Pop-up اجرای برنامه ها و تظاهرات شکستن همه گیر زنجیر

برای بزرگنمایی کلیک کنید A dancer during the first weekend of the George Floyd protests downtown - KIERAH KING

  • یک رقصنده در اولین آخر هفته از جورج فلوید تظاهرات در مرکز شهر
  • Kierah پادشاه

زمانی که تئاتر بسته درهای خود را برای COVID-19 مارس در آن نگاه مانند پرده برای هنرمندان انجام. با فاصله دستورالعمل در محل به صورت یک ویروس با هیچ درمانی در چشم یک صنعت بر اساس تماس و حضور فیزیکی مجبور به عقب نشینی در پشت یک صفحه نمایش—به تصویری تماس و livestreams—که در آن ابعاد و فضای مشترک کاهش می یابد و در بهترین حالت به توهم وقت گذاشته شده. در صورت عدم وجود فضاهای تایید شده توسط زندگی دیگران هرگز زمان به نظر می رسید به طوری داستانی (“زمان چیست ؟” همه ما بپرسید). و در عین حال رقص هرگز متوقف شد.

در شوک پناه در محل و به عنوان شهر آغاز کرده است برای بازگشایی, رقصنده و رقص شرکت را در بر داشت راه برای گرد هم می آیند در فرد کشف راه های تماس را در یک فاصله امن. روش خود را به نفع کوچک زیرک و بداهه و ایجاد جامعه بیشتر از پول نقد.

پس از 25 مه عبور از جورج فلوید در تظاهرات و راه پیمایی و vigils که اقدام پس مردم گرد هم آمدن دوباره رانده نیاز به فضا و بیان آنچه که می تواند تنها با تجربه در شکنندگی و انعطاف پذیری بدن.

وجود دارد خطر ابتلا به رقص اما همچنین شور و شوق و قدرت و زیبایی و عشق است. در ادامه به صحبت می کنند.

ممکن است

آوریل 24: در یک پارکینگ در Bridgeport, 12 اتومبیل های جمع آوری شده در زیر یک دنباله دار خورشید در ظهر بالا. برای 30 دقیقه در یک شهرستان بود که تحت مستند به مدت ده هفته با تئاتر در سراسر جهان به طور ناگهانی و به طور نامحدود توقیف انسان جمع آوری شده برای اجرای زنده است. سه نقاب رقصنده (افشای کامل: من یکی از آنها بود) در ترک خورده بتن احاطه شده توسط یک دره عمیق و باریک صنعتی رویداد ، فراتر از آنها را آرام خیابان ها و درهای بسته—شهر hibernating از طریق آن زیباترین فصل است. و در عین حال برای یک لحظه زنده و ضرب و شتم.

“ما تا به حال یک نمایش 14 مارس در اسکله نیروی دریایی برای جشن هولی برای رسیدن بهار که رو لغو” را به یاد می آورد Kinnari Vora, codirector معاصر هندی رقص جمعی Ishti. آن لحظه ای هر مجری است و در حال حاضر تجربه کرده: “ما متوجه این واقعی است. گرفتن با هم در حال حرکت و به اشتراک گذاری آنچه ما اتفاق می افتد نیست و به نظر نمی رسد مانند آن را به اتفاق می افتد.”

“ما تا به حال شده است در تلاش برای انجام زوم کلاس و تمرین با هم از لحاظ جسمی ما تا به حال دیده نشده یکدیگر از ماه فوریه می گوید:” codirector Preeti Veerlapati. یک Instagram ارسال یک نمودار توسط طراح Emanuele Sinisi نمایش ماشین مرتب در یک دایره با چراغهای درخشان به داخل نور عملکرد فضا Ishti به حرکت. با پارک و لیک فرانت بسته پارکینگ می تواند در خدمت به عنوان یک فضا برای مردم به جمع آوری با خیال راحت در پناهگاه از اتومبیل های خود را.

“ما انجام داده اند pop-ups قبل از, می گوید:” Ibrahim. “شما نمی نیاز به یک مرحله شما نیاز به یک تکنولوژی. شما فقط بلندگوهای خود را راه اندازی در وسط میدان و شروع به انجام وجود دارد. و رانندگی در کنسرت در سراسر جهان وجود دارد.”

آنها شروع به تصور آرایه ای از ماشین ها در شب وظیفه روشنایی نشانه برای ایجاد یک تئاتر تجربه است. آهنگساز و همکار باب گارتکه کمک در این رویداد دخالت کرده است. “او گفت:” بچه ها, 16 اتومبیل بیش از حد است. نگران نباشید در مورد شکل گیری,'” یاد Ibrahim. آنها تردید یک هنرمند دوست در مورد پارکینگ در ژو ب مرکز هنر. “او گفت:” کی؟’ من گفت: “این آخر هفته؟’ ما صحبت در شب چهارشنبه و ما با انجام پنج شنبه.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ishti performs in Pilsen in May. - LARISSA ROLLEY

  • Ishti انجام و در Pilsen است.
  • لاریسا Rolley

در نهایت نگه داشتن این رویداد کوچک و ساده بود و ضروری برای ایمنی و موفقیت است. آنها تصمیم حتی یک دوجین ماشین اجازه می دهد برای سهولت فاصله و جهت با فقط دو داوطلب. برای محدود کردن اندازه از جمع آوری Ishti اعلام محل دو ساعت قبل از زمان شروع به محدود لیست مهمانان که موافقت کرده بود تا خود را در صحنه و لباس و choreography: در زمان وارد پارک که در آن به کارگردانی پوشیدن یک ماسک و باقی می ماند در یا نزدیک به وسیله نقلیه خود را.

برنامه باز با Sparshتوسعه یافته توسط Ibrahim و همکار طولی Bera در سال 2019. “Kinnari و طولی کاوش لمسی در سال گذشته در Bharatanatyam فضایی است که عدم وجود لمس و تماس فیزیکی. این فرصت را به می گویند: “ما ساخته شده است این در لمس و سنجش چگونه ما همچنان به انجام است که امروز در این دنیای جدید?'” می گوید Veerlapati. آزمايش در زمان واقعی: مانند مخاطبان رقصندگان آمد با هم برای اولین بار است که روز به کشف آنچه ممکن بود در یک فاصله امن. “آنها در مورد آنچه که آنها می خواهم به انجام و انجام یک تمرین در زوم. آن روز بود ‘تمامی حقوق این به چه شکلی است؟’ ما تا به حال به این خطر است.”

در عین حال آنها وارد قلمرو جدید با کمی ترس است. “اجازه دهید فکر می کنم از این به عنوان یک خانواده حیاط خلوت جمع” یاد می آورد Ibrahim از مخاطبان تا حد زیادی متشکل از هنرمندان است. “افرادی که وجود دارد خواهد بود وجود دارد با ما حتی اگر ما موفق به ایستادن با ما. افرادی که گفت: “بله, ما می آمد—که به اندازه کافی بود. که ما قدرت داشته باشد. و وجود و با هم بودن بود و مهم ترین جنبه است. به عنوان به زودی به عنوان [رقصنده و طراح رقص Ayako کاتو‘s] ماشین در آمد با Ayako ظاهر از بالا, من می دانستم که همه چیز خوب خواهد بود—با این حال این اتفاق افتاد.”

“درایو در عملکرد بود به خانه بازگشت و می گوید:” Bera. “من احاطه شده بود و شاهد توسط کسانی که من از صمیم قلب در روح من. خورشید بود. زمین داغ بود. آن را یک کانون انرژی و کارایی که من واقعا احساس زنده!”

“ما می خواهیم به انجام بسیاری از منزل سری نه فقط یکی می گوید:” Ibrahim. “ما در حال فکر کردن در مورد سازماندهی و cocurating با دیگر هنرمندان است. این پلت فرم را می توان با افراد مختلف در محله های مختلف مشغول به کار در رسانه های مختلف—رقص و موسیقی و نقاشی و مجسمه سازی.”

“پس از اول ما فکر می کردند که” چرا ما نمی توانیم بیش از ایالات مرکز پارکینگ؟'” می خندد Veerlapati. “اما ما همچنین باید به فکر از ظرفیت ما در این لحظه: نگه داشتن آن را صمیمی اتصال و گسترش شبکه ای از جمله دیگر داران و دیگر اشکال هنر است. در پایان روز, من می خواهم به فضای به اشتراک گذاری با شما.”

ژوئن

ژوئن 12, 18, 22 مداوم: این Seldoms آوردن رقص به محله های مسکونی در بخش خصوصی راه اندازی شده سری به نام پیاده رو رقص است که به ارمغان می آورد موسیقی زنده و رقص مستقیم به آستان خود را.

“مثل همه من احساس به طور کامل از خط خارج [توسط lockdown] می گوید:” مدیر هنری کری هانسون. پس از ویسکانسین والاتر از تخته یخ شناور, رقص تئاتر قطعه در تغییر آب و هوا Seldoms شد و در آستانه آوردن کار به موسسه هنر شیکاگو و تور آن را به سینسیناتی. “آن را به عنوان اگر من در یک فرایند که در آن من می توانم نگه داشتن به طور پیوسته کار می آیند و آن را در شکل های مختلف است. ما آماده انجام دهد!”

در مقایسه با بسیاری از شرکت ها که منتقل کار آنلاین هانسون می گوید: “من احساس هیچ جاذبه بدانند که چگونه به انجام کارهای آنلاین و یا عملا.” او با تمرکز بر های مختلف, پروژه, چمن, در حال حاضر برنامه ریزی برای اکران مارس سال 2021 در مرکز رقص در دانشگاه کلمبیاو تبدیل به آنالوگ حالت اتصال: داستان سرایی و خانه تماس: “من می خواستم به مردم را دعوت به بحث در مورد روابط خود را به چمن علف و حشیش. و شاید مردمی می خواهید به یک گروه رقص انجام در خارج از خانه یا آپارتمان خود را ساخت.”

سه کمیسیون در ماه ژوئن تأیید تمایل برای اجرای زنده است. “من فکر می کنم مردم شده اند تقریبا رها به یک رویداد زندگی می کنند. این انرژی بصری و sonically تجدید قوا پس از زمان زیادی در همان چهار دیوار و احتمالا بیش از حد بر روی صفحه نمایش.” در مقابل پیاده رو رقص است “کاملا low tech. ما را به همراه یک موسیقیدان زنده, باب گارت کار کرده است که با ما برای 15 سال است. ما نشان می دهد تا 30-40 دقیقه جلوتر از زمان به نگاه غیر روحانی از زمین. در هاید پارک آن را یک راه مسکونی خیابان, بنابراین ما از نقل مکان به خیابان با 25 تا 30 نفر ایستاده در ماسک متری جلو. در اجواتر آن شروع به پور, باب بازی ابزار خود را از او هاچ بک و رقصندگان در رفت و برای 15 دقیقه در جامد باران. همه ما کمی بی حس حال حاضر. که این فرصت را در یک جمعیت با یک گروه از مردم و یک نوازنده ایجاد چیزی خارج از خانه خود را واقعا فضا آشنا در این خیابان می بینید در همه زمان ها آن را تغییر چگونه شما می بینید که فضا.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Damon Green performs Sidewalk Dances with the Seldoms. - ANDREW GLATT

  • دامون سبز انجام پیاده رو رقص با Seldoms.
  • اندرو Glatt

پیاده رو و رقص نیز با توجه به هانسون این فرصت را برای بر روی زمین تحقیقات اجازه می دهد او را به آزمون جنبش عبارات برای چمن با رقصندگان و دیدار با مردم در خانه های خود به بحث در مورد چمن و علف های هرز. “من در گذشته کار به کاوش در محیط و قدرت سیاسی و چمن [با الهام از پل رابینز‘s 2007 کتاب چمن مردم: چگونه علف, علف های هرز و مواد شیمیایی را که ما] هر دو پل,” او می گوید. “آمریکایی چمن فضای سبز بلکه یک فضای سفید دست در دست با آمریکا حومه. تک کشتی است که یک کلمه کلیدی: چگونه ما نگاهی به تنوع زیستی و آنچه که به دست آورده وجود دارد در نظر تابآوری و چگونه ما فکر می کنم در مورد تنوع اجتماعی?” رابینز معتقد چمن در رابطه با شاهدانه, وضعیت قانونی و صدور مجوز از آن تبدیل شده یک مواد مخدر به یک کسب و کار سودآور برای برخی از. می گوید هانسون “مردم قادر به دسترسی به آن مجوز و به دست آوردن سود سفید به ضرر به سیاه و سفید و قهوه ای جوامع نابود جنگ با مواد مخدر—در عبارت دیگر یک گیاه گذارم سفید فرهنگ سرمایه داری.”

اجرای آن را به طول انجامید 15 تا 20 دقیقه راه اندازی شده است برای جشن گرفتن وقایع از جمله فارغ التحصیلی و بازنشستگی. آنها همچنین بیشتر مورد نیاز لجستیکی کار توسط هانسون. “من هرگز در این مدل” او می گوید. “این احساس واقعا مستقیم. معمولا من کار را از طریق یک محل و آنها در حال فروش بلیط.” مسائل عملی تسلط بر مکالمه: “آنچه که در خیابان بود ؟ چگونه گسترده پیاده رو ؟ است وجود دارد یک محل برای نوازنده ؟ می تواند ما را در رفتن به حمام ؟ چه مدت شما می خواهم ما را به انجام؟”

در عین حال این کار شده است “نیرو برای رقصندگان” او می گوید. “و من قادر به دادن 20 درصد از هزینه های ما به حرکت رو به جلو شیکاگویک سازمان متعهد به افزایش دسترسی به رقص تاسیس سابق Joffrey, رقصنده Pierre Lockett. که احساس می کند خوب است.”

جولای

جولای 10, 19: “یک شیر جم در یک گردهمایی از رقص شیر یک سایفر یا ‘تجارت’ به عنوان نوازندگان آن تماس بگیرید. این همه در مورد رقص هم انگیزه یکی دیگر از بخش, الهام بخش, یکی دیگر از, سرقت از یک دیگر—که اصلی رقص شیر ایجاد فرم هنری می گوید:” Bril برت و بنیانگذار شیر شرکت M. A. D. D. ریتم. “ما افتخار است که سنت از سرقت از یکدیگر با برگزاری شیر مربا دو بار در ماه. آن را در تمام سطوح. برخی از مردم می آیند و دیده بان و با انگیزه به آن را امتحان کنید برخی از افراد فقط می آیند رقص, برخی از مردم فقط بیا. واقعا هر آنچه شما می خواهید آن را به. ما سرگرم کننده های انرژی های یکدیگر ریتم ها و مراحل است.”

برای تقریبا 20 سال بارت تایید یک عمل است که قدمت آن به اوایل توسعه در قرن نوزدهم. هر جمعه دوم و سوم یکشنبه ماه او و دیگر اعضای M. A. D. D. ریتم را می توان در یافت هارولد واشنگتن مرکز فرهنگی در Bronzeville در یک دایره با رقص هر کسی می تواند بپیوندید. “آخرین ما تا به حال در فرد یکشنبه سوم در ماه مارس بود که به معنای واقعی کلمه زمانی که اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. در آوریل, مه, ژوئن, ما آنها را عملا. من مصمم به اجازه نمی دهد این ویروس و یا شرایطی را که شادی دور. آن را سرد بود چون مردم پیوست و ما از سراسر جهان است اما از نظر های انرژی با یکدیگر نبود همان است.”

در ماه جولای به این شهر نقل مکان کرد و به مرحله های جدید از بازگشایی مجدد شیر جم reconvened خارج—که هر دو مشاهده راهنمای ایمن جمع آوری در طول یک بیماری همه گیر و حمل جم نزدیک تر به ریشه های خود را. “از استاد جوبا به چاک سبز Hoofers را ایجاد تمرین و کامل این artform….خارج!” بارت نوشت: در نامه ای توضیح ضربه بزنید مربا در ژانویه گذشته است. “در آن زمان ایالات متحده هنوز یک راه طولانی برای رفتن به زمانی که آن را آمد به مردم و درمان خود را. بسیاری از مدارس رقص اجازه نمی دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار به طوری که خیابان های ما شد studios و رقص ما شد و مقاومت پشتکار در همان زمان.”

“اشکال هنر بر اساس در طراحی رقص ممتاز هستند بیش از اشکال هنر بر اساس بداهه نوازی” یادداشت بارت. “آن را به پیروی از سلسله مراتب سفید supremacist ساختار قدرت است که از این کشور است. این جامعه است که استفاده می شود به privileging مستند اشکال. اما [در بداهه اشکال] شما را به سالها آموزش و اعمال آنها را در یک لحظه. ما نمی باید لوکس کار را از طریق چیزی. ما فرایند انجام شده است در مقابل چشمان شما است.”

“همین دلیل است که این مربا بسیار مهم است برای ما. M. A. D. D. ریتم تمرینات بخشی بداهه بخشی choreography بخشی روش. شیر جم است که راه را برای ما به بداهه نوازی با افرادی که سبک ما نمی دانیم که cadences ما با آن آشنا نیست و گاهی اوقات آن را به شما می دهد یک راه جدید برای فکر کردن در مورد و یا رویکرد چیزی. بسیاری از اوقات خود را به سطح است و نه حتی مهم است که روند. آن است که به سادگی که من هرگز فکر نمی کردم به انجام این کار گام در راه است که در آن زمان!”

فراتر از ساختمان جامعه در میان رقصندگان جم به ارمغان می آورد مردم از سراسر شهر به Bronzeville—و در نتیجه آگاهی بیشتر از محله و بیشتر فرصت های اقتصادی برای ساکنان آن است. “کم کم با مربا و کلاس های ما شکسته شده و مانع از سمت جنوب بودن قابل دسترسی است. ما استفاده می شود به فکر می کنم ما نمی تواند در سطح بین المللی مشهور شرکت مستقر در محله زیرا که آنچه ما آموخته بودند در حال رشد است.”

در جولای 10, رقص شیر آمد و با هم دوباره برای جم در یک طبقه چوبی در پارکینگ هارولد واشنگتن مرکز فرهنگی. “این تنها قرار است به آخرین یک دقیقه است اما ما خیلی خوشحال بودند در همان فضایی است که ما رفت و تقریبا دو ساعت می گوید:” بارت. “حتی اگر ما همه از نفس و استقامت بود به همین دلیل ما نبوده و رقص به همان اندازه لذت با هم بودن و داشتن فرصت را در این فضا با یکدیگر بسیار متفاوت بود. ما همه reexamined ارزش بودن قادر به اتصال با دیگر روح.”

“متراکم با یک گروه از مردم است خودخواه و خود خواهی چیزی که شما می توانید در همان زمان” او می گوید. “هنگامی که یک شخص در حال رقص است, همه چیز دیگری است که زمان برگزاری آنها یعنی حمایت از آنها. زمانی که شما واقعا به آن را دریافت, برخی از مردم ‘خواندن’ با هم—یک نفر خواهد بود و بسته بندی و دیگر شروع خواهد شد و آنها شروع به رقص با هم. ما در این گفتگو قبل از ما آن عبور کند. اما معمولا آن را در مورد هر فرد مصرف خود را به نوبه خود می گویند چه می خواهند می گویند و همه ما حمایت و ما همه گوش. جام جم فرصت مناسبی برای شنیده می شود اما همچنین برای شنیدن.”

“بدون توجه به آنچه ما در حال انجام ما سعی می کنیم همیشه باید از جم” او می گوید. “ما آنها را برای خودمان و اگر مردم آن را یک جایزه. ما در حال رفتن به آنها را داشته باشد و اگر هیچ کس تا کنون نشان می دهد, آن را هنوز هم در رفتن و ما هم بزرگ است.”

مرداد

“من یکی از شرکت کنندگان در قاهره در سال 2013 شغل از وزارت فرهنگ می گوید:” اجتماعی, تمرین رقص هنرمند شاون لنت. هر چند فولبرایت او اعطا شده بود به تدریس در دولتی موسسه عالی باله معلق شده بود به دلیل انقلاب مصر, وام, که برای اولین بار به مصر رفت و در سازمان ملل متحد اتحاد تمدن ها کمک هزینه تحصیلی در سال 2010 ماند به پایه های هنرمندان و فعالان علیه رژیم که به دنبال ممنوعیت رقص و دیگر اشکال هنری و بیان (“من قرار بود به وجود شش ماه ماند و تقریبا چهار سال”). “هر شب به مدت 33 روز نه تنها فعالان اشغال پیچیده آنها خیابان عملکرد. به عنوان آن را تا 30 ژوئن بزرگترین تظاهرات سیاسی در تاریخ مدرن من تحقق تمام راهپیمایی های آینده به میدان شدند تمام led توسط هنرمندان—فیلم هنرمندان ، وجود دارد pop-up تاسیسات باله اجرای آن پس از تزریق در هنر.”

زمانی که لنت به شیکاگو نقل مکان کرد در سال 2016 او ادامه داد: برای حمایت و شرکت در جنبش های اجتماعی. “یکی از اولین چیزهایی که من در حال بازگشت به آمریکا پس از سال در خارج از کشور بود و پیوستن به یک زندگی ماده مارس. متوجه شدم که در حالی که وجود دارد شوخ نشانه ای وجود ندارد بسیار هنرمند رهبری مارس یا جنبش است. صبح روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب وجود دارد یک تجمع در مقابل برج ترامپ. من فقط احساس آن در بدن است. من نمی تواند انجام شوخ نشانه. من یک تظاهرات حدود نیم ساعت با خودم در آن تجمع و سپس تصمیم به بسیج دیگر رقصندگان برای پیوستن به.”

این تظاهرات در ابتدا سازماندهی بیش Facebook, شروع به رشد به عنوان شیکاگو رقصنده پیوست لنت در بیان مسالمت آمیز. “ما تا به حال یک بسیار بزرگ برای افتتاح در روز است. ما تا به حال یکی از بزرگ برای رئیس جمهور ، مردم خود به ارمغان آورد نوزادان و رقصید با کودکان خود. در طول بهداشت و درمان-مراقبت از بحران جنبش رقص درمانگران آمد. گاهی اوقات آنها بوده ام بسیار برنامه ریزی شده با choreography مردم تلاوت شود. بار دیگر مانند پس از Charlottesville وجود دارد فقط یک زن جوان که گفت: “من نیاز به انجام کاری.’ و هیچ کس دیگری آمد, پس از آن فقط دو نفر از ما.” اکثر تظاهرات صورت گرفته در Heald مربع بنای یک مجسمه در Wacker درایو به طور مستقیم در سراسر از تهمت برج است که به تصویر می کشد مجسمه آزادی بر پایه آن رسیدن به اسلحه خود را به همه مردم زیر جورج واشنگتن و دو داران انقلاب آمریکا (“آن را در مورد تنوع”).

هر چند در ابتدا سازمان لنت رقص تظاهرات بارها مشترک در طبیعت و رهبری دیگران در شهرستان, ترکیب راهپیمایی گروهها و کل رقص شرکت با ایزابل کریستینا رقص شرکت برای پیوستن به در سال 2017 مارس برای علم است.

در سال های اخیر تظاهرات لنت می گوید: “من دوباره نقش من به عنوان یک زن. آن زمان من به گوش دادن و منجر نمی شود. من شده است با پیوستن به دیگران و زیر حمایت می کنند.” اما هنگامی که کلمه سیاه بومی همبستگی تجمع 17 جولای در باکینگهام چشمه رسیده او قرض داده بود نقل مکان کرد تا به عمل. “هنگامی که من تو را دیدم این موضوع و 16 سازمان که قرار دادن این یکی در—و آن است که یک همبستگی رالی—من فکر کردم اگر من می توانید تعداد کمی از مردم وجود دارد, من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به آنها. من نیاز به حرکت می کند. من نیاز به وجود داشته باشد. همبستگی برای بومی و جامعه در حال حاضر! من با قرار دادن کلمه شب قبل از.”

پنج رقصنده پیوست لنت در ساعت 5 بعد از ظهر آن روز برای 20 دقیقه تظاهرات. “سریع بود ‘ما همه می خواهم به رقص با هم ؟ بله.’ که در آن بود. همبستگی. یک دایره. بیست دقیقه از رقص با هم. وجود دارد هیچ دیگر دستور کار, طرح یا ساختار است.” به عنوان آنها به پایان رسید دو رقصنده وارد شدند و جمعیت آغاز شده بود تا مارس است. “این بسیار معمول است برای یک رالی به نوبه خود به یک راهپیمایی و معمولا ما سعی می کنیم به رقص همانطور که ما در ماه مارس و ما سعی می کنیم برای همکاری با نوازندگان در میان جمعیت. ما در بر داشت برخی از طبل بودند که علاقه مند به همکاری, اما وجود دارد مقدار زیادی در جریان اجتماعی فاصله و ما نمی دانیم که در آن جمعیت بود.”

ماه مارس وارد کریستف کلمب مجسمه در گرانت پارک. “معترضان نقاشی اسپری و پرتاب چیز در مجسمه. وجود آتش بازی. یک نفر بود نوردی و تلاش برای قرار دادن طناب در اطراف آن است. از قاهره من می دانستم که صدمه به اموال نمادین است و مهم است. من فکر کردم پلیس باید ایستاده و اجازه این اتفاق می افتد.” دقیقه بعد اما پلیس ضد شورش وارد شده است. “آنها در آمد و ضرب و شتم دو تن به شدت و شروع به حمله به یک طبیب که به کمک آنها آمده. یکی از پلیس در تلاش بود به من فشار به ترک بر دیوار. من گفت: “شرم بر شما.’ او گفت: ‘این شهرستان ملک! مغلوب ساختن پیشی جستن 2020!’ و قومی در جهت من.” به عنوان خشونت تشدید, رقصنده تصمیم گرفته به زمین خود را نگه دارید. در نهایت آنها پیاده کردن دست تا پایین Lake Shore Drive. “من شده است از طریق بسیاری از مقیاس تجمع و تظاهرات در قاهره و هرگز احساس ترس احساس کردم در روز جمعه می گوید:” لنت. “پلیس به حال خود باطوم آماده برای استفاده در هر کسی بدون توجه به جایی که شما ایستاده بودند و یا آنچه شما انجام می دهند.”

“من استفاده از کلمه می گوید” او می گوید. “در درون جنبش مردم بگو:” آیا شما در اینجا برای نشان دادن و یا برای اعتراض؟’ وجود دارد در داخل زبان که معترضی است که وجود دارد برای عمل و آماده برای دفاع از معترضان دیگر. وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر درگیر است. یک نشان دهنده یک خرس زمینه صلح است. من احساس ناراحت کننده درخواست رقصندگان را انتخاب کنید که سطح خطر است. اگر آنها می خواهند به اعتراض قرار داده و بدن خود را در معرض خطر بیشتری که پنجره باز است اما آنچه من سازماندهی تظاهرات از طریق بدن است. من در حال حاضر سوال اگر از آن است که حتی ممکن است به انجام یک رقص تظاهرات در شهر ملک حتی با مجوز. با دعوت از مردم برای پیوستن به, من, من مردم ؟ آنها در خطر است ؟ من فکر می کنم من ادامه خواهد داد تا خودم اما [دیگران را] واقعا می دانم آنچه آنها در حال ثبت نام برای, اگر آنها به رقص؟”

“در قاهره وجود دارد کشاورزان انجام نصب و راه اندازی هنر تکه های gestural یا مجسمه عبارات در [مصر]. نه به این دلیل که آنها هنرمندان اما از آنجا که آنها به طور کامل بیان آنچه آنها می خواستند به بیان. وجود دارد pop-up گالری عکس. نقاشی های دیواری. در هر نقطه وجود دارد تخریب اموال وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس هنر: اصلی آهنگ رقص همه جا کامل بیان آنچه از معترضان در تلاش بود به خارج از بدن خود و یا جهان یا تحقق بخشیدن به خود را دارند. این ادعا از فضا: ما در حال خروج از میدان; ما ساخته شده است یک گالری کامل. مهم این است که فرد معترض به درک آنچه که آنها در حال تلاش برای گفتن و برای ساخت یک جمعی پیام و زمینه های مشترک برای مطالبات [آیا] در ترانه در آثار هنری و یا در روده در بدن است.”

“در اینجا ما مارس در یک خط مستقیم. ما نگه کمدی, شوخ, طنز علائم و ما flanked توسط پلیس در هر دو طرف که به ما بگویید که چه می توانید انجام دهید. زمانی که من شروع به رقص در تظاهرات, من احساس من می گفت خیلی بیشتر از خودم به جهان است. که اهمیت این هنر است.”

در میان کسانی که پیوست لنت در رقص تظاهرات است Kierah پادشاهیک سال 2016 فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا. “مقدار زیادی از کار من در رقص و توانمندسازی آغاز شده در مدرسه می گوید:” شاه که میخواندم در رقص و minored در جهان مطالعات. “من کار کرده اند با جوامع مختلف و زمینه های اجتماعی و اقتصادی به ویژه کودکان و نوجوانان در برخورد با تجارب تلخ آوردن رقص به برنامه های آموزشی و تنظیمات.” پادشاه و لنت اولین ملاقات کاری با Educare شیکاگو, آموزش رقص به کودکان در Bronzeville. هنگامی که او پیوست رقص تظاهرات لنت سازمان یافته برای زنان مارس در سال 2017, پادشاه می گوید: “من شروع به دیدن چگونه قدرت از رقص استفاده می شود می تواند به تغییر دیدگاه افراد.” او پس از شرکت در چندین رقص تظاهرات از جمله در سیاه بومی همبستگی رالی.

“من فکر می کنم همه هنرمندان را به چیزی زیبا به فضا,” او می گوید. “به خصوص در اعتراض داشتن رقص در فضا ایجاد یک انرژی خاصی که در آن شما نه تنها کار می رود که در بلکه زیبایی که از آن بیرون می آید. رقص تظاهرات است مانند یک راه قوی برای گفتن, چیزی, بود, سیاسی, ایجاد, جامعه و توانمند سازی: این چه شادی به نظر می رسد. این چیزی است که آزادی می تواند مانند نگاه کنید. این چیزی است که می توان آن را هنگامی که ما آمده ایم با هم و ایجاد چیزی زیبا. این چیزی است که یک جنبش است و این چیزی است که آن را قرار است به خاطر این است که حرکت طبیعی بدن ما است.”

در طول یک راهپیمایی آخر هفته پس از جورج فلوید مرگ شاه به یاد می آورد به خصوص قوی بیان. “آنها توانستند همه پل ها. آخرین یکی بود یکی در برج ترامپ و [پلیس] شروع به گرفتن واقعا خشونت آمیز با معترضان در آن پل. و این یکی دختر شروع به رقص در آنها. مردم شروع به جیغ, ‘دختر سیاه سحر و جادو!’ همه شروع به در حال اجرا نسبت به او و بودن در این لحظه و تشویق او. این زیبا است! این چیزی است که یک زن است! او قر سربالا انجام افریقایی, رقص, جاز, رقص باله بالا آغاز و به پایان رسید تا در یک دو منظوره بر روی زمین و فقط خیره در پلیس. او فقط نشسته وجود دارد برای یک دقیقه. آن لحظه زیبا را شاهد باشیم.”

“در آن اعتراض وجود دارد و افراد در سراسر. و من متوجه شده ام مردم شروع به بلندگو برای اعتراض به پخش موسیقی و رقص همراه به عنوان آنها در حال راه رفتن. بنابراین شما دیدن این رقص احزاب رفتن به معترضان در حال قدم زدن در خیابان و در این گروه شما با دیدن این شادی و خوشبختی و تمام این حالات و احساسات توجه به موسیقی به مردم شعار است. وجود دارد بسیاری از انرژی های مختلف در جریان است. مردم با استفاده از آن به عنوان راهی برای ادامه حرکت و پیشرفت آن رو به جلو است.”

شاه مصمم به ادامه کار ابتدا با یک رقص تظاهرات او سازماندهی این اوت. “هدف نهایی من این است که برای ایجاد یک واقعا بزرگ, رقص, تظاهرات در شیکاگو اجتماعی فاصله, ماسک کاملا محترمانه. ما مشابه در ایندیانا با 25 رقصنده. آن را زیبا و شفا برای افرادی که برای اتصال در این راه حتی اگر ما نمی تواند آنها را در حال حاضر. در حال حاضر مردم در حال جمع آوری برای تظاهرات در حالت خشم—است که به طور کامل قابل فهم بودن جلو با پلیس و داشتن آنها جیغ و فریاد زدن و دیدن خشونت فیزیکی و احساس ناراحتی و ضعف با احساسات است که شما نمی توانید احساس می کنید هر چیزی غیر از آن است. رقص می تواند یک حس آرامش و شادی و اتصال در حالی که در ادامه جنبش است. این بسیار مهم است برای حفظ این ارتباط زمانی که ما با هم در اعتراض به در راه است که می تواند بسیار از شما. آن را خسته کننده بودن خارج وجود دارد برای ساعت تمام طول روز با همه چیز را در خود چهره گاز اشک آور, داد و فریاد. به یاد که چرا ما با هم می آیند, چرا, ما, اتصال, چیست و هدف از آن—رقص همیشه یک راه برای بیان همه آن چیزهایی است.

“که حس اجتماعی است که بزرگترین چیز و هنر بوده است کاتالیزور. در حال حاضر زمانی که هنر در حال ایستاده در چنین مبرم مردم و پله به نقش هایی که هرگز برگزار شده است قبل از. آن را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار سال آینده و نسل های آینده است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو