تظاهرات برای زندگی مهم دست آوردن شتاب در Kitsap از طریق آخر هفته

سیلوردل — تظاهرات ادامه داد: تورم در اطراف شهرستان Kitsap بیش از آخر هفته در پی جورج فلوید مرگ خواستار تغییرات برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

این تظاهرات از باین بریدج ایسلند به Port Orchard, شده, صلح آمیز, صرفه جویی برای یک رویارویی در سیلوردل در شنبه هنگامی که صاحب یک رستوران چنگ یک تیزر به عنوان تظاهرات و راهپیمایی در Bucklin هیل جاده ها است.

“خشونت پلیس است که یک بیماری همه گیر در کشور ما است. ما نمی توانیم آن دیگر گفت:” مدیسون گرانت یکی از سازمان دهندگان سیلوردل اعتراض و فقط تشکیل Kitsap جوانان تیم عمل.

بسیاری از این سازمان از تظاهرات شده توسط نوجوانان مانند اعطای یک دانش آموز در مرکزی, Kitsap دبیرستان. به عنوان یک جوان سیاه زن او احساس مرگ فلوید در مارس 2. او گفت که “نی که پشت شتر را شکست” در یک خط طولانی از مرگ و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی است.

گرانت گفت: سازمان می خواست به میزبان رالی که امن بود و شامل ماسک در طول زمان از COVID-19 بیماری همه گیر.

سیلوردل اعتراض و مارس شامل کنترل ترافیک و بسته شدن جاده توسط Kitsap County Sheriff را از جمله کلانتر گری سیمپسون. آن آغاز شد و در آسیاب های قدیمی پارک قبل از حرکت به سمت پیاده رو از Bucklin هیل جاده ها است. شعارهای “نه بیشتر سکوت” و “من نمی توانم نفس بکشم” پر از هوا است. اتومبیل honked آنها به عنوان سوار توسط. محلی فعال و مربی کارن وارگاس صحنه عمل در یک نقطه که در آن او غیر روحانی رو به پایین در عبور در وسط خیابان, احاطه شده توسط همکار معترضان.

سپس آنها را به خیابان ها راهپیمایی به دهان از پاک کردن نهر و گرفتن زانو در Bucklin تپه پل با پلیس در فاصله ارائه موانع. از آنجا راهپیمایان رفت سربالایی گذشته مینارد رستوران, “JJ” Meland خود را صاحب کشف شد برگزاری یک تیزر. او استدلال کرد با معترضان. برخی در میان جمعیت بر این باور بود که یک تفنگ. یک Facebook پست از مینارد را بعد از آن صادر شده عذرخواهی, با مالک گفت: “احساس تهدید” با یک معترض و پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. اما این پست شده است حذف به عنوان کل مینارد را در Facebook صفحه همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه.

اعتراض رسیده Tracyton بلوار که در آن راهپیمایان قفل اسلحه برگزار شد یک لحظه سکوت و سنگ Bill Withers’ “تکیه بر من.”

سپس به پایین تپه آمدند نوردی تمام راه را در گذشته آسیاب های قدیمی پارک و به لبه سیلوردل راه که در آن Kitsap County Sheriff Gary Simpson بود و شخصا کمک به کنترل ترافیک. آنها شعار می دادند “امریکا باید تغییر کند” در طول راه. سیمپسون کشف شد به کارت های کسب و کار برای برخی از سازمان.

در ضمن در باین بریدج ایسلند صدها نفر از معترضان پر وینسلو راه در بزرگراه 305 در نزدیکی شهر ایستگاه پلیس قبل از راهپیمایی تا شهر اصلی بکشید و به سمت شمال در خیابان مدیسون. اعتراض برنامه ریزی شده بود در پورت اورچارد روز یکشنبه نیز هست.

یکی دیگر از اعتراض است که میله میله برای 4:30 بعد از ظهر دوشنبه در همیشه سبز-روتاری پارک در برمرتون.

خبرنگار جاش فارلی را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول