PJ Gordon - ILLUSTRATION BY DANIEL ZALKUS

  • PJ Gordon
  • تصویر توسط Daniel Zalkus

PJ گوردون 24 ساله درگیر شده است در شیکاگو هیپ هاپ صحنه پس از سال آخر خود را در ویتنی جوان آهنربا دبیرستان در سال 2014. کمک به او جعلی Shore Drive, سازماندهی, کنسرت, و با این نسخهها کار به عنوان یک متصدی برای جریان خدمات Audiomack—او باعث می شود آن لیست پخش زادگاه قهرمانان: شیکاگو.


همانطور که به Leor Galil

من فارغ التحصیل دبیرستان و خیلی مطمئن نیستم چیزی که من میخوام انجام بعدی. دو تا از بهترین دوستان من بودند شروع یک گروه رپ. آنها نیاز به کمک e-پستی وبلاگ و در آینده با اجرای یک طرح بازاریابی, بنابراین من شروع به کمک به آنها را. در واقع من شد خود مدیر است. این است مه 2014. من به قرار دادن در نشان می دهد و انجام رپ روزنامه نگاری و از وجود آن همه snowballed.

چند محلی بچه ها رفت و به ویتنی جوان—Vic Mensa, Alex Wiley به اعتقاد من جوی Purp. من می خواهم آنها را در اطراف. موسیقی صحنه هایی از مدرسه بالا چون همه کسانی که بچه های آنها در مورد سن و سال من. آنها خواهد بود در احزاب و یا آنها مرکز احزاب و یا آنها انداخت احزاب است. اگر شما یک بچه بودند که رفت و به یک دبیرستان در شهرستان که در آن نقطه شما می دانستم که آنها که بودند و بنابراین با فرمت شما حداقل کمی به صحنه موسیقی.

من شروع به دیدن چگونه سوسیس ساخته شده بود. من دیدم بیشتر از آن از داخل است. من بدیهی است که هنوز هم یک فن است اما فقط دیدن پشت صحنه مسائل آن من را تغییر ادراک از آن است. من شروع به فکر کردن در آن بیشتر کسب و کار مانند. اندرو سلمانی که من استخدام در جعلی Shore Drive او واقعا از کمک به من در رسیدن به سطح بعدی بلکه نوع از دیدن چیزهایی که از هر زاویه. او به نظر می رسد در آن به عنوان یک فن بلکه عناصر کسب و کار به دنبال در راه نوازندگان نقل مکان کرد و راه خود را از تیم های عملیاتی شدند.

پسر عموی من بود دوست Hebru برانتلی و آنها هر دو دوستان با اندرو به طوری که آنها به من معرفی اندرو. پس از من است می خواهم برای نوشتن یک شماره محلی وبلاگ برای کمی در حالی که آنها تقریبا فقط دیدم “او را در این مورد جدی.” پس پسر عموی من رسیده به خود جلب کرد مانند “هی او را بررسی کنید.” و او دوست من نوشتن. پس از آن از آنجا رفت.

من از یک مرد که در تلاش بود برای به دست آوردن یک دسته از مردم به گوش دادن به من هنرمند به یک دسته از هنرمندان رسیدن به من به هر دو ارسال موسیقی خود را و یا فقط به طور کلی. من کسی از جعلی ساحل که آنها می تواند بحث را کمی آسان تر بود چون من به احتمال زیاد در یک رویداد, چون من هنوز در تلاش به شبکه در همه جا. پس از آن به من معرفی به بسیاری از مردم و به من آموخت که چگونه به کار در گروه همسالان از صحنه موسیقی.

آغاز کار من در نه فقط در جامعه کوچک تئاتر—رفتم به میله و من انداخت مسائل وجود دارد. من کمک کرد تا کتاب مسائل در مترو. من گسترش شبکه من و نگه داشتن گوش من به زمین. من رفتم از فقط سعی کنید به عنوان بسیاری از مردم به خیاطی حوادث—I hate نشان می دهد که فقط همه جا مثل موسیقی که واقعا با هم رفتن. من تلاش بیشتر به ساخت آن پس مانند “هی این نشان می دهد که در آن من می خواهم برای دیدن همه انجام است. من فقط در اینجا ببینید دوست من یا من فقط در اینجا برای دیدن یک فرد است. من می خواهم به ماندن برای همه چیز است.” آن چه من به playlisting. این یک تجربه کامل کامل چیزی برای مردم برای لذت بردن از.

کار برای یک وبلاگ موسیقی در برخی از راه های نگهداری. اما من دوخته صدای جیر جیر در صفحه من است که می گوید “‘I fucked کسی که به لیست پخش شما ساخته شده است بالاترین تعریف شما می توانید به من بدهید.” و Audiomack مدیر بازاریابی جو Vango که آن را دیدم و من حدس می زنم او با بررسی نظرات برای دیدن اگر آن را معتبر بود و او واقعا دوست من. او به من استخدام برای انجام شیکاگو playlisting برای Audiomack—من فکر می کنم آن را در اوایل سال 2019.

من مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از هنرمندان که ممکن است دریافت امضا برای Audiomack—نه فقط در شیکاگو است. وقتی که من رفتن به شهرهای دیگر من با مردم صحبت کنید و ببینید اگر آنها با ما. من حفظ شیکاگو زادگاه قهرمانان لیست پخش. من معاون کشیش بخش دیگر آنهایی که هر چه من احساس. هنگامی که آب Wrld درگذشت, من ساخته شده یکی برای بزرگداشت او.

در کل من چند هنرمندان دانست و در مورد Audiomack, و یا آنها فکر می کردند که آن چیزی که آنها مجبور به پرداخت و یا آنها را درک نمی کنند “هی ما فقط در اینجا به مطمئن شوید که شما موسیقی می شود و شما برای آن پرداخت می شود.” برای بخشی از من, من شده است آموزش به عنوان بسیاری از مردم در مورد آن و فقط مطمئن شوید که همه ارسال تمام مواد جدید وجود دارد. متوجه شدم که این نوع از یک مورد به مورد و بر اساس آن مردم می ها به Audiomack, بنابراین من فقط آن را اتفاق می افتد که در آن هر بار که یکی از دوستان من منتشر شد آهنگ “هی مطمئن شوید که شما این را وجود دارد.”

ما نیز تا به حال وطن قهرمانان کنسرت در مترو for All-Star Weekend است که بیشتر یا کمتر زندگی می کنند نسخه ای از لیست پخش من معاون کشیش بخش. که بخش بزرگی از شیکاگو نامزدی. این واقعا سرد بود که ما رو به بخشی از All-Star Weekend; من خوشحالم که آنها را دیدم که فرصت.

من فقط دوست دارم به یادگیری به عنوان آنجا که من می توانم و دیدن چیزها از به عنوان بسیاری از زوایای به عنوان من می توانم. من کار به صورت محلی عمل است که جعلی ساحل و Audiomack بیشتر از یک ملی چیزی. من از ملاقات هنرمندان جدید در همه زمان ها; من نشست مدیران جدید. من احساس می کنم مثل هر تعامل من باعث می شود من کمی بهتر در کار من. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو