینجا زندگی می کنند. کاهش دخالت دولت خواهد بود که بهترین راه برای تقویت اقتصاد و رها کردن راه حل برای مسائل مواجه هستیم.”

کارتر پشتیبانی مسکن-مدل اول به نشانی بی خانمانی. کلیساها و گروه های مدنی و افراد می تواند کمک کند اگر بخش خواهد از راه, او گفت:. “مفهوم صدا است و باید تشویق شود. Kitsap County اجرا کرده است که مقررات آن را بسیار سخت برای کسانی که می خواهند برای کمک به کسانی که دچار مشکل می شوند و این موانع باید برداشته شود.”

با توجه به رکود اقتصادی کارتر گفت: این شهرستان شده است باید حفاظت از حق صاحبان کسب و کار به کار با خیال راحت در طول بیماری همه گیر. او گفت: دولت تجاوز در تعریف آنچه که یک کسب و کار ضروری و یک چالش قانونی توسط استانداری به دولت حکم باید در نظر گرفته شود.

کارتر گفت: کمیسیون ” حقوق باید منجمد کاهش می یابد و به شهرستان ميانه دستمزد. “شما منجر شود به عنوان مثال,” او گفت:.

کارتر گفت: این شهرستان باید اولویت بندی بودجه به بخش های است که در ارائه زیرساخت ها و “ضروری” از جمله کلانتر ، شهرستان باید با ارائه مشوق برای بخش که underspend به جای “استفاده از آن و یا از دست دادن آن را” ذهنیت کارتر گفت و شهرستان باید در نظر rezoning برای تشویق توسعه به عنوان بخشی از خود را بهبود اقتصادی استراتژی است.

کارتر پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. او فکر می کند مفهوم “واجد شرایط ایمنی” در بخشی از سیستم قضایی باید به چالش کشیده است. کارتر به شدت طرفدار de-تشدید آموزش نه تنها برای اجرای قانون بلکه برای اعضای عمومی برای پیشبرد امنیت عمومی. کارتر دارای تجربه در “استفاده از نیروی مرگبار” آموزش برای اعضای اجرای قانون و نظامی است.

“زمانی که احساسات پرواز و شما فقط دیده می شود و یا شاهد یک رویداد وحشتناک, آن را سخت به downshift, اما این چیزی است که می تواند آموزش داده شود.”

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو