به یاد شیکاگو موسیقی قهرمان تعمید توماس

Christen Thomas at Parson's Community Block and Lawn Party in June 2017. Her friend Alison Green took this photo, and she's holding Green's dog Lil Mama. - ALISON GREEN

 • تعمید توماس در پارسونز جامعه بلوک و چمن حزب در ماه ژوئن 2017. دوست آلیسون سبز در زمان این عکس او را در برگزاری سبز سگ Lil Mama.
 • آلیسون سبز

تعمید توماس خشن و بی ادب خنده می تواند جذابیت همه در اتاق—و از آنجا که او مشغول به کار در صنعت موسیقی او در بسیاری از شلوغ اتاق. او بیش از حد بسیاری از دوستان به تعداد نه فقط در شیکاگو اما در سراسر جهان است. در عرض چند ماه از حرکت در اینجا در سال 2007 از شهر نیویورک که در آن او می خواهم کار کرده و سنگ بنای تبلیغات و معاون سوابق او فرود یک فرفره در روابط رسانه ای در بطری خالی. چند سال بعد او دگرگون و به نقش استعداد خریدار و در سال 2016 او در زمان یک کار مشابه با این تیم در مترو. برای یک دهه توماس به کمک شکل شیکاگو, شب زنده داری, رزرو ردیف بالا اعمال تور و استعداد های محلی در بطری و آوردن التقاطی از موسیقی زنده rupaul’s Drag Race تماشای احزاب و خیلی بیشتر به GMan میخانه.

توماس مشغول به کار در یک میدان تحت سلطه مردان و او به طور خستگی ناپذیری تلاش برای به حاشیه رانده شده صدای در هنر—او می دانست که دست اول آنچه در آن احساس می شود تنها زن در اتاق. او همچنین خودش را در خانه در پسران’ club of rock ‘n’ roll و در سه باند در طول سال در شیکاگو,: محافل طوفان ابرها و ریچارد بیهوده که آغاز شده بود به عنوان انفرادی پروژه سابق Ponys در مقابل مرد Jered Gummere. در ماه نوامبر گذشته توماس سفر به آستین با ریچارد بیهوده به انجام در معراج جشنواره است. که مجموعه خواهد بود او گذشته است. او بر اثر ایست قلبی در دوشنبه 6 آوریل در سن 38.

توماس در رشد لارگو, ماساچوست, حومه حدود 35 دقیقه شمالی از بوستون. او آموخته است که به بازی پیانو به دلیل پدر و مادر او تا به حال یک خانه—و حتی اگر هیچ یک از آنها می تواند بازی آنها می خواهم آن را خریداری در فروش حیاط قبل از توماس متولد شد, امید بچه های خود را موسیقی. توماس برای اولین بار از دو فرزند خود تبدیل به اکسل در آن است. او همچنین به مطالعه رابطه جنسی و پس از یک سفر خانوادگی به انگلستان او را سقوط در عشق با pennywhistles. “آن ماموریت خود را برای جمع آوری pennywhistles در هر کلید می گوید:” خواهر کوچکتر او کتی Shenoy.

Shenoy به یاد می آورد که زمانی که توماس در زمان کلاس های موسیقی در دبیرستان معلم او متوجه او شلاق برای چیدن ابزار های جدید. “او مدیر گروه او مانند” من می خواهم به انجام این آهنگ که شاخ فرانسوی,’,” او می گوید. “‘تعمید می تواند به شما در یادگیری فرانسوی شاخ?’ او خواهد آمد از مدرسه به خانه با یک شاخ و مانند “من میخوام یاد بگیرند که به بازی بود”. توماس در ادامه به آموزش خودش ابوا و پس از او سمت چپ منگو در سال 1999 به شرکت در Adelphi University در لانگ آیلند او به ویولن سل و یک ضربه بیش از حد.

در Adelphi توماس دو میخواندم به زبان انگلیسی و موسیقی—او آرزو برای تبدیل شدن به یک رهبر ارکستر موزیکال برادوی. “وجود ندارد بسیاری از زن هادی کار در برادوی و در آن بود هدف خود را برای شکستن به این که” Shenoy می گوید. قبل از او فارغ التحصیل شد و در سال 2003 Thomas کردم طعم رویایی که حرفه ای—او apprenticed به عنوان یک هادی برای شیر شاه در برادوی است. اما پس از آن او در حال حاضر می خواهم در بر داشت یکی دیگر از راه در حالی که تحصیل در خارج از کشور در لندن سال سوم. “دوستان خود را با او ساخته شده است بیش از وجود دارد, آنها را به بسیاری از زندگی را نشان می دهد—که در آن او بیشتر به پانک و راک” Shenoy می گوید. “زمانی که همه چیز شروع به تغییر بیشتر برای او مانند,” خوب, من می دانم که همه این مسائل در مورد موسیقی و من نیز این رشته در انگلیسی. شاید من می تواند به کار نوشتن در مورد موسیقی است.'”

مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی توماس کار کردم با بنای یک سرگرمی ارتقاء شرکت است که سهام مالکیت با tastemaking موسیقی انتشار فیدر. او مشغول به کار در بخش بازاریابی جایی که او به ملاقات دنی Wirtz که در حال حاضر معاون رئیس Breakthru آشامیدنی در شیکاگو; با شور و اشتیاق خود را برای موسیقی جدید, او به سرعت ingratiated خودش را به گروهی کوچک از بازاریابان که با کار و آینده گروههای موسیقی است. “من همیشه نوع فکر کردم که اگر او در یک بانک او احتمالا هنوز هم می تواند در نشان می دهد هر شب” Wirtz می گوید. “آن را فقط اتفاق افتاده است که او قادر به زندگی را از این دنیا بیش از حد.” بسیاری از سابق بنای همکاران به مدت طولانی پس از نقل مکان به زمینه های دیگر اما توماس ادامه خواهد داد به کار در موسیقی برای بقیه زندگی خود را.

در پاییز سال 2005 توماس آغاز شده در معاون سوابق که در آن او کمک کرد تا نشانه آتلانتا گاراژ hotshots لب سیاه. به عنوان معاون استقبال گروه در سال 2006 با برچسب رزرو نشان می دهد تعداد انگشت شماری از آنها را در شهر نیویورک پرواز کرد و در شیکاگو بر اساس گاراژ راک به Tyrades برای باز کردن. دو باند بودند اما پس از Tyrades گیتاریست جیم “هالیوود” McCann ملاقات توماس او صرف مقدار زیادی از بقیه سفر حلق آویز کردن با او. “او را فوق العاده آسان برای تبدیل شدن به دوستان با—آن را فقط به نظر می رسید مانند او می خواست بهترین برای همه” McCann می گوید. “شما می توانید حس که تقریبا بلافاصله پس از ملاقات با او.” McCann به زودی رو به عادت تماس توماس را پس از اواخر شب bartending تغییرات در دلیله معشوقه سامسون و ترک احمقانه پیام های تلفن در مخلوط کردن اسپانیایی و ایتالیایی. او همیشه به نام روز بعد خنده.

در تابستان سال 2006 معاون سرپرستی دومین و آخرین جشنواره زیر و بمی صدا که تا به حال تقسیم کردن از چنگال جشنواره است که در سال. این Tyrades’ مجموعه ای در زیر و بمی صدا می تواند گذشته خود را نشان می دهد و توماس پرواز برای آن است. “من فکر می کنم شیکاگو جامعه واقعا به صحبت کرد او در راه معنی دار” Shenoy می گوید.

هنگامی که توماس معاون چپ در اواخر سال 2007 او احساس شیکاگو خواستار است. “در وسط تیراندازی گه در تلفن او بود: “شاید من فقط از حرکت به شیکاگو'” McCann می گوید. “من گفتم:” آه شما 100 درصد نیاز به انجام این کار در حال حاضر.’ او مانند ” واقعا؟’ من مانند, ” آره, آن خواهید بود.'” و حق با او بود.

پس از توماس مستقر در شیکاگو او به طور خلاصه کار به عنوان یک روزنامه نگار برای چنگال تلویزیون (که راه اندازی شده در مارس 2008) قبل از اینکه استخدام بطری خالی. به عنوان Wirtz امتیاز از او می خواهم در حال حاضر شده است از رسانه ها که به شکل دوران موسیقی زمانه: معاون چنگال و با فرمت فیدر. “من فکر نمی کنم او تعریف شده توسط آن مکان” او می گوید. “او منجر به آن مکان اما تعمید توماس تعمید توماس.”

Christen Thomas with her husband, Jeff Rice (second from left), and Johalla Projects founder Anna Cerniglia (foreground) at the northern Michigan wedding of their friends Aimee Quinkert and Brent Michalak in September 2018 - ALISON GREEN

 • تعمید توماس با شوهرش جف برنج (دوم از چپ) و Johalla پروژه های بنیانگذار آنا Cerniglia (پیش زمینه) در میشیگان شمالی عروسی از دوستان خود Aimee Quinkert و برنت Michalak در سپتامبر سال 2018
 • آلیسون سبز

در اوایل مارس 2008, روز روشن, سرقت درامر جف برنج ملاقات توماس در یک سردرد شهر نشان می دهد در کبرا سالن و پس از آن آنها رفت و به برلینگتون با یک زن و شوهر از دوستان از گیگ. توماس و برنج صرف شب و تمام روز بعد را با هم. “ما هرگز نمی شد یک مورد پس از آن” برنج می گوید. “ما آن را نگه داشته است گاه به گاه برای حدود یک هفته است.” تا پایان سال, برنج نقل مکان کرده بود با توماس; ازدواج آنها در ماه اکتبر سال 2013.

مدت کوتاهی پس از برنج و توماس آغاز آشنایی او زد به پیت Toalson در کباب کردن حیاط خلوت. در آن زمان او بطری را هماهنگ کننده برنامه. “ما ملاقات او صحبت کمی در مورد سابقه و هدف خود را—او تا به حال مشغول به کار در معاونت در نیویورک و نوشتن آزاد” Toalson می گوید. “در آن زمان من به دنبال برخی از copywriting روابط عمومی و پشتیبانی, بنابراین ما صحبت آن را کمی.” توماس به طور رسمی در مصاحبه ای که از بطری در عرض چند هفته و او این کار حق دور.

Toalson و توماس با هم از نزدیک برای حدود پنج سال است. “او به سرعت تبدیل به یک دارایی است که من نمی توانستم درک بودن بدون” Toalson می گوید. “او شروع به کمک به من انجام برخی از برنامه نویسی. ما هر دو نوشت زیادی برای وب سایت. او را کمک کند در هر نقطه در هر ظرفیت با هر کسی در کل تیم است.”

توماس نیز شد تنگ با بطری طبقه کارکنان. “او می دانست که مردم در واقع کار بر روی زمین بودند و آنهایی که ساخته شده از حوادث اتفاق می افتد و چه کسی آنها را ساخته لذت بخش برای افرادی که بطری” برنج می گوید. “این مردمی که در واقع خود را بررسی کنید و شناسه در درب انتخاب کنید تا نوشیدنی مطمئن شوید که گروههای رفتن در زمان مناسب و که همه سالم و مراقبت از. کسانی هستند که افراد مهم است.” توماس حتی به او کمک کرد تا در آینده bandmate Jered Gummere یک کار پشت نوار.

توماس همچنین راههایی را برای عمل عشق خود را برای موسیقی و شیکاگو صحنه به طور خاص در خارج از بطری. او اغلب می خواهم نوشتن باند bios و مطبوعات برای نوازندگان محلی—او کمک کرد تا آدم Lukas صورتی فراست از طریق دو گروه در آلبوم چرخه. او و توماس دوستان شد و او تبدیل به یک ثابت در فرمان جایی که او مشغول به کار بود. هر جمعه برای یک دهه توماس و برنج تشکیل خواهد در فرمان معمولا در نوار نشسته; گاهی اوقات آنها می خواهم پیوستن به مترو استعداد خریدار جو Carsello و همسرش, کیسی که نگهداری مشابه هفتگی مراسم. “آن هم از نوع یک, عجیب و غریب, مانند, رزرو-عامل-slash-جمعه-شب فرمان چیز. خیلی عالی بود,” Lukas می گوید. “فقط چیدن مربا و داشتن سرگرم کننده انجام بدم.”

Christen Thomas at the Hard Rock Hotel bar during a 2017 Lollapalooza afterparty, where the lineup included the Black Lips, the Ponys, and the Life and Times - ALISON GREEN

 • تعمید توماس در Hard Rock Hotel بار در طول یک سال 2017 معجزه پارتی بعد از کنسرت که در آن صف شامل سیاه و سفید لب به Ponys و زندگی و زمان
 • آلیسون سبز

البته توماس همچنین رفتن به بسیاری از نشان می دهد در اطراف شهر اغلب به دنبال محلی عمل می کند—و نه فقط نوازندگان. جین Beachy که تاسیس فراگیر, عجیب و غریب پسند هفتگی عملکرد سری Salonathon در سال 2011 می گوید: او ملاقات توماس در یک کشیدن نشان می دهد که Salonathon سرپرستی برای ایلینوی علوم انسانی (هر چند او هنوز مطمئن شوید که اگر آنها در حال حاضر می خواهم به یکدیگر اجرا در بطری). توماس کمک کرده Salonathon آن را به عنوان رشد و Beachy آمد به تحسین او را برای او پایین به زمین روح و شخصیت رویکرد به کار کرد. “او می خواستم به می دانم که چگونه شما فقط به عنوان به عنوان او می خواست به دانستن اگر شما می خواهید به کار بر روی یک پروژه خاص” Beachy می گوید. “ساخته شده است که کار کردن با او و در اطراف او و دوستان با او بسیار آسان است.”

Beachy نیز موفق, گی, synth-pop Baathhaus پس از آن هنوز هم به نام Daan. هنگامی که آنها باز به صورت حلقه های الماس در بطری در اوایل 2010s, آنها برنده توماس و پس از او به طور رسمی انتقال به Toalson نقش به عنوان بطری استعداد خریدار در سال 2011 او می خواهم گاهی اوقات آنها را ضربه بزنید برای باز کردن برای اعمال تور. او به تعداد زیادی از مردم محلی پا که راه: Lukas می گوید او رزرو صورتی فراست برای باز کردن را نشان می دهد برای یک محل به محل دفن غریبه و هیچ چیز, و او به طور مداوم در آورده اعمالی که تا به حال اعضای مشغول به کار در فرمان در میان آنها رادار چشم و Runnies. او علاقه گاراژ گروه بیرونی ذهن ترش تبادل تراوش زخم و روان بورس اراذل و اوباش اراذل و اوباش (که نوازنده بیس مت Ciarleglio بود یک بطری کارمند). توماس عاشق راک اند رول به ویژه در گاراژ راک, اما او می دانست که او نمی تواند انجام دهد کار خود را به خوبی با رنگ داخل آن خطوط—او همچنین دوست را در نیواورلئان گزاف گویی ملکه بزرگ Freedia.

برنت Heyl آغاز شده و در بطری در سال 2012 مشغول به کار در پشت سر هم با توماس به عنوان یک بوکر. آنها اغلب در زمان کار سفر به جنوب غربی و CMJ و در آنها صرف ساعت ها با هم برخورد اداری با خرد کردن یک کسب و کار خسته کننده که در آن تاریخ و زمان آخرین دقیقه لغو و بحران هنجار هستند. “در کار کردن با او چیزی که من قدردانی ترین است که او کمک خواهد کرد به من یادآوری می کنند که چرا من به آن در وهله اول و در چه نقطه ای از ما بودن در اینجا این است که” Heyl می گوید. “او واقعا یک حامی حقوق بشر و جامعه است. رویکرد او به فعالیت و گروه بود واقعا دلگرم کننده است.”

در بطری توماس حمایت برای عجیب و غریب پسند برنامه نویسی مانند زرق و برق سرخی, یک تجاوز+ ماهانه سرپرستی دانی و مدیسون مور کاملا نه. و پس از او آغاز شده در GMan در اوایل سال 2016 او فعالیت تا درجه یک. او یک مدیر برای شیکاگو فصل از فریاد خود را و سقط جنین او کمک اتصال سالن های محلی با سازمان مردمی خوب شب که آموزش کارکنان برای پاسخ به و جلوگیری از آزار و اذیت جنسی. او خروج ناگهانی از بطری—برنج مظنون آن مربوط به اصطکاک با مدیران—یکی از یک سری از تحولات است که او را تشویق به فکر می کنم متفاوت در مورد نحوه حمایت از زنان در موسیقی است. به عنوان او نوشت: در یک مقاله برای 2016 کتاب فمینیستی مشاوره از شهرستان از شانه های پهن “من نمی باید و نمی تواند ادامه دهد که تنها در اتاق. وجود دارد بیش از اندازه کافی اتاق تا اینجا برای ما است.”

اما حتی قبل از اینکه او نوشت: آن دسته از کلمات Thomas شده بود منجر به عنوان مثال و الهام بخش زنان در شیکاگو هنر جوامع است. Johalla پروژه های بنیانگذار آنا Cerniglia می گوید که از دیدن توماس کار در یک میدان تحت سلطه مردان کمک کرده و انگیزه او را در نقش خود به عنوان یک برنامه نویس خلاق. “تعمید شد اولین و مهمترین واقعا عالی فمینیستی و طرفداران برای زنان از طریق بطری های مترو از طریق رسانه های اجتماعی,” او می گوید. “او به طور مداوم پشتیبانی می کند زن-محور پروژه ها بدون توجه به آنچه.”

Christen Thomas at SXSW in 2011, photographed by her friend Jim McCann, who was there to play with his band Football. "After I took the picture I told Carbomb, 'Your hair looks fabulous,' mostly to get a laugh from her," says McCann. "About a week after we returned to Chicago she texted me, 'Can you send me my photo with the fabulous hair?'" - JIM MCCANN

 • تعمید توماس در SXSW در سال 2011 عکس توسط دوست او را جیم مک کین که در آنجا بود به بازی با گروه فوتبال است. “پس از من عکس گرفت گفتم Carbomb, ‘موهای خود را به نظر می رسد افسانه,’ عمدتا به خنده از او می گوید:” McCann. “حدود یک هفته بعد از ما به شیکاگو بازگشت she texted me, ‘شما می توانید به من ارسال عکس من با افسانه است؟'”
 • جیم McCann

مدت کوتاهی پس از توماس نقل مکان کرد و به شیکاگو McCann شد bartending آهسته شنبه شب در دلیله معشوقه سامسون زمانی که یک نفرت انگیز حامی در رفت و بدون پایان دادن به تماس خود را تکیه بیش از این نوار برای ارائه یک کلمه سفارش: “Carbomb.” زمانی که McCann گفت: Thomas داستان او شوخی که او می خواهم شروع به تماس با یکی از دوستان خود “Carbomb.”

“او می رود ‘Ooooh,’ بود که یک چیز او می کند” مک کین می گوید. “او مانند” من می خواهم به Carbomb!'” نام مستعار در به راحتی به عنوان توماس ساخته شده است دوستان. در سال 2010 یکی از دوستان توماس و McCann از Austin انجام به عنوان قصاب خرس (نام واقعی او این است که بن وبستر) منتشر شده بود یک synth-pop EP به نام Carbomb. توماس با الهام از عنوان آهنگ.

“او تا به حال یک راه ساخت شما احساس می کنید دو بار به عنوان خنده دار و یا سرد به عنوان شما واقع شد می گوید:” شان Tillmann بهتر شناخته شده به عنوان هار Mar سوپراستار. چرا که او را در مینه سوتا او را دیدم توماس کمتر از او شیکاگو جمعیت بود—آنها می خواهم به اویختن زمانی که او می خواهم بازی بطری بر روی تور و او می خواهم معمولا در جمع دوستان مشترک خود را به او را ببیند. در ماه نوامبر سال 2019 توماس و برنج تماشا به عنوان Tillmann به عنوان officiant در عروسی دو تا از دوستان خود. “من به پرواز در بعد از داشتن خواب راست, کردن از تور و بسیار عصبی بود در مورد این نقش بزرگ,” او می گوید. “چیزی در مورد Carbomb بودن وجود دارد, تنها بودن, مانند, ‘میخوای انجام بزرگ حتی نمی فکر می کنم در مورد آن,’ مجموعه من خیلی راحتی است که من آن را به میخ. من فکر نمی کنم من می شده اند که آرام اگر من نیست که روح او وجود دارد.”

توماس تا به حال صدای شلاق برای انرژی زا او دوستان خود را در حرفه های خلاق. “یکی از چیزهایی که واقعا قدرتمند بود برای من وقتی که من مشغول به کار بود برای خواننده و تلاش برای کشف کردن اگر من یک عکاس یا نه تعمید بود که همیشه بدون شک مانند, “اوه, بله, شما در حال کشتن آن” می گوید: “عکاس آلیسون سبز. “که واقعا قدرتمند که از او چرا که او نه یک bullshitter. او بسیار مهربان اما بخشی از آن محبت است که واقعا معتبر اتصال—او را دوست دارم شما با وجود نقص خود را.”

هر چند او می تواند با تکیه به چوب برای شکست و حمایت مردم او را دوست داشت در خود گروههای توماس خودداری از کانون توجه است. “من فکر می کنم تعمید شد و فقط پس از غوطه ور در نقش خود به عنوان یک موسیقی پروموتر و همچنین شديد اضطراب—که روی صحنه بازی کیبورد بود شدیدا استرس زا” برنج می گوید. “اما هنگامی که او به گذشته که او در آن بسیار خوب بود.”

در اوایل 2010s, گیتاریست Srini Radhakrishna خواسته توماس برای پیوستن به گاراژ خود را-پاپ گروه محافل که gigged در اطراف شهر و تور سواحل غرب است. چند سال بعد او شروع به بازی با دوستان خود جاستین “جای” Wettstein و جیمز Deia که می خواهم متراکم به عنوان یک خروجی برای عشق مشترک خود را از پانک و posthardcore. “شل ساخت که گروه بود ‘اجازه دهید فقط آوردن دوستان و می توانید آن را به هر شکل آن خواهد شد'” Deia می گوید. برنج توصیه کرده بود که توماس به Wettstein.

“این احساس واقعا خوب بود و آن هدف قرار دادن برخی از touchstones برای او نیز هست—ما پیوند می خورند بیش از سالگرد” Deia می گوید. “این رفت و از یک مشترک چیزی به او احساس در خانه بسیار.” توماس به زودی به گروه پیوست که توسعه پایدار در پنج قطعه زمین و زمان به نام Storm Clouds.

“این واقعا مسخره آسان به در یک گروه و با او همان بود که در اطراف او” Wettstein می گوید. “او یک استاد مربوط به افراد—مانند اندازه گیری, مردم, آنها بدانند و بدانند که چگونه او در حال رفتن به مربوط به آنها و ایجاد یک رابطه. به طوری که در یک گروه بود هیچ تفاوتی ندارد.”

Christen Thomas at Riot Fest 2017 with Metro social media director Brett Crawford (left) and Bloodiest guitarist Tony Lazzara, who's also head engineer at the Burlington and co-owns Versus Guitars and Audio - ALISON GREEN

 • تعمید توماس در شورش متحرک 2017 با مترو رسانه های اجتماعی مدیر برت کرافورد (سمت چپ) و خونین ترین گیتاریست تونی Lazzara که هم سر مهندس در برلینگتون و با همکاری صاحب در مقابل گیتار و صوتی
 • آلیسون سبز

Wettstein و توماس ادامه خواهد داد به بازی با هم در ریچارد بیهوده رهبری Jered Gummere—یکی از توماس مورد علاقه نوازندگان و سپس توسط یک دوست نزدیک به عنوان به خوبی. “من می خواهم کار بر روی آهنگ ها به صورت یک در حالی که در خانه حوصله کردم و به پایان رسید تا صحبت به تعمید—گفتم, من می خواهم برای اضافه کردن دوستان, من تنها هستم,'” Gummere می گوید. “ما تمرین و که در آن بود.” این گروه تا به حال بزرگ شیمی, حتی زمانی که آنها تا به حال مشکل پیدا کردن زمان برای تمرین. Gummere می گوید توماس گروه راک.

در اواخر سال 2018 ریچارد بیهوده کاهش یافته و یک آلبوم به نام شب امواج. “او فوق العاده با افتخار از آن” برنج می گوید. “او گوش به مخلوط بیش از و بیش از دوباره. که احتمالا بیشتر انجام چیزی که برای او موسیقی.”

در سال 2015 برنج و توماس در زمان اول خود را از سه سفر به Talkeetna داخلی آلاسکا شهر یک زن و شوهر ساعت در شمال لنگرگاه با جمعیت تحت 1,000—آن را با الهام از داستانی Cicely تنظیم از 1990s CBS سری شمالی قرار گرفتن در معرض. آنها می خواهم پیاده روی در طول روز و صرف شب خود را در فرویو مسافرخانه. آنها ساخته شده بازدیدکننده داشته است خود را خارج از معمول فصل گردشگری به طوری که آنها بیشتر فرار به townies با یقه آبی مشاغل. “او عاشق رفتن به یک محل که در آن تنها صنعت مردم” برنج می گوید. “که کل دولت است مانند طبقه اول از بطری خالی.”

توماس به دنبال وسیع انواع منافع و وسواس. او دوست داشت بکشید و پس از پیوستن کارکنان در مترو او به طور منظم در هوشمند نوار ملکه! سری. او ادامه voraciously گاهی اوقات به پایان رساندن یک کتاب هر روز او اغلب می خواهم بازدید Wettstein در رستوران که در آن او کار می کند نشستن در نوار خواندن یک کتاب برای چند ساعت و گپ زدن با او هنگامی که او تا به حال برخی از خرابی. زمانی که او بزرگ عمه Jan درگذشت در اواخر 2015 و خانواده اش کشف یک کش از نامه هایی از یک دوست و قدمت آن به 1940s, توماس رونویسی هر یک و دنبال کردن فرستنده خانواده در ورمونت. او تا به حال یک نقطه نرم برای نیل دایموند و موفق به تبدیل برنج بیش از حد. هنگامی که الماس بازی ایران مرکز چند سال پیش Wirtz کردم توماس و برنج بلیط (به Wirtz شرکت است که صاحب بخشی از عرصه). “من به جف کمی در مورد این—برای او و جف آن را مانند یکی از کسانی که در بالا به ده لحظات به عنوان یک زن و شوهر” Wirtz می گوید.

Christen Thomas at Riot Fest 2016. As much as she did for Chicago's music scene, she wasn't always comfortable as the center of attention. - ALISON GREEN

 • تعمید توماس در شورش متحرک 2016. تا آنجا که او را برای شیکاگو صحنه موسیقی او همیشه راحت به عنوان مرکز توجه است.
 • آلیسون سبز

چند سال پیش توماس شروع nannying بیشتر برای دوستان. او جامعه پذیری آسان نیست محدود به افراد سن خود را سبز می گوید او می تواند جذابیت مردان فورا و فرزندان ستایش او. توماس و برنج نمی برنامه با داشتن کودکان خود را, اما او عاشق گذراندن وقت با دوستان بچه ها Wirtz را در میان آنها است. “نبود نگهداری از کودکان—او همیشه می گفت: ” من می خواهم به اویختن با بچه های خود را'” Wirtz می گوید. “من نمی توانستم فکر می کنم بهتر مدل نقش—و فقط یک فرد بسیار جذاب—به صرف زمان با دو دختر.”

توماس کردم به خصوص نزدیک به Gummere و Melissa Elias هفت ساله به دختر, Eloise. “او تقریبا مثل خانواده ما” Gummere می گوید. توماس لذت می بردند نقش خود را به عنوان “سرد عمه” و او می خواهم به تازگی خریداری ویتنی و Warpaint سوابق Eloise. “شروع او از سمت راست با یک رکورد خوب مجموعه” Gummere می گوید.

توماس شور و شوق به نوبه خود می تواند فقط در مورد هر کسی به چیزی جدید. Shenoy به یاد می آورد که زمانی که توماس در دبیرستان دو نفر از آنها رفت و با مادر خود را برای دیدن سفید راه راه در مشیت و مادر خود را قلاب کردم.

چند روز قبل از درگذشت توماس زمانی که او در بیمارستان بستری شد با یک پیش آگهی وخیم او بود صحبت کردن در تلفن با Shenoy و به ارمغان آورد تا سفید راه راه. “او مانند ‘من را به فکر که جک وایت آهنگ “من فقط نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم”‘” Shenoy می گوید. “من فکر کردم این واقعیت است که مادر من خواستار قدرت جک وایت در حال حاضر به عنوان ما عزادار و غمگین فقط صحبت می کند جلد چگونه قدرتمند تعمید عشق از موسیقی بود.'” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو