فقط سه روز پس از یک خط از طوفان شدید حک شده مسیرهای تخریب در سراسر Escambia و سانتا رزا شهرستانهای دیگر طوفان قدرتمند سیستم را تهدید به حرکت از طریق منطقه چهار شنبه.

کل Northwest Florida منطقه — همراه با خیلی از بقیه شرقی — است در معرض افزایش خطر ابتلا به آب و هوایی شدید روز شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا در موبایل, Alabama. آب و هوا پیش بینی به تاثیر Pensacola منطقه اواسط صبح و اوایل بعد از ظهر.

دوشنبه طوفان: طوفان rip از طریق Escambia و سانتا رزا استان ها یک شبه سقوط درختان و خطوط برق

“این یک تهدید زودتر از آنچه ما شاهد پنج شنبه بود که بیشتر از یک شبه تهدید” گفت: Brandon سیاه یک هواشناس با NWS تلفن همراه. “در حال حاضر به نظر می رسد همه حالت شدید ممکن است, از جمله آسیب رساندن به باد ممکن است در اثر گردباد و تگرگ های بزرگ.”

بر خلاف چهار شنبه, پنج شنبه طوفان پیش بینی می شود جدا شده و بیشتر فردی به عنوان مخالف به یک خط قوی سوپر سلول. تاثیر خود را در مناطق خاص است بنابراین بیشتر برای پیش بینی دشوار است اما کل منطقه باید باقی می ماند در حالت آماده باش پیش بینی می گویند.

دوشنبه تهدید سوم شدید هشدار آب و هوا در منطقه در 10 روز گذشته. یک خط از طوفان های منتقل شده از طریق Pensacola در یکشنبه عید پاک, اگر چه, این منطقه طفره رفت گردباد و طوفان قوی که نهفته آلاباما و دیگر مناطق جنوب شرقی. و اواخر یکشنبه شب به ساعات اولیه صبح روز دوشنبه مخرب طوفان پاره از طریق بخش هایی از شمال Escambia County مرکزی شهرستان سانتا رزا باعث جدا شده اما آسیب های سنگین به خانه و ماشین و خیابان ها و خطوط برق.

بررسی خدمه در صحنه در هر دو شهرستان بررسی آسیب برای تعیین اینکه آیا آن را ناشی از یک گردباد و یا با خط مستقیم باد.

سیاه گفت: طوفان قوی معمولی برای این منطقه در این زمان از سال است.

“این است که قطعا اوج شدید آب و هوا نجومی برای این منطقه است. مارس و آوریل تمایل به فعال ترین شديد-آب و عاقلانه تاریخی سیاه و سفید” گفت. “این سال کمی فعال تر از آنچه ما به طور معمول را ببینید اما هر سال متفاوت است. گاهی اوقات ما نیست بنابراین فعال سال و گاهی اوقات ما فعال تر سال است.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im