دادستان می خواهد دولت و وکلای مدافع به بررسی مواردی که پلیس متهم به جنایات

این Kitsap County دادستان می خواهد دولت دادستانی کل تصمیم می گیرید که آیا به پرونده اتهامات جنایی علیه مأموران اجرای قانون گفت: روشن است که مردم ندارد ایمان در سیستم در محل.

“آن همواره نقش دادستان شهرستان به بررسی و شارژ تصمیم گیری در آن موارد” دادستان چاد Enright نوشت: روز شنبه به نه نفر از نمایندگان مجلس به نمایندگی از شهرستان Kitsap. “من باور دارم که سیستم باید تغییر کند.”

Enright ارائه نامه خود به Kitsap Sun در روز دوشنبه.

Enright نوشت: او نمی دانست که چگونه دیگر شهرستان دادستان در دولت مشاهده سیستم فعلی که آیا آنها آن را می خواهم به تغییر و یا ماندن همان. او در نظر گرفته شده به توصیه شهرستان های قانونی هیئت که او از ایجاد یک واحد در دادستانی کل دفتر برای تصمیم گیری در شارژ افسران پلیس.

Enright درخواست به صورت قانون در آینده ممکن است جلسه ویژه پس از وقوع چند انفجار پیاپی در واکنش به مرگ در ماه گذشته جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید دیده می شود در ویدئو تمنا با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس که kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

همچنین پس از Enright تصمیم در ماه آوریل به پرونده اتهامات علیه پولسبو افسر پلیس کریگ کلر که به ضرب گلوله کشته و Stonechild Chiefstick, 39, یک بومی آمریکایی ، Chiefstick به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در وسط جمعیت جمع آوری ژوئیه 3 2019 به تماشای آتش بازی پس از او به اتهام تهدید کرده اند کسی در رو با یک پیچ گوشتی.

Enright نوشت: در یادداشت توضیح تصمیم خود را که حدود 20 شاهدان در میان جمعیت گفت: Chiefstick تبدیل شده بود در کلر با یک پیچ گوشتی در دست خود و پودر برنز نشان داد Chiefstick شد دو پا از کلر تفنگ زمانی که او از کار اخراج شدند.

تحقیقات انجام شده توسط Kitsap بحرانی Incident Response Team, مونتاژ از Kitsap منطقه مأموران اجرای قانون با کلانتر, مصرف منجر شود.

این تیم به طور معمول تشکیل شده است به بررسی افسر درگیر تیراندازی و استفاده از زور است که منجر به مرگ یا جراحت شدید و همچنین صدمات و مرگ و میر در داخل Kitsap County Jail. آن را طراحی شده برای جلوگیری از تضاد منافع را تضمین می کند اما ماموران از داخل Kitsap County بررسی هر یک از دیگر.

هنگامی که یک برمرتون افسر پلیس فیلم برداری شده بود به اتهام سرقت پول نقد از یک مشکوک به مواد مخدر, فروشنده تاکوما پلیس به بررسی پرونده است.

هر چند این تیم شد مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی کارآگاه سابق جف Inklebarger شهرستان دادستان در بررسی پرونده و ماه گذشته در زمینه اتهام جنایت علیه او.

در گذشته این تیم نیز استفاده شده است به بخش های کوچکتر کمک در جنایات بزرگ است.

تا آنجا که انجام افسر درگیر تیراندازی تحقیقات Enright گفت: او می داند که چرا مردم ممکن است نظر این تیم با شک و تردید.

“این پلیس محلی در حال بررسی دیگر پلیس محلی” او گفت: Kitsap Sun “من که می بینم که.”

به عنوان دادستان او را به قدرت برای انجام تحقیقات اما گفت: همان نگرانی در مورد تضاد منافع را برای دادستان.

“محلی دادستان خواسته شده است که به بررسی اثر اجرای قانون محلی” او در مصاحبه ای گفت:. “و طبعا مردم ندارد و ایمان است که سیستم پس ما باید در انجام کاری بهتر است.”

در این نامه Enright نوشت که او معتقد است که او می تواند نسبتا مستقل و نقد و بررسی موارد که در آن وجود ندارد یک درگیری آشکار, اما آن را “کاملا روشن” را ندارند ایمان در این فرآیند.

“من قطعا می توانید ببینید نگرانی های خود را به عنوان ما اغلب مجبور به کار با همان اجرای قانون عوامل که رفتار ما در حال بررسی” Enright نوشت. “ظاهر از انصاف است که یک اصل مهم حقوق کیفری است. سیستم فعلی به نظر نمی رسد عادلانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de