پلیس مانع گاز اشک آور پرتاب در مرکز شهر وگاس در روز 2 جورج فلوید تظاهرات

لاس وگاس – پلیس با تشکیل یک مانع در مرکز شهر لاس وگاس شنبه شب و به آرامی پیشرفته در جمعیت معترضان وجود دارد در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

مدت کوتاهی پس از 10 شب شروع شد و صدای انفجار و به دنبال آن فرار از معترضان در حال اجرا از گاز اشک آور در منطقه است. یک زن گفت او در گردن توسط یک لاستیک گلوله بعد از ساعت تظاهرات مسالمت آمیز.

“دست ها بالا! عکسبرداری نیست! دست ها بالا! نمی شلیک کنید!” شعار چند ده Black Lives Matter معترضان earlin شب در حالی که بالا بردن علائم در مرکز شهر لاس وگاس’ ظرف پارک.

شعارهای ناشى از موج دوم لاس وگاس تظاهرات در پی فلوید مرگ است.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو فشار به گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است. در سراسر کشور تظاهرات به خیابان ها ریختند برای چهارمین روز خود را برای ابراز خشم خود را از مرگ.

یک زن تا به حال عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” و به شکل یک دست نقاشی بر گردن او به او فریاد زد: به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn.

معترضان نیز برگزار می شود نشانه ها با پیام های چنین به عنوان “پلیس پلیس” و “به اندازه کافی به اندازه کافی است.” به عنوان یک بمب دود spewed قرمز, دود, معترضان شروع به راهپیمایی به خیابان فریمونت تاج.

جمعیت پس از آن شروع به سر به نزدیکی دادگاه است. بیش از ده لاس وگاس افسران پلیس ایستاده بود در نزدیکی این محل در 6 و Fremont, کلاه در دو طرف خود را.

پلیس مسدود شده و دسترسی به کازینو به عنوان مرکز رشد جمعیت از معترضان به نظر می رسد برای شروع و به سمت شهرستان لاس وگاس سالن قبل از بازگشت به خیابان فریمونت.

بیشتر: شکستن: شهردار مجموعه اجباری منع رفت و آمد. رنو تالار شهر را شکسته و آتش سوزی مجموعه

تنش شروع به افزایش مدت کوتاهی پس از 9 p. m. روز شنبه به معترضان شروع به پرتاب اشیاء در پلیس مانع در خیابان فریمونت. در دو نوبت از جمعیت stampeded در حال عقب نشینی از پیشروی کردند.

برخی از معترضان فریاد زد: “توقف کشتار مردم سیاه و سفید!” و “شما با ما!” در افسران.

در روز قبل از آن یک سازمان به سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در لاس وگاس مشاوره: نه بازداشت. که نقطه ای از این جمع. اقامت در خارج از خیابان. آیا به پلیس بهانه ای برای دستگیری شما.

این RGJ به روز رسانی خواهد شد این داستان با اعزام و تصاویر از صحنه است.

یک مرد حمل AR-15 و نشانه آن است که بار خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” به اعتراض و بغل اعتراض رهبر گفت که او وجود دارد برای محافظت از آنها. از طرف دیگر ثبت نام خود را به عنوان خوانده شده “پیام به پلیس شما باید محکوم کسانی که لباس نشان برای سوء استفاده از قدرت!”

بیش از 400 معترض بود شلوغ نوار جمعه در زمان رویارویی با پلیس لاس وگاس. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب به معترضان و یا صدمه به اموال در نزدیکی اقامتگاه یا فروشگاه های جمعه.

اما دو افسر پلیس مجروح شدند از جمله یکی از بستری با مچ دست آسیب و یک وسیله نقلیه پلیس تخریب شد توسط گرافیتی گفت: افسر لری هدفیلد لاس وگاس شهری سخنگوی اداره پلیس.

بیش از 400 تظاهرکنندگان — نژادی متنوع و عمدتا افراد جوان جواب داد: رسانه های اجتماعی خواستار اقدام در حافظه فلوید.

برخی در لاس وگاس جمعیت led شعارهای “من نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح!” یکی در خانه نشانه بخوانید: “Covid تعطیل کردن همه چیز اما نژاد پرستی.”

هواداران تشویق راهپیمایان از وسایل نقلیه رانندگی به آرامی در کنار بوق در غیر این صورت آرام لاس وگاس چهار راه قبل از پلیس تعطیل این جاده به ترافیک.

کمک: آسوشیتد پرس.

اد کمندا می نویسد: در مورد لاس وگاس برای رنو روزنامه مجله و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. آیا شما در مورد مراقبت از دموکراسی است ؟ پس از آن پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک به رنو روزنامه مجله حق در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im