از راه دور بازیابی

نام من است KT و من یک الکلی. همانطور که من نوشتن این lil مقاله من رسما 107 روز هوشیار پس از یک, دشوار, عرق—و مسلما گاهی اوقات سرگرم کننده—مبارزه با مشروبات الکلی. همانطور که من نوشتن این, من نیز کاملا آگاه از نحوه اقامت در خانه سفارش شده اند رویای من سناریو 108 روز پیش. جداسازی? تلویزیون binges? شراب تحویل ؟ من می خواهم مرده. و برای که من واقعا سپاسگزار برای هوشیاری به عنوان تلاش به عنوان آن می تواند باشد.

وقتی که من شروع به تحصیل AA من به سرعت آگاه شد از شیکاگو تنگ بهبود جامعه است. مردمی به شدت مهربان و سخاوتمندانه با زمان خود و وجود دارد هیچ چیز مانند بحث کوچک. در حالی که من فقط می تواند صحبت می کنند از تجربیات من به عنوان یک الکلی به اعتقاد من این پویایی باقی می ماند درست به عنوان جلسات را بیش از زوم. اگر شما در خارج وجود دارد به دنبال منابع آنلاین و جلسات در این بیمار غم زمان در اینجا که در آن شما می توانید شروع:

الکلی های گمنام جلسات: oldie اما goodie. اجازه ندهید که خدا biz ترساندن شما—من قدرت بالاتر است کمیته ای متشکل از آلیسون Bechdel ماریا Bamford, Bea آرتور و بروس اسپرینگستین. کار می کند اگر شما werk آن است.

انجمن معتادان گمنام جلسات: دوم به AA از نظر اندازه NA فراهم می کند یک شفا کمک هزینه تحصیلی برای مردمی دست و پنجه نرم کردن با اعتیاد به مواد مخدر.

Al-Anon جلسات: این سازمان وجود دارد برای حمایت از کسانی که عشق الکلی و می خواهید نظیر به نظیر پشتیبانی از آنها به عنوان حرکت روابط خود را.

فرزندان الکلی جلسات: یک مطلب متمرکز نسخه Al-Anon, ACA سبب افراد به گوشت از تاثیر پدر و مادر خود را’ بیماری و بازیابی خود را کامل میکند.

هوشمند بازیابی جلسات: اگر شما کاملا حساسیت به خواستگاری-خواستگاری کیفیت AA هوشمند ممکن است برای شما. با تکیه بر علوم شناختی و رفتاری این غیر انتفاعی org آدرس اعتیاد از طریق یک سکولار لنز.

سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت (SAMHSA) تدریس خصوصی در خانه: این دولت در سازمان کمک می کند تا افراد در ارتباط با بهبود جامعه راه حل مناسب برای نیازهای خاص خود را دارند.

البته این لیست است که به سختی جامع. وجود دارد به عنوان بسیاری از بازیابی جوامع به عنوان وجود دارد در حال سختی و اعتیاد تبعیض قائل نیست وقتی که می آید به هویت. صرف نظر از پس زمینه خود را, شما لازم نیست که به تنهایی رنج می برند. اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز جامعه و پناه این لحظه از اینترنت و همدلی فقط ممکن است خود را در دسترس ترین نقطه ورود. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de