تجدید نظر در فضاهای باز در طول COVID: فضای باز ناهار خوری و ساکت تر خیابان

پولسبو — مسئولان شهرستان با توجه به پیشنهادی که اجازه می دهد کسب و کار به پراکندگی به پارکینگ و فضای باز در یک تلاش به بازگشت برخی از فضای از دست رفته به دلیل coronavirus محدودیت.

فضاهای عمومی مانند و خصوصی پارکینگ, پیاده رو و دیگر حقوق عمومی-از-راه مناطق می تواند به طور موقت تبدیل اجازه می دهد تا برای چادر جداول و فضاهای شهردار بکی اریکسون گفت.

در یک سخنرانی به ردموند اعضای شورای شهرستان اریکسون با اشاره به متعلق به شهرستان پارکینگ در کنار اسکله که در آن 25-30 فضاهای می توان برای این نوع از استفاده اما گفت: این ایده می تواند مورد استفاده در مناطق در سراسر شهرستان. در مرکز شهر تعداد زیادی اکثریت قریب به اتفاق از فضاهای حفظ می شود, او گفت:.

“هنگامی که شما در کاهش فضای کسب و کار کوچک شما اغلب کاهش ظرفیت خود را به پول, به خصوص وقتی که می آید به رستوران ما مردمی,” او گفت:. “این بسیار دشوار است با کاهش فضای میز برای آنها به خود را حفظ جریان درآمد است که آنها در گذشته داشته اند. این ایده از یک ” تابستان عادلانه بود به نشت بر روی خیابان ها و فضاهای عمومی و اجازه می دهد آنها را بیشتر در فضای فیزیکی.”

کسب و کار را به ارسال یک feeless نرم افزار برای شهر توصیف برنامه های خود و به دنبال یک لیست از استانداردهای مجاز به حرکت در خارج. این پیشنهاد را دوباره به اعضای شورای شهر برای در نظر گرفتن در روز چهارشنبه.

اریکسون گفت که او امیدوار است برای دیدن برنامه های اجرا شده توسط زمان Kitsap حرکت به فاز 3 از دولت بازگشایی برنامه به طور بالقوه در اواخر این ماه.

“این است که داوطلبانه چیز” او گفت:. “وجود دارد هیچ کس وادار کردن کسی به انجام این کار. این است که به سادگی داوطلبانه به فرصت های دیگر برای ما مرکز شهر صاحبان کسب و کار.”

جوامع دیگر شروع به پریدن کرد در این فرصت به reimagine خارج از فضاهای در طول شیوع کروناویروس.

شبیه به ردموند پیشنهاد برنامه در شهرستانها مانند تگزاس و اشویل راه اندازی با ایده دادن کسب و کار بیشتر در فضای خارج از منزل به طور موقت. در Austin, کسب و کار نمی تواند بیش از حد اشغال برای محل خود را و باید به درخواست برای 30 روز قابل تجدید مجوز مجاز به باز کردن در خارج.

در باین بریدج ایسلند شهروند گروه های فشار برای یک برنامه با برچسب “امن خیابان” که به طور موقت محدود اتصال جاده در یک محله مسکونی در غرب پایان وینسلو به تنها محلی ترافیک معکوس سیاتل “سالم ماندن خیابان ها” برنامه که مایل تعیین شده از خیابان ها در شهر برای پیاده روی و دوچرخه سواری.

با ترافیک پایین با توجه به همه گیر علائم محدود از طریق ترافیک در بینبریج رشد خیابان در نقاط ماه گذشته با ایده ساخت خیابان نقطه امن تر برای پیاده و دوچرخه سواران.

“این زمان بسیار حساس به COVID به رسمیت شناختن است که وجود دارد یک کل خیلی بیشتر دوچرخه سواران و واکر در خارج وجود دارد” گفت: سوزان Loftus با بینبریج GreenWays پایدار حمل و نقل بشر در این جزیره است.

“من فکر می کنم آن است که همیشه یک چیز بزرگ به مردم این فرصت را به سعی کنید از چیزی. در سراسر کشور این چیزی است که ما در حال پیدا کردن وجود دارد بسیاری از افراد دوچرخه سواری و پیاده روی در حال حاضر. است که می تواند در نتیجه ممکن است مردم در تلاش چیزی و کشف آنها واقعا آن را دوست دارم.”

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, [email protected] و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net