عمومی, مجسمه سازی, نظرسنجی

خانواده من تا به حال یک خانه توسط Smith پارک در آنچه که آنها گاهی اوقات در حال حاضر تماس “در نزدیکی سمت غرب” بر روی نقشه (برای ثبت برخی از پیشکسوت آن را به نام “پچ” زمانی که جوان بودم و در برخی از نقطه من شنیده ام یک شایعه است که آن را برای “پچ ایتالیایی ها در وسط هر کس دیگری” اما اجازه دهید به پایین این جاده بیش از حد در حال حاضر). من نمی یاد هنر عمومی و یا مجسمه سازی بخشی از محله من تجربه وجود دارد اما وجود یک توقف جنگ جهانی دوم-عصر ارتش آمریکا تانک و توپخانه دستگاه قرار داده شده در پارک مدتی در 50s و من به یاد داشته باشید آن را نقل مکان کرد که در برخی از نقطه به تازگی ایجاد ترافیک آهسته ميانه در نزدیکی گوشه ای از بزرگ و غربی است.

فلش رو به جلو به زود باید-oughts (به عنوان Jethro Bodine ممکن است می گویند) و من یک بانوی شیکاگو خلاق نوع همکاری با هنرمندان تجسمی در یک گروه به نام های موقت خدمات. در سال 2000 بسیاری از ما متوجه شده است که مخزن شده بود نقل مکان کرد و در جای دیگر و کسی که احتمالا این شهرستان آغاز شده بود نصب چه نگاه به یک سری از قطب فلزی در ترافیک متوسط. نصب فوق العاده سریع و بدون علامت و به ظاهر یک شبه گوشه ای از بزرگ و غربی در حال حاضر میزبان اپیزودیک یک مجسمه توسط شیکاگو هنرمند جاش Garber. همه ما تا به حال خود ما نظرات در مورد مجسمه سازی خود را, اما ما بیشتر نگران این فرایند (یا در واقع فقدان آن) که تا به حال منجر به این قطعه از هنر فرود در محله. ما ایجاد یک کار عمومی برای انعکاس این و جمع آوری نظرات از دیگر شهروندان که همچنین در سفر خود را از طریق گوشه: عمومی, مجسمه سازی, نظر سنجی و جمع آوری پاسخ. در همان زمان افراد دیگر بودند سوال این فرایند پیشنهاد می شود که فرایند تصمیم گیری از این شهر هنر عمومی کمیته در تخطی از ایلینوی باز جلسات عمل می کنند.

سال بعد ما بودند دعوت به سیدنی استرالیا برای شرکت در یک نمایشگاه در مورد مسکن سازماندهی جامعه و gentrification. ما در بر داشت مجسمه سازی در منطقه ای به نام Redfern یک محله است که بخشی از سرزمین های سنتی Gadigal مردم بومی که در اصل ساکنان که بخشی از نیو ساوت ولز. ما تحقیقات و نظرسنجی ما نشان داد که این مجسمه نصب شده است در یک شبیه “ما نمی دانیم که در آن از” شیوه ای است که بسیاری از مردم که زندگی می کردند و در اطراف آن به حال نظرات در مورد آن را به عنوان یک شی یک نماد و آنچه قرار دادن آن به معنای محله.

برای بزرگنمایی کلیک کنید MARC FISCHER

  • مارک فیشر

در ساعت اندکی از صبح روز جمعه جولای 24, شهر شیکاگو آغاز روند حذف برای دو مجسمه به تصویر می کشد کریستف کلمب; بیانیه رسمی از شهردار گفت: در بخش “در این مرحله است که در مورد تلاش برای حفاظت از امنیت عمومی و حفظ یک فضای امن برای فراگیر و دموکراتیک عمومی گفت و گو در مورد شهر ما نمادها است.”

در اینجا به نظر من بر اساس تجربه من مطالعه آنچه هنر عمومی می کند و تجربیات من به عنوان مخاطب و هنرمند: نباید دائم هنر عمومی وجود دارد اما باید بیشتر هنر عمومی. من شخصا علاقه مند به دیدن مجسمه کلمبوس جورج واشنگتن یا مردان دیگر که انتخاب های ضعیف و رفتار خشونت آمیز از دست داده اند در کتاب های تاریخ در طول قرن ها. اما من فکر می کنم یک چارچوب برای عموم به درک آنچه که دقیقا عمومی هنر است و آنچه در آن می تواند برای ما انجام می دهید این است که به منظور. هنر عمومی بسیار بیشتر از بازنمودی مجسمه قرار داده شده بر روی یک پایه. هنر بازتاب و جمع آوری فضایی برای ما افکار و خواسته ها و یک محل برای ما به کار ما تاریخ و ایجاد آینده های جدید. ما را در خدمت خودمان را به خوبی به عنوان یک شهر اگر ما در این لحظه به تجدید نظر خود ما پیکرنگاری—به بحث در مورد نگران کننده و بد چیزهایی که اتفاق افتاده است ما در pasts به طوری که ما می توانند یاد بگیرند و رشد کنند. هیچ یک مجسمه باید همیشه ماندن در این زمین برای همیشه چون به من, که بدان معنی است که مردم در اطراف مجسمه سازی هرگز تکامل تغییر و یا رشد به سطح بعدی ، مطلب موقت عمومی هنر چرخش گفتمان عمومی و دعوت از محله های ما و گردشگران به طور یکسان به واقعا درک تمامیت آنچه که در این محل به معنی—و کمتر کهنه فکر کردن در مورد آنچه هنر است—ما را به گام های بعدی.


نگاه و گوش دادن:

  • بازگشت به استرالیا, من عاشق این EP جدید توسط ملبورن سر و صدا-گروه پانک بید.
  • من یک حافظه از تماشای ویلیام کنراد شخصیت در 70s پلیسی تلویزیون نشان می دهد توپ در حال اجرا پس از یک مظنون در خیابان و از دست دادن او را به خاطر توپ بود بیش از حد چربی به لیز خوردن در بین دو اتومبیل پارک شده. آیا کسی دیگری این به یاد داشته باشید دنباله ای ؟ من مطمئن هستم که اگر شما می توانید جریان آن توپ ظاهرا پخش در 2 هستم گاهی اوقات در MeTV.

مجازی و حضوری رویدادهای آینده:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو