سیلیکون دشت صدا مانند موج جدید در اشتباه سرعت

برای بزرگنمایی کلیک کنید من می دانم که در کنار هیچ چیزی در مورد سیلیکون دشت که برای این سال ممکن است در رو

توسط ABESTANEWS در 16 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید silicone_prairie_web.jpg

من می دانم که در کنار هیچ چیزی در مورد سیلیکون دشت که برای این سال ممکن است در روز کاهش یافته و به یک زن و شوهر بی پروا پر رو آهنگ از طریق زیرزمینی شهر کانزاس پانک برچسب جهش 4 زباله های هسته ای. وجود دارد به سختی هر گونه اطلاعات در Bandcamp, صفحه فرود خود را برای انتشار به سادگی با عنوان دو آهنگبه جز پیام مرموز "ثبت شده بر روی سیلیکون دشت."

با توجه به بین المللی موسیقی دیجیتال مجله رکورد گردش مالی جهش 4 هسته ای زباله های اجرا شده توسط ایان Teeple های پرکار, کانزاس, شهرستان نوازنده که به نظر می رسد به بازی در فقط در مورد هر ظهور نپرداخته گروه پانک در زادگاه خود از جمله بدن گرم و چند استفاده از برخی از نسخه نام "انسان وحشی" (طبیعی مرد و Flamin' داغ, باند, طبیعی M*n باند و غیره). پس از جهش 4 هسته ای زباله های آپلود شده دو آهنگ به Bandcamp, موسیقی, روزنامه نگار آرون رودز اضافه سیلیکون دشت به لیست گروههای در Teeple را Discogs مشخصات. من اعتماد رودز پس از او سردبیر گوی پردار مخصوص بازی بدمینتن, یک سایت موسیقی است که تحت پوشش کانزاس, شهرستان صحنه است.

Teeple آواز می خواند با یک puckish با تکبر راه رفتن, و من کاملا مفتون سریع "ازن روز" که سوار غریب الاستیک گیتار و نقلی طبل که پاپ مثل ترقه. Teeple مصر را دیوانه وار خواننده زوم همراه به نگه دارید تا با آهنگ آن مانند تلفن های موبایل در اوایل جدید-موج تک بازی در اشتباه سرعت. دیگر برش در دو آهنگ است که یک جلد از "سلول خالی" با شدت نفرت انگیز مشهد پانک بیمار روانی. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب