سیاتل شهردار اعلام کرد شهر را اصلاح پلیس-رایگان ریز خودمختار منطقه گرفته توسط تظاهرکنندگان

دنیس Wagner ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:32 PM EDT Jun 23, 2020در پی دو تیراندازی آخر هفته گذشته -- یک

توسط ABESTANEWS در 3 تیر 1399

در پی دو تیراندازی آخر هفته گذشته -- یکی از آنها منجر به مرگ -- سیاتل مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای از بین بردن شش بلوک "پلیس-منطقه آزاد" برگزار شد تظاهرکنندگان در قلب این شهر برای بیش از دو هفته است.

"آن زمان برای مردم به خانه بروم" گفت: شهردار جنی Durkan با اشاره به اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه شده است که اشغال شده توسط فعالان پس از 8 ژوئن.

Durkan همراه با رئیس پلیس کارمن بهترین در اطلاعیه های عمومی کاهش یافته است می گویند دقیقا چه منطقه پاک خواهد شد اگر معترضان مقاومت در برابر اما تاکید کرد که این تغییر خواهد بود "صلح آمیز و در آینده ای نزدیک است."

در میان سراسر کشور در اعتراض به سوء استفاده پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس صدها نفر از تظاهرکنندگان اشغال یک منطقه در اطراف سیاتل اندرسون پارک پلیس رها محله حوزه ،

فعالان راه اندازی چادر و ایجاد کارناوال مانند منطقه با موسیقی گروه های بحث و مشترک مواد غذایی است. در حالی که این سایت عمدتا مسالمت آمیز بوده است جرم و جنایت و صدمه به اموال و بیش از آخر هفته مرگبار تیراندازی.

19 ساله بود کشته و یک زخمی در حادثه تیراندازی در شنبه و یک نفر دیگر زخمی شد یکشنبه. پلیس سیاتل گفت: افسران که در پاسخ به این علت حادثه در مواجه با "خشونت مردم" است که انکار آنها دسترسی امن به صحنه جرم.

تیراندازی باقی می ماند تحت بررسی با هیچ دستگیری.

Durkan قرار داده و پای خود را پایین, دوشنبه, اعلام, "ادامه داد: اختلال خشونت و اثرات بر ساکنان و کسب و کار هستند و نه فقط در تقابل با یک پیام از عدالت و انصاف آنها می توانند همچنان به رخ می دهد. ما در حال کار با جامعه به ارمغان بیاورد این به پایان برسد. کاپیتول هیل متعلق به همه در این شهر است."

برخی از فعالان محلی نیز ممکن است تصمیم گرفته اند آن را ممکن است زمان برای منحل کردن. ایستگاه KUOW گزارش داد که آندره تیلور رئیس یک گروه فشار برای پلیس پاسخگویی به خواست فعالان به اشتباه خود باعث یک مکان.

تیلور گفت که او خواسته رهبران این گروه "آیا شما مایل به مرگ ؟ و نه تنها شما مایل به مرگ, آیا شما مایل به گرفتن مسئولیت از کسی که می میرد در سازمان دیده بان خود را?"

در پست در توییتر Durkan قول داد به "re-تصور کنید policing" در این شهرستان است. او همچنین نوشت:

"در کاپیتول هیل و در سراسر سیاتل ما نیاز به واقعی جامعه فضا — با قابلیت اتصال به سازمانهای مبتنی بر جامعه, سلامت, کلینیک, و عدالت ترمیمی برنامه ها — کمک خواهد کرد که ما حرکت رو به جلو با هم برای از بین بردن نسل از نژادپرستی نظاممند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن