هفته گذشته معراج قلب مقدس راه اندازی یک درایو تنفسی از طریق درمانگاه برای کمک به ارزیابی بازیابی از ساکنان منطقه که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19.

باز آوریل 16, کلینیک فراهم می کند امتحانات به بیمارانی که علائم فروکش کرده و پزشکان ممکن است را انتخاب کنید و دوباره تست بیمار و یا آنها را به یک نامه با توصیه به بازگشت به کار. علاوه بر این کلینیک کمک به بیمارانی که آزمایش منفی اما که بدتر شدن علائم به این معنی که نیاز به ارزیابی برای COVID-19.

پس از افتتاح درمانگاه دیده است 39 بيمار با توجه به معراج قلب مقدس. بیمارستان نمی ارائه اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بیماران توصیه شده اند به بازگشت به نیروی کار است.

بیشتر: عکس: پیاده روی تا COVID-19 تست آغاز می شود در Attucks دادگاه

بیشتر: Escambia County coronavirus موارد تا 419 دراز مدت مراقبت از موارد افزایش به 142

توصیه به بازگشت به کار است که بر اساس پزشک ارزیابی و دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در دستگاه تنفسی درایو از طریق درمانگاه یک پزشک به طور کامل بررسی بیمار از جمله گوش دادن به ریه های خود را و چک کردن میزان اشباع اکسیژن در خون خود. کلینیک همچنین تست های آنفولانزا با هدف حاکم کردن شرایط دیگر علاوه بر COVID-19.

اکثر آزمون انجام می شود در حالی که بیماران باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را, اما در صورت نیاز خون تساوی اشعه ایکس و دیگر خدمات است که نیاز بیماران به گام از اتومبیل های خود را در دسترس هستند در سایت.

در علاوه بر این به پزشکان پزشک دستیاران phlebotomists و تکنسین رادیولوژی درمانگاه جامع تیم شامل متخصص اطفال برای کودکان نیاز به مراقبت تنفسی. تنفسی کلینیک تیم را فراهم می کند آموزش و پرورش برای بیماران در مدیریت علائم خود را و خود را منزوی به منظور محافظت از خود و عزیزان.

کلینیک باز است به همه بیماران — هر دو بزرگسالان و کودکان — که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19. ساعت از درایو-از طریق درمانگاه ها دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

قرار ملاقات مورد نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس معراج قلب مقدس را COVID-19 مرکز تماس در 850-746-2684.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im