بازار مال فروشان درایو را دوباره باز با محدودیت در ژوئن 5

برمرتون — طرفداران drive-in movie تجربه شادی با اعلام این هفته که بازار مال فروشان درایو-در تئاتر را بازگشایی تاریخ 5 ژوئن.

این بازار مال فروشان بزرگراه 3 در نزدیکی برمرتون ملی در فرودگاه بود فقط خود را آغاز 2020 فصل شد و به مدت دو هفته در ماه مارس قبل از دولت محدودیت شامل گسترش رمان coronavirus را همراه با مدارس غیر ضروری کسب و کار سالن تئاتر و دیگر مکانهای تفریحی.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee چهار بخش coronavirus طرح بازیابی در اصل به حال drive-ins فشرده در داخل سالن تئاتر. صاحبان بازار مال فروشان همراه با دولت چهار درایو دیگر-در تئاتر با موفقیت لابی به drive-ins مجاز در فاز 2 که Kitsap County تصویب شد این هفته.

داخل سالن تئاتر نمی قادر خواهد بود برای باز کردن تا زمانی که فاز 3 و پس از آن باید در عمل 50 درصد ظرفیت ساخت بازار مال فروشان Kitsap County تنها گزینه برای فیلم را برانگیخت ،

“من بسیار هیجان زده هستم. ما به سختی می تواند صبر کنید,” گفت: جک Ondracek که خانواده متعلق به تاریخی سه صفحه نمایش درایو از سال 1986. “ما می خواهیم به جامعه است. ما همچنین می خواهم به آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

رانندگی در تئاتر را به عنوان یک لیست طولانی از محدودیت های مانند کسب و کارهای دیگر در هنگام بازگشایی. کاربران باید توجه داشته باشید از تغییرات قبل از آنها به هاپ در ماشین توصیه Cheryl Ondracek, جک دختر و بازار مال فروشان مدیر کل.

ماشین را پارک می شود 10 فوت از یکدیگر معنی ظرفیت درایو است که کاهش حدود 50 درصد است. یک سیستم رزرواسیون آنلاین را به شما اطمینان می دهم یک نقطه اما اگر شما نمی رسند با زمان قطع ماشین در حالت آماده به کار اجازه خواهد داشت و می تواند محل خود را.

کارکنان را به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و چک های بهداشتی قبل از گزارش به وظیفه. فوق العاده مطابق با روش خواهد بود در محل دستشویی امتیازی ایستاده و مناطق دیگر. وجود خواهد داشت عطسه پاسداران در ثبت و مواد غذایی انتخاب کنید تا شمارنده. ضد عفونی کننده دست ارائه خواهد شد اما کاربران را تشویق به BYOHS. تعداد زیادی از مردم در یک زمان در دستشویی و امتیاز منطقه محدود خواهد شد. زمین بازی بسته خواهد شد.

کاربران باید ماندن در اتومبیل های خود را مگر اینکه آنها در حال استفاده از دستشویی و یا چیدن مواد غذایی در امتیاز ایستاده است. آن را OK به باز کردن ویندوز خود را به نشستن در بستر یک وانت در تخم وسیله نقلیه خود را و یا بر روی درب عقب اتومبیل اما هیچ تبلیغ بر روی صندلی.

یک پارچه صورت پوشش مورد نیاز خواهد بود برای همه زمانی که آنها در خارج از وسیله نقلیه خود را. Cheryl Ondracek می خواهد کاربران را به درک که در قوانین آمده از دولت و نه از درایو و توانایی خود را برای باز باقی می ماند بستگی به همه همکاری.

“و اگر کسی نه در قوانین ما باید به درخواست آنها را به ترک” او گفت:. “ما درک می کنیم مردم می خواهند حقوق خود و آزادی, اما اگر شما در اموال ما, ما شما نیاز به قوانین احترام بگذارند.”

بازار مال فروشان فصل به طور معمول اجرا می شود از مارس تا سپتامبر اما در این سال آنها سعی می کنید برای باز بماند و دیگر به سقوط جک Ondracek گفت. آنها همچنین می خواهید باز شود در جولای 4, به طور معمول یک شب وقتی که همه را به تماشای آتش بازی نشان می دهد, اما در این سال آن تمام شده است لغو شد.

“ما پرتاب فرمول از پنجره به بیرون در این سال” جک Ondracek گفت.

بازار مال فروشان بدست استعلام از تعدادی از مدارس اطراف منطقه مورد میزبانی رانندگی در فارغ التحصیلی است.

“این چیزی است که ممکن است رخ دهد اگر آن را با این نسخهها کار برای همه, اما هیچ چیز در بتن و در عین حال” جک Ondracek گفت. “این است که همه سرزمین های جدید برای همه ما است.”

محبوبیت رانندگی در تئاتر را تحمل کرده است و حتی به عنوان تعداد آنها در سراسر کشور کاهش یافته اند. بازار مال فروشان تاسیس به عنوان تنها-صفحه نمایش تئاتر در سال 1949 زندگی همراه با آبی روباه در اوک هاربور چرخ-موتور در فیلم در پورت تونسند به افق درایو در شلتون و خودکار Vue درایو در Colville. همه در کنار بازار مال فروشان را از سر گرفته اند عملیات توسط این آخر هفته.

بازار مال فروشان درایو-در تئاتر بازگشایی

وقتی که: ژوئن 5, باز جمعه از طریق پنج شنبه; دروازه های باز در 7 p. m., فیلم, شروع در 9:45 p. m.; رزرو وسیله نقلیه خود را در فضای آنلاین

چه: سه صفحه نمایش دو ویژگی است. تایید نمایش برای هفته اول: “شرک” (2001) و “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” (2020); “مرد نامرئی” (2020) و “رنجور” (2019); “هوک” (1991) و “Jumanji سطح بعدی” (2019)

هزینه: $10 برای بزرگسالان 7 دلار برای سنین 5-12 و سالمندان

اطلاعات: https://www.facebook.com/rodeodriveintheatre

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im