Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی به استخدام 900 در میان صعودی نرخ بیکاری

برمرتون — Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی در حال آماده سازی به استخدام بیش از 900 نفر در یک زمان از همه گیر جهانی و افزایش بیکاری است.

تماس برای شغل جدید در یکی از ایالت واشنگتن بزرگترین کارفرمایان که تعداد نیروی کار بیش از 14,000 است غیر معمول نیست. اما آن را در یک زمان می آید زمانی که COVID-19 و محدودیت قرار داده شده تحت دولت stay-at-home سفارشات منجر به موجی از افزایش بیکاری. فدرال وزارت کار گزارش روز شنبه که 3.2 میلیون نفر برای ثبت نرخ بیکاری برای اولین بار در هفته گذشته مجموع در حال اجرا در طول coronavirus بحران و به حداقل 33.5 میلیون.

کارآموز موقعیت در این کشور بزرگترین عمومی کشتی سازی خواهد پرداخت دستمزد ساعتی بین $17.35 به $23.34.

کشتی سازی اولیه کار حفظ تعمیرات اساسی ایستگاه سوخت رسانی و از بین بردن نیروی دریایی هسته ای-صفحه ناوگان — یعنی زیردریایی و ناوهای هواپیمابر — در آن شش اسکله خشک. در حالی که صنایع دیگر را توقیف طول COVID-19 کشتی سازی هرگز تعطیل.

بیشتر: اتاق خالی موجود نیست: Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی اسکله خشک شلوغ در سال 2020 و فراتر از آن

کشتی سازی استخدام در این چهار حوزه:

  • کشتی غیر فعال سازی: از بین بردن از بین بردن و دفع مواد و تجهیزات.
  • ابزار و قطعات همراه: انجام موجودی و ذخیره سازی ابزار و قطعات
  • یاور: همکاری و کمک با معاملات مختلف.
  • مواد expediter: کمک در نگه داشتن کارگران تولید عرضه شده با ابزار و مواد و تجهیزات

متقاضیان باید درخواست برای هر چهار موقعیت. کسانی که واجد شرایط باید 18 سال, یک شهروند ایالات متحده و قادر به عبور امنیتی و آمادگی جسمانی مورد نیاز است.

موفق متقاضیان واجد شرایط برای مزایای از جمله بهداشت و درمان و بیمه جامع بازنشستگی بسته 13 به 26 روز از تعطیلات هر سال همراه با 10 تعطیلات و 13 روز مرخصی استعلاجی در سال است.

برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود از امروز شروع از طریق پنج شنبه در USAJOBS.gov.

برخی از 10000 نفر استخدام شده اند در کشتی سازی از سال 2010 و حدود 44 درصد از کشتی سازی نیروی کار استخدام شده در پنج سال گذشته است.

بیشتر: Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی موج با موج جدید استخدام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im