مدرسه را شروع آنلاین-فقط برای اکثر دانش آموزان در Kitsap و شمال ماسون

اکثر مدارس در خدمت Kitsap و شمال ماسون دانش آموزان اعلام کرد آنها شروع کلاس های آنلاین فقط به عنوان مدرسه رزومه در اوایل ماه سپتامبر.

ولسوالی ها که اعلام کرده اند به تاریخ در حال برمرتون مرکزی, Kitsap, North Kitsap و شمال میسون.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه در روز دوشنبه با صدور نامه ای به منطقه superintendents توصیه در برابر برگزاری کلاس های حضوری به دلیل مسیر رو به بالا COVID-19 بیماری فعالیت است.

“ما می دانیم مزایای آموزش دانش آموزان ما در فرد” گفت: برمرتون را سرپرست هارون Leavell. “با این حال اولویت ما باقی مانده است سلامت جسمی و ایمنی ما دانش آموزان و خانواده های کارکنان ما و جامعه ما است.”

بینبریج و جنوب Kitsap مدارس تا به حال ساخته نشده است اطلاعیه در مورد به تعویق انداختن فرد در آموزش, Kitsap Sun چاپ مهلت. جنوبی, Kitsap, هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در KPHD, توصیه, گفت: سخنگوی Amy Miller. بینبریج به تازگی اعلام کرد که با قرار دادن آن سقوط برنامه ریزی در “مکث” به بررسی سرعت در حال تغییر وضعیت با توجه به COVID-19.

تعداد موارد در شهرستان Kitsap در حال رشد است گفت: این نامه که به امضا رسید بهداشت افسران دکتر سوزان ترنر و N. گیبسون فردا و مدیر Keith Grellner.

“Kitsap County را COVID انتقال در حال حاضر در بالاترین سطح خود از این بیماری وارد Kitsap با 56.2 مورد در هر 100000 نفر جمعیت گزارش شده بیش از دو هفته از پایان دوره جولای 18 و موارد به طور پیوسته افزایش یافته از آن زمان” مقامات بهداشت گفت. “Kitsap را تجربه کرده است بیشتر COVID-19 نفر در سه و نیم ماه ژوئیه (289) از مجموع تمام موارد مثبت از ماه از فوریه تا ماه ژوئن است.”

اگر چه COVID-19 در حال حاضر می تواند با علائم خفیف به خصوص در کودکان می تواند باعث عوارض شدید و مرگ و میر در میان افراد با شرایط بهداشتی مزمن.

“این باعث می شود افزایش گسترش ما شاهد در Kitsap در حال حاضر به خصوص در مورد هر گونه در نظر گرفتن فرد در فعالیت های آموزشی. آن است که نه فقط سلامت دانش آموزان است که ما را نگران می کند اما همچنین کارکنان و معلمان و خانواده ها است که دانش آموزان باید در تماس روزانه با آن می توان نهفته در گسترش COVID-19” نامه گفت.

مناطق برنامه ریزی شده بود به خانواده ها ارائه انتخاب بین همه-آموزش آنلاین و “ترکیبی” مدل که در آن دانش آموزان را به مدرسه می روند دو روز در هفته با کنترل از راه دور یادگیری سه روز در هفته. دانش آموزان بود به دو گروه تقسیم شده به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

Kitsap باقی مانده در فاز 2 از دولت coronavirus طرح بهبود و تجمع بیش از پنج نفر از خارج همان خانواده باقی می ماند و ممنوع است. مقامات بهداشت گفت: نوع بزرگ داخل سالن گردهمایی های مورد نیاز برای فرد آموزش را افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID انتقال در میان دانش آموزان و کارکنان و خانواده ها و جامعه است.

سلامت منطقه همچنین از به تعویق افتادن فوق برنامه و فعالیت های ورزشی.

North Kitsap سرپرست Laurynn ایوانز گفت: تصمیم برای به تعویق انداختن فرد در آموزش بود “فوق العاده دشوار است.”

“من می دانم که برای برخی از مردم این تصمیم می آید را به عنوان یک تسکین” ایوانز گفت. “برای بسیاری دیگر, من می دانم که این تصمیم را به ارمغان می آورد نگرانی های, سوالات و مشکلات. هر یک از شما چهره یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط و وجود دارد هیچ برنامه ای است که می توانید آدرس هر وضعیت است.”

او گفت: منطقه خود را ارزیابی مجدد شرایط در شهرستان و منطقه در نه هفته است. او قول داد که آموزش آنلاین این سقوط خواهد بود بهبود در عجله بسته آموزش از راه دور که در مربوطات ولسوالی پس از مدارس بسته در ماه مارس است.

ایوانز گفت: North Kitsap در حال همکاری با مهد کودک شرکای سازمان های محلی و سازمانهای مبتنی بر جامعه برای حمایت از خانواده.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو