پلیس اطناب پیدا کردن سوخت در تظاهرات

برای بزرگنمایی کلیک کنید The city lifted bridges, shut down the CTA, and imposed a sudden curfew, as cops brandishing weapons, tear gas, and handcuffs flooded the streets. - SAMANTHA BAILEY

  • شهر برداشته پل ها تعطیل, فرهنگ و هنر, و اعمال ناگهانی حکومت نظامی به عنوان پلیس brandishing سلاح های گاز اشک آور و دستبند آب گرفتگی خیابان ها.
  • سامانتا Bailey

در اینجا چه چیزی درست است مهم نیست که چگونه شما نگاه کنید در حوادث هفته گذشته:

پلیس و اوباش در حال ادامه نامتناسب قتل فراقضایی از مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

ادارات پلیس در سراسر کشور در حال مسلح با دولت از هنر ضد شورش و حتی با عرضه decommissioned تجهیزات نظامی (از طریق یک برنامه که شروع شد که دولت کلینتون در دهه 1990).

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال حاضر به جمع آوری یکهو با وجود جهانی همه گیر.

این کشور در حال تجربه یک بحران اقتصادی در مقیاس نهان پس از رکود بزرگ.

یک تفسیر از فقط در مورد هر چیز دیگری که باز به عنوان مردم به خیابان ها ریختند و در اعتراض به پلیس قتل جورج فلوید در مینه سوتا Breonna تیلور در کنتاکی تونی McDade در فلوریدا و دیگران بی شماری خواهد شد بستگی دارد در زندگی تجارب سیاسی تمايلات و که در آن یکی می شود اطلاعات است. روایت از سراسر کشور تظاهرات طیف وسیعی از “صلح آمیز تظاهرات مختل unhinged پلیس که می خواهید برای ایجاد هرج و مرج برای بی اعتبار ساختن Black Lives Matter جنبش” به “خارج از آشوبگران و antifa در حال تحریک شورش و غارت برای از بین بردن امریکا است.” در میان این هرج و مرج از میلیون ها نفر به طور همزمان از رویدادهای عمومی در سراسر صفحه نمایش و خیابان چگونه ممکن است یک درک فراخوان به لغو پلیس ؟

پلیس و زندان اطناب به ما توضیح داد که در طول سال ها مشترک نیست به این ایده است که پلیس است به نحوی “شکسته” و نیاز به اصلاحات. آنها نمی بینم شاعرانه گذشته که در آن پلیس “کار می کرد” برای جوامع از سیاه و سفید و یا عجیب و غریب مردم برای مردم تجربه خشونت مسکن تبعیض و دیگر اشکال دولت و فردی ظلم و ستم. به جای اطناب پیشنهاد—و در واقع نشان می دهد از طریق کار خود را—که جامعه به منظور حفظ شود می تواند بدون دخالت مسلحانه نماینده دولت و عدالت می تواند بدون مجازات.

لغو می توان به چالش کشیدن تصور کنید زیرا بسیاری از فرض که عدم وجود مجازات های خشن برای رفتار در نظر گرفته می شود از نظر اجتماعی مضر یا غیر قابل قبول خواهد منجر به افزایش اختلال و خشونت است. اما اطناب تمایل به اشاره است که امریکا زندان-مجتمع صنعتی و افزایش نظامی پلیس نیست ریشه بومی بیماریهای مانند آزار جنسی کودکان یا بیماری های روانی است که مردم به رفتار اجتماعی اخم کرد-بر راه و یا ساخته شده مردم کمتر فقیر. در واقع به عنوان طرفدار الغای برده داری مربی و سازمان Mariame کابا اغلب استدلال می کند پلیس لغو در حال حاضر وجود دارد برای ثروتمند. در جوامع با بودجه مدارس از امنیت غذایی کافی در شغل و قابل اعتماد حمل و نقل و دسترسی به مراقبت های بهداشتی—جوامع که در آن نیازهای مردم را برآورده—پلیس اغلب نامرئی است. “مردم در نپرویلل زندگی لغو در حال حاضر” کابا به من گفت در سال 2016. “پلیس در مدارس خود آنها را در هر گوشه خیابان.” این طرفدار الغای برده داری پیشنهاد این است که برای هدایت منابع به دولت اختصاص داده است نسبت به زندان و پلیس برای چندین دهه نسبت به جامعه به کارگردانی و جامعه-حمایت آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و غذا و شغل و مسکن.

“ما باید این طرفدار الغای برده داری, چارچوب, که در آن ما می خواهم برای دیدن این نهاد مدنی و مردمی برچیده شد و ما می خواهیم به آن را تبدیل به چیزی است که مراکز جامعه و عدالت ترمیمی” سازمان گفت: کوفی Ademola یک بزرگسالان مربی با بچه های خوب دیوانه شهرستان به عنوان او آماده مارس در تظاهرات روز شنبه ، “حداقل [افسر پلیس و دستمزد] یک حقوق خوب برای شروع است. اگر شما به مردمی در یک جامعه $65,000 یک سال به نگه داشتن خود را در جوامع امن شما می خواهم جوامع تبدیل شده است.”

اما Ademola گفت: طرفدار الغای برده داری کار تدریجی است و در دراز مدت; تغییر یک جامعه است که در زمان صدها سال برای رسیدن به شکل کنونی آن طول می کشد زمان. “همانطور که ما نسبت به رسیدن به این هدف ما هنوز هم باید به فکر کاهش آسیب,” او گفت:. “ما باور نمی کنیم لغو خواهد یک شبه اتفاق می افتد.”

کاهش آسیب معمولا مارشال منابع جامعه برای پر کردن شکاف سمت چپ (یا ایجاد) توسط دولت و بخش خصوصی است. آن طول می کشد به شکل کمک های متقابل شبکه های که جمع آوری پول و اقلام ضروری و توزیع آنها را به مردم نیازمند و یا وثیقه بودجه است که افراد متهم به جنایات از پیش از محاکمه در بازداشت خطرناک زندان و یا تعاونی است که به ارائه مراقبت از کودک و حمل و نقل و خدمات پزشکی و یا بازپس گیری زمین های رها شده به خوراک محله. این ممکن است مانند نگاه خیریه اما اطناب سازمان تمایل به اجتناب خصوصی بشردوستانه مدل های زیادی از سازمان های غیر انتفاعی است که آنها را به عنوان خود خدمت و از تماس با نیازهای جامعه.

شنبه شب در یک حرکت است که تکرار شهردار Richard J. Daley را cordoning سیاه و سفید محله برای محدود شورش در درون آنها پس از ترور مارتین لوتر کینگ شهردار لری Lightfoot تصمیم به کتری هزاران نفر از مردم خشمگین در حلقه. شهر برداشته پل ها تعطیل, فرهنگ و هنر, و اعمال ناگهانی حکومت نظامی به عنوان پلیس brandishing سلاح های گاز اشک آور و دستبند آب گرفتگی خیابان ها. اطناب در شیکاگو آزادی مدرسه, در ضمن باز خود را در مرکز شهر به ارائه سرپناه و غذا و آب به رشته معترضان. به بازداشت رسید (شهر هنوز هم نشده است و روشن در مورد چگونه بسیاری از مردم بازداشت شدند بیش از آخر هفته اما تخمین می زند از محدوده 240 تا 1000) شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق بود که افزایش پول زیادی به قید وثیقه افرادی که وب سایت خود را سقوط کرد. در صبح روز دوشنبه به عنوان مدارس عمومی شیکاگو خود را به حالت تعلیق توزیع مواد غذایی برنامه برای کودکان و نوجوانان گروه های جامعه در سراسر شهرستان بسیج برای ایجاد و ارائه وعده های غذایی.

“وجود دارد همه این روایات در رسانه ها که شهردار Lightfoot انتقاد کرده است مینیاپولیس PD و بنابراین من فکر می کنم بسیاری از مردم رفت و با این فرض که پلیس ما نمی آینه برخی از فعالیت های ما در مینه سوتا می گوید:” ریچارد والاس بنیانگذار جامعه سازمان عدالت و تحول که در تظاهرات شرکت. “افرادی وجود دارند که ممکن است شما را به این تظاهرات که نیست رادیکال اما این چپ رادیکال یا چپ طرفدار الغای برده داری به دلیل راه شهر شیکاگو به کار گرفته است.”

سازمان مصاحبه برای این داستان تمام گفت که در حالی که کشتن جورج فلوید ممکن است کاتالیز تظاهرات گسترده مردم خشم دارای ریشه های عمیق تر. ساختاری نهادی بی عدالتی که منجر به نامتناسب خشونت پلیس وارد علیه مردم سیاه و سفید نیز در دامن زدن به این آمار ترسناک از COVID-19 همه گیر است که به طور نامتناسبی ادعا سیاه و Latinx زندگی می کند. (به عنوان بلوک باشگاه شیکاگو اخیرا گزارش آن نیز منجر به نامتناسب پلیس اجرای قوانین قرنطینه در محله.)

این بیماری همه گیر “است تخمگذار لخت مختلف چگونه جهان ما می تواند و حتی بیشتر از آن را تخمگذار لخت چگونه وحشتناک جهان ما در واقع این است که می گوید:” سیاه و سفید زندگی می کند ماده شیکاگو برگزار آریل اتکینز. “بیشتر و بیشتر مردم در حال لمس توسط چه شخصی و در حال راه بیدار تر از آنها بوده است در مدت زمان طولانی . . . مشاهده [دولت] صرفه جویی شرکت ها و بانک ها, تماشای جف بزوس تبدیل شدن به یک trillionaire در حالی که مردم کار را برای او در حال مرگ هستند و overworked و underpaid.”

از دیدگاه اطناب بیماری همچنین نشان داده است که پلیس به جای اینکه یک موسسه است که به ترویج ایمنی است که تهدیدی برای بهداشت عمومی است. “این ناچیز که ما تا به حال در حافظه اخیر دو مرد سیاه و سفید که آخرین کلمات بودند “نمی توانم نفس بکشم” می گوید: “صفحه ممکن است از بنیانگذاران Assata را دختران جوانان, سیاسی, گروه آموزش و پرورش اجرا می شود که یک باغ جامعه به ارائه رایگان تولید به واشنگتن Parkers, در میان دیگر اقدامات. “در یک لحظه که در آن هر کس در جهان است و ترس از یک بیماری تنفسی است که طول می کشد دور نفس ما آن را استعاره ای برای چگونه ما شده ایم زندگی: ما نمی توانیم نفس بکشیم. وجود دارد مردم بر گردن ما به معنای واقعی کلمه و استعاره.”

اعتراض ها در سراسر کشور و همه گیر را نشان می دهد هیچ نشانه ای از جلو گیری طرفدار الغای برده داری دهندگان انتظار دارند بهره در چشم انداز خود را افزایش دهد. “وجود دارد بیشتر و بیشتر مردم هر روز که می خواهید برای دریافت در وصل و که باعث می شود کار بیشتر ممکن است می گوید:” ممکن است. “من فکر می کنم مردم می بینند که هیچ کس در حال آمدن است تا ما را نجات دهد و آن را به ما و ما همه ما است.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im