برمرتون — یک کارمند به تازگی از کار اخراج شده در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی می گوید: او مورد بررسی قرار گرفت و پس از بالا بردن زنگ بیش از شرایط کار وجود دارد در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در اواسط ماه مارس مگان مایو حمایت از خطر پرداخت و شکایت به مدیریت است که به اندازه کافی اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات بود در حال اجرا در کشتی سازی, بزرگترین چنین امکانات در کشور است. او حتی یک سرعت باد که ذکر CDC آمار در یک طرف و یک نقل قول از کشتی سازی را به فرمانده سروان. Dianna Wolfson در مورد قرار دادن “کشتی سازی قبل از خود است.”

“من می خواستم به نشان می دهد که با وجود این آمار نگران کننده است که ما هنوز هم نشان می دهد و ما را انجام دهد شغل خود را به خاطر وفاداری ما به ماموریت و ایده آل است که بسیاری از ما تجسم هر روز از … ‘کشتی سازی جلوتر از خود’,” او گفت:.

کشتی سازی کاهش یافته است به نظر تحقیقات و ختم.

“وجود دارد تعدادی از عوامل که به هر پرسنل اقدام با توجه به فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی ما قادر به ارائه اطلاعات در مورد مسائل مربوط به پرسنل گفت:” مت بیلی کشتی سازی کنند.

رسما مایو, دریایی, ماشین آلات, مکانیک, یاور بود و راه می رفت از کشتی سازی گیتس در پایان ماه مارس برای “رفتار ناخوشایند از یک کارمند فدرال” با توجه به او ختم مدارک مشترک با Kitsap Sun.

در حالی که کشتی سازی نمی تواند نظر مایو معتقد است جرم او بود به صحبت کردن. بعد از پوشیدن گرمکن به کار آوریل 24, او گفت: وجود دارد شکایت در عرض سه ساعت از بودن در کار است. بنابراین او آن را تبدیل داخل به خارج است.

مایو بستری شده است یکی به صحبت کردن در اشتغال شامل کار قبلی در خانه سالمندان دولت و مسائل دیگر در کشتی سازی. اما او گفت که او نمی سرکش. یک همسر یک جانباز نیروی دریایی که همچنین با این نسخهها کار در کارخانه کشتیسازی او گفت که او لذت می برد و می خواهد از این فرصت برای بازگشت به کار.

مایو جذاب مورد و نیروی دریایی دفتر مشاور ویژه در حال بررسی است.

“من عاشق کار من و این غم انگیز است من از دست داده است و مردم من را صرف هر روز با” او گفت:. “آن را مانند از دست دادن خانواده است.”

بیشتر: اضطراب و ترس ” در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی که در آن ماموریت می رود

مایو در دوره وابسته به التزام اشتغال به حال حمایت به صورت خطر پرداخت هر دو در رسانه های اجتماعی و در نامه به رهبری او و اتحادیه Rep. درک کیلمر. او گفت: نظرات خود را در کشتی سازی خود در Facebook صفحه حذف شد.

در نامه ای به کنگره کیلمر که او ارسال شده به Facebook او گفت: “کارگران نباید به خودمان را به پیمانکاری COVID-19.”

“من خواهش می کنم از شما لطفا به کار با PSNS رهبران اتحادیه رهبران شهر ما فرماندار همکار نمایندگان و همچنین رئیس جمهور برای پیدا کردن یک راه برای محافظت از ما,” او نوشت.

در آن زمان از آنجا کیلمر در واقع حمایت از هر دو خطر برای پرداخت به کارگران کشتی سازی و افزایش شخصی دنده محافظ برای آنها.

در آغاز شیوع کشتی سازی ارسال با پرداخت به کارگران بیش از 60 کسانی که آسیب پذیر به کروناویروس و کسانی که مراقبت از کسانی که آسیب پذیر در اواسط ماه مارس. رهبری آن مبهوت شیفت و مجاز بیش از 2000 نفر از آن 14,300 نفر نیروی کار به کار از خانه. همچنین شروع به تولید ضد عفونی کننده دست و پارچه ماسک, در میان دیگر اقدامات با هدف حفظ این ویروس از گسترش.

به عنوان کسانی که اقدامات شده اند نورد در هفته های اخیر مایو ادعا در شروع کشتی سازی می تواند به محدود کردن عملیات به عنوان آن را در تعطیلات به آب و حداقل در بدترین گسترش و یا اجرا شده اجباری PPE توان مانند آنچه کیلمر در حال حاضر فراخوانی برای.

آن ناشناخته چگونه بسیاری از کارخانه کشتیسازی کارگران قرارداد COVID-19 دلیل پنتاگون ممنوع فردی دستورات از گزارش موارد است. اما قبل از آن بوده است مجاز از کشتی سازی تا به حال گزارش یک مورد از یک کارگر که کروناویروس در حالی که در مرخصی به عنوان USS Carl Vinson بود که در حوض خشک در کشتی سازی.

در مارس 24, او عینک hoodie به کار می کنند. در نگاه به گذشته مایو گفت: آن را باید به جزئیات بیشتر دقت سروان. Wolfson نقل قول از تغییر فرماندهی مراسم “کشتی سازی پیش از خود است.” زودتر CDC آمار او اشاره کرد در این sweatshirt هشدار داد درصد از کسانی که 20-44 — هنوز هم کار در کشتی سازی — که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“به معنای این است که در خدمت به عنوان یک یادآوری از ما چگونه هر روز را انتخاب کنید برای قرار دادن ما شغل حیاط و امنیت ملی قبل از خود ما منافع او گفت:” در زمانی از شلیک. “در عرض 3 ساعت سرپرست من دریافت یک تماس از (سرپرست و) به من اطلاع مغازه درخواست من تغییر پس از شکایت … من انتخاب را به سرعت به نوبه خود آن را در داخل به طوری که من می توانید به من به کار سایت کامل کار می کنند.”

دو روز بعد با نماینده اتحادیه در حال حاضر از طریق تلفن مایو گفت: او در مصاحبه با دو دست آورديم. آنها تا به حال عکس از سرعت باد و احتمالا از او گرفته شده Facebook صفحه.

COVID-19: موری رهبران “عمیقا نگران” توسط پنتاگون پنهان کاری بیش نظامی coronavirus موارد

آن را هنوز هم پازل مایو چرا آنها با تمرکز بر سرعت باد.

“این نه توهین آمیز. آن را صریح و روشن. هیچ برهنگی. هیچ سلاح. چیزهایی که من را روزانه در حیاط,” او گفت:.

کشتی سازی ندارد حجاب است. این بستگی به جایی که آنها در داخل وسیع تسهیلات در سینکلر ورودی بیلی گفت.

“PSNS & صندوق بین المللی پول تلاش برای ارائه یک محیط امن و احترام و فراگیر محیط زیست که در آن کارکنان ما می تواند رسیدن به پتانسیل کامل خود را,” او گفت:. “حصول اطمینان از این که کارکنان ما لباس به شیوه ای که احترام هر فرد است یک قسمت از آن است.”

در تاریخ 31 مارس در حالی که کار بر روی یک کشتی در کشتی سازی او احضار شد برای دیدار با محققان. آنها دست او را فسخ نامه و او همراهی کردن کشتی سازی.

بیلی گفت: این کشتی سازی سیاست خاتمه کارکنان که تبدیل به آواز بیش از ایمنی محل کار.

“همه PSNS & صندوق بین المللی پول کارکنان حق دارند در حال حاضر نگرانی از طریق کانال های مناسب,” او گفت:. “این است که PSNS & صندوق بین المللی پول سیاست به مراقبت از مردم خود را از طریق جامع و موثر و مستمر در برنامه های ایمنی و بهداشت. وجود دارد به این معنی که در آن نیروی کار ما می تواند هشدار فرمان به مسائل مربوط به ایمنی محل کار. PSNS & صندوق بین المللی پول متکی بر پیشنهاد بهبود از نیروی کار ما به عنوان یک ابزار مهم برای اطمینان مستمر ایمنی است.”

هیچ جای خالی: Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی اسکله خشک شلوغ در سال 2020 و فراتر از آن

جاش Farley نظامی خبرنگار در Kitsap Sun. او را می توان در رسید josh.farley@kitsapsun.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو