سانتا رزا شهرستان را دوباره باز نابارا, ساحل, در یک سری از مراحل آغاز مارس 1, تبدیل شدن به آخرین تکدی شهرستان به آغاز تدریجی دوباره باز از سواحل محلی به عنوان مقامات بهداشتی می گویند منحنی COVID-19 موارد شروع به پهن کردن.

پس از نزدیک به دو ساعت بحث و انجمن عمومی کمیسیون رای به اتفاق آرا در صبح روز پنج شنبه در جلسه به تصویب سه رویکرد مرحله به مرحله به دوباره باز کردن ساحل که بسته شده پس از 20 مارس. فاز اول آغاز خواهد شد مارس 1 و باید زیر محدودیت:

  • ساحل باز خواهد بود از 2:30 تا 7:30 بعد از ظهر هر روز.
  • دسترسی به ساحل در دسترس خواهد بود از طریق اصلی اسکله پارکینگ تنها و غرفه در پایان در شرق ساحل در نابارا, ساحل, پارک دریایی نزدیک به جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا. پارکینگ ساعت محدود خواهد شد همزمان با باز کردن.
  • مطابق با دستورالعمل های فدرال و ایالتی دستور اجرایی بازدید کنندگان می توانند در جمع آوری بیش از گروه 10 و حفظ مناسب اجتماعی فاصله.
  • این نابارا, ساحل اسکله ماهیگیری باز خواهد شد به ماهیگیران با موجود تنها اجازه نمی واکر برای عادی اسکله ساعت.

فاز دوم شامل باز کردن ساحل تا هشت ساعت در روز و مرحله سوم را ببینید ساحل دوباره باز به صورت عادی.

هر فاز خواهد بود در محل برای حداقل دو هفته قبل از اینکه دوباره ارزیابی برای تعیین اینکه این شهرستان آماده است به حرکت به مرحله بعدی مطابق با مقامات بهداشت عمومی توصیه.

آوریل 20: نابارا, ساحل, نزدیک به شروع در نیمه شب تمام سانتا رزا رستوران برای رفتن انتخاب کنید تا تنها

سران اصلی چهار بیمارستان های محلی در Escambia و سانتا رزا شهرستان با ارسال نامه ای به استان ها در روز چهارشنبه حمایت محدود دوباره باز از سواحل محلی گفت: آنها خوشحال شدند با اجتماعی فاصله اقدامات است که گرفته شده در ماه گذشته است.

“هنگامی که در مقایسه با دیگر جوامع در دولت و ملت و جامعه ما مستقر شده یک تست جامع زیرساخت است که ما اعتقاد داریم کمک به مسطح منحنی” در این نامه گفت. “ما نیز به سرعت در حال مستقر بستری و سرپایی مراقبت برنامه ریزی, درمان, رژيم افزایش ظرفیت طرح و تلاش برای حفاظت از ایمنی و سلامت از اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

آن را امن برای بازگشایی?: سانتا رزا شهرستان می تواند در نظر دوباره باز نابارا, ساحل, هفته آینده

سانتا رزا شهرستان در نظر گرفتن احتیاط رویکرد به دوباره باز کردن با کلانتر, در ادامه به یک ایست بازرسی برای اطمینان از حضور افراد در حال رفتن به ساحل در غیر مصوب ساعت. جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا نیز بسته باقی می ماند از بین بردن این امکان را برای مردم به سفر در اتصال جاده بین Pensacola Beach, نابارا ساحل.

شهرستان مدیر دن Schebler روز پنجشنبه گفت که ساعت محدود هستند به منظور جلوگیری از بازدید کنندگان از خارج از شهر به خصوص از COVID-19 نقاط داغ از آمدن به ساحل را ببینید.

“اگر ساحل تنها چهار تا پنج ساعت مردم ممکن است مایل به رانندگی از ناکسویل تنسی آمده از آخر هفته مثلا.” Schebler گفت. “هیچ چیز در برابر ناکسویل.”

نابارا, ساحل, آتش نجات رئیس دنی Fureigh که اجرا می شود ساحل ایمنی برنامه گفت: او را مجبور به افزایش غریق نیروی انسانی به “آخر هفته روز یادبود سطح” یک بار سواحل دوباره باز حتی اگر آن را فقط برای یک مدت زمان محدود در هر روز.

“من احساس آن را می شود بسیار خسته کننده باشد. … ما هنوز پنج غریق (در ساحل در حال حاضر) اما ما در حال رفتن به سطح شیب دار تا 10 نجات غریق,” او گفت:.

گردشگری پررونق سال گذشته: بهترین مخفی نگه داشته نه بیشتر: رکورد گردشگری سنگ نابارا, ساحل, تابستان امسال است. چه بعدی ؟

هر دو Fureigh و سانتا رزا County Sheriff Bob Johnson خواست کمیسیون نیست دوباره باز ساحل برای دو دوره زمانی هر روز مثلا چند ساعت در صبح و چند ساعت در شب — از آنجا که این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن و این امر کشش منابع محدود حتی نازک تر است.

منطقه 1 کمیسر سام پارکر گفت که پشتیبانی نمی کند باز ساحل به صورت یک بلوک کوچک از زمان به دلیل او می ترسید آن را ایجاد یک “جمعه سیاه” سناریو که در آن همه می خودرا برای امتحان اماده به ساحل در یک بار. پارکر پشتیبانی re-opening ساحل برای روز کامل.

“من فکر می کنم ما در حال از اینرو بسیاری از شهروندان مطیع قانون است که بیرون رفتن وجود دارد و فاصله اجتماعی” او گفت:.

منطقه 3 کمیسر و رئیس هیئت مدیره همین سالتر با حضور در این نشست از طریق تلفن و اختلاف نظر داشتند.

“ما نیاز به دوباره باز کردن سواحل ما نیاز به بازگشایی اقتصاد, اما ما نیاز به انجام آن در مرحله” سالتر گفت.

قانونگذاران در هر دو Okaloosa و خلیج شهرستانهای رای دادند روز شنبه به سواحل برای فعالیت های تفریحی. شروع مارس 1, سواحل, در Okaloosa County این صلاحیت را به روی عموم باز از 6:30 تا 9 صبح و 4:30 تا 7 بعد از ظهر روزانه با تمام فعالیت های ساحل مجاز است.

شهرستان خلیج کمیسیون رای به بازگشایی unincorporated سواحل شنی از 6 تا 9 صبح و 5 تا 8 بعد از ظهر جمعه شروع. فعالیت های تفریحی مانند ماهیگیری و قدم زدن در ساحل اجازه خواهد داشت در حالی که در سواحل باز هستند.

Escambia County تنظیم شده است به بحث در مورد بازگشایی Pensacola Beach روز سه شنبه.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو